Plagiat = przestępstwo

Tutaj pojawiają się informacje dotyczące funkcjonowania stron grupy Transportnews. Należy sprawdzać je co jakiś czas, by wiedzieć na bieżąco o zmianach na forum.
u2w

Plagiat = przestępstwo

Post autor: u2w »

Z przykrością muszę Was poinformować, drodzy Użytkownicy o kolejnej kradzieży dokonanej na szkodę naszego Forum.
Wczoraj zostałem poinformowany przez kol. Maca, iż na jednym z for komunikacyjnych pojawiły się bannery reklamowe owego forum żywcem przeniesione z naszego serwisu. Jest to jawne naruszenie praw autorskich oraz przejaw braku szacunku zarówno dla naszego Forum jak i dla Was jako jego użytkowników.
W związku z powyższym zdarzeniem Administracja postanowiła podjąć bezwzględne działania w stosunku do osób odpowiedzialnych za taki stan rzeczy.

W imieniu całej Administracji
@u2w

A oto screen nielegalnie wykorzystanych bannerów:
Obrazek
Ostatnio zmieniony 2006-06-25, 16:35 przez u2w, łącznie zmieniany 1 raz.

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

Co za skandal :!:

Damhan

Post autor: Damhan »

Okropne. ¯yczę administacji powodzenia w "walce"....

Milenium

Post autor: Milenium »

Czy został namierzony admin tamtego forum?

Hannibal

Post autor: Hannibal »

Czy został namierzony admin tamtego forum?
No ba, plagiatorem jest osobnik występujący tu pod nickiem Bartej10.
Z tego co aktualnie widzę nasz nowy "idol" usunął z swego forum nasze przerobione bannerki, ale zobaczymy na jak długo.. Jeśli je znowu przywróci przystąpimy do poważniejszego działania :diabeł:

rupak9

Post autor: rupak9 »

Brak mi słów... Człowiek się stara, a potem mu to zabierają i podpisują się pod projektem :(.

Bartej10

Post autor: Bartej10 »

Dzień Dobry, bardzo Przepraszam za te banery, banery usunąłem na stałe trwają pracę nad nowymi, ale nie będą przerobione z innych, jeszcze raz Bardzo Przepraszam :cry:
Ostatnio zmieniony 2007-03-22, 15:15 przez Bartej10, łącznie zmieniany 1 raz.

B.A. Baracus

Post autor: B.A. Baracus »

Plagiat to jest najgorsza rzecz jaka może być... Trzeba z tym bezwzględnie walczyć :!:

u2w

Post autor: u2w »

Dla mnie jest tym bardziej smutne, że jest to - po pr110e - kolejny użytkownik z Trójmiasta, który wykazał się totalną ignoracją i przekonaniem o własnym geniuszu.

B.A. Baracus

Post autor: B.A. Baracus »

u2w pisze:kolejny użytkownik z Trójmiasta, który wykazał się totalną ignoracją i przekonaniem o własnym geniuszu
Eee... niestety można by ich jeszcze kilku wymienić :( Jak łatwo zauważyć wszyscy tacy pomysłowcy pochodzą z Gdyni, zastanawia mnie tylko to dlaczego właśnie tak robią...

voy

Post autor: voy »

Ale prawda jest taka, że czasem ktoś po prostu nieświadom tego wykorzystuje to, na co wskazuje post barteja. Ale faktem jest, że plagiatów tolerować nie można.

Ikarus 2661

Post autor: Ikarus 2661 »

Bartej10 pisze:Dzień Dobry, bardzo PRZEPRASZAM za te banery , banery usunołem na stałe trwają pracę nad nowymi , ale nie będą przerobione z innych , jestrze raz Bardzo Przepraszam :cry: :cry: :cry: :cry:
A wiecie że on mi pisał że się bardzo napracował? Trzeba zwalczyć ten proceder.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Nie ładnie. Teraz najważniejsze, aby sam admin tamtego forum - Bartej10 - po prostu naprawił błąd jaki popełnił - czyli zlikwidował skopiowane bannery i stworzył rzeczywiście własne, nowe, wg. własnego pomysłu. ;)

Milenium

Post autor: Milenium »

A wiecie że on mi pisał że się bardzo napracował?
Ekhem to co z tego? Słyszałeś o prawach autorskich? Na przyszłość już będzie wiedział o tym że cudzego się nie kradnie!
J-31 pisze:czyli zlikwidował skopiowane bannery i stworzył rzeczywiście własne, nowe, wg. własnego pomysłu. :wink:
Jeżeli tak,to temat powinnien mieć kłudeczke!

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Tramwaj pisze:Jeżeli tak,to temat powinnien mieć kłudeczke!
Kłódeczka jest tylko ktoś zabrał mi kluczyk :mruga: Przyznać się, kto :diabeł:

ODPOWIEDZ