Rysunki i repainty wagonów kolejowych (2013-)

To forum jest poświęcone wyłącznie rysunkom pojazdów w komunikacji miejskiej.
Janek1104

Rysunki i repainty wagonów kolejowych (2013-)

Post autor: Janek1104 »

Możecie tutaj dodawać wasze repainty lub własne rysunki ( jak ktoś chce ).

[ Dodano: 2013-06-13, 14:28 ]
Wiem ,

Dodawałem pare swoich repaintów na bazie modelów jacbulla na różnych tematach. Przepraszam jestem nowy :D dodaje pierwszy

http://img839.imageshack.us/img839/5275/311dpcc.png 311D PCC

Przepraszam za zaśmiecanie innych tematów moimi zdjęciami.

Prosze o opinie.
Ostatnio zmieniony 2013-06-13, 19:34 przez Janek1104, łącznie zmieniany 4 razy.

Janek1104

Post autor: Janek1104 »

Obrazek ST44-3001 :D Na bazie modelu Jacbulla

Obrazek Wagon 111a repaint modelu Jacbulla. Jest to wagon osobowy przerobiony dla PKP ENERGETYKA S.A . Dzięki Kolejorz91 :D

Obrazek Prawdziwy wagon

Opinie mile widziane :!:
Ostatnio zmieniony 2013-06-13, 19:40 przez Janek1104, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
Kolejorz
Posty: 339
Rejestracja: 2012-08-01, 20:33
Lokalizacja: Warmia i Mazury

Post autor: Kolejorz »

Rysunek wagonu ma małe błdy, nie jest dokładnie taki sam jak na zdjęciu. :) Na rysunku powino być od lewej 4 okna oprócz tego białego (białe wymazać od lewej) no i są prostokątne i brązowego koloru ramy okien. A na dachu uchwyty są proste patrząc na bok od burty wagonu no chyba, że są to jakieś cienie uchwytów. ;)

[ Dodano: 2013-06-13, 17:39 ]
No i chyba w środku wagnu nie ma przedziałów pasażerskich jak widać na twoim rysunku są. Jeśli jesteś nie pewny, że jak wnętrze wygląda to zamaluj całe okna na szaro. ;] Po za tym fajny wagon. :D

[ Dodano: 2013-06-13, 17:44 ]
Oraz te szersz drzwi powiny być o jedno miejsce dalej przesuwając w prawo...

Janek1104

Post autor: Janek1104 »

Obrazek ET21 PCC model na bazie rysunków Jacbulla

:D Rysunki będą dodawane regularnie :)

Opinie mile widziane

[ Dodano: 2013-06-14, 10:41 ]
[ Dodano: 2013-06-14, 10:39 ]
Daje repaint ED72 na bazie modelów Jacbulla. Obrazek Pociąg z grafiti :P Opinie mile widziane. :D :!:
Ostatnio zmieniony 2013-06-14, 14:01 przez Janek1104, łącznie zmieniany 1 raz.

mk12

Post autor: mk12 »

Powtarzam się. Na stronie www.fotokolej.waw.pl są aktualne wersje tych rysunków, poza tym narobiliście takiego bajzlu w tym dziale, że połowa tych tematów wyleci do kosza. :wall:

Janek1104

Post autor: Janek1104 »

Ok mamy tutaj repaint et22 jacbulla przewoźnika ctl logistics : Obrazek
:D

[ Dodano: 2013-06-26, 04:37 ]
Oto mój rysunek st44 z wagonami falls koło kopalni .
Opinie mile widziane :D :!: :)
Obrazek
Radze powiększyć :D

jakubg1

Post autor: jakubg1 »

Janek1104 pisze: Wagon 111a repaint modelu Jacbulla. Jest to wagon osobowy przerobiony dla PKP ENERGETYKA S.A .
Czerwony pasek powinien być ciut cieńszy, mniej więcej wyrównany z żółtą częścią pod nim. Na twoim rysunku na miejscu drzwi nie ma czerwonego, podczas, gdy na zdjęciu on jest. Pewnie pomyliło ci się z tyłem wagonu ;) Ramy są na rysunku lekko zaokrąglone. Na zdjęciu tego nie widać.

Wg mnie rysunek powinien wyglądać następująco:
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

jakubg1

Post autor: jakubg1 »

`ZgoN! pisze:A jak ktoś nie chce to gdzie dodaje?
Do śmietnika wtedy się dodaje rysunki. Znikną. :D

krzysiek85149

Re: Rysunki pojazdów realnych (2013-2014)

Post autor: krzysiek85149 »

Witam :-) Wpadłem na pomysł narysowania pociągu francuskich linii kolejowych TGV z 1985r. o to zdjęci tego pociągu :-)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d38 ... 08318.html
I rysunek pierwszego członu on jest jeszcze nie skończony ale w miarę możliwości i czasu systematycznie będę dodawał rysunki poprawione i dążące do stworzenia 10-cio członowego całego składu :-)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e2d ... 1e127.html

mk12

Re: Rysunki i repainty wagonów kolejowych (2013-)

Post autor: mk12 »

Skomentował bym rysunek, ale wolę nie, bo kolega z Sosnowca jest. :retard:
...
A tak naprawdę to wkońcu znalazł się ktoś w tym dziale (prócz jacbulla.) kto umie zrobić coś swojego [I TO Z CIENIAMI!]
Szczere gratulacje.

krzysiek85149

Re: Rysunki i repainty wagonów kolejowych (2013-)

Post autor: krzysiek85149 »

Zrozumiałem aluzje więcej nie będę dodawał rysunków to co narysuję zostawię dla siebie bo nie warto się denerwować głupimi komentarzami :z³y:

Awatar użytkownika
Jacbull
Posty: 221
Rejestracja: 2006-11-19, 20:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Rysunki i repainty wagonów kolejowych (2013-)

Post autor: Jacbull »

krzysiek85149 pisze:Zrozumiałem aluzje więcej nie będę dodawał rysunków to co narysuję zostawię dla siebie bo nie warto się denerwować głupimi komentarzami :z³y:
Czytaj ze zrozumieniem. :chytry: Kolega się nabija z Polskiego trójkąta bermudzkiego (Łódź, Radom, Sosnowiec). :retard:

A co do rysunku to naprawdę bardzo dobrze Ci idzie. Popracuj trochę nad wózkami i oczywiście dorób dach.
Zapraszam też do umieszczania gotowych rysunków na http://www.rysunki.fotokolej.waw.pl

Awatar użytkownika
Kolejorz
Posty: 339
Rejestracja: 2012-08-01, 20:33
Lokalizacja: Warmia i Mazury

Re: Rysunki i repainty wagonów kolejowych (2013-)

Post autor: Kolejorz »

Krzysiek, zajrzyj na mój temat. Tam wrzuciłem swoje pierwsze prace z rysunku pendolino dla PKP Intercity. :mruga:
http://www.km-forum.com.pl/viewtopic.php?f=56&t=7897

Źle może zrozumiałeś kolege ZgoN'a, nie przejmój się opiniami które innaczej rozumujesz. ;) Czekam na kolejne twoje dzieła. ;)

krzysiek85149

Re: Rysunki i repainty wagonów kolejowych (2013-)

Post autor: krzysiek85149 »

Sory za bardzo mnie poniosło chyba myślałem że to jest pocisk żeby więcej nie dodawać rysunków.
Pracuje nad dachem ale to nie proste bo posiadam niewiele zdjęć tego pociągu, a wózki są rysowane z pamięci i z książki którą posiadam i też tam nie wiele zdjęć TGV nie ma. I wózki są rysowane na podstawie w wielu rysunków z tej strony które posiadają podobne wózki, a twoje Pendolino Kolejorz jest bardzo fajne i mi się podoba. A na tej stronie http://www.rysunki.fotokolej.waw.pl mam konto tylko nie mam pojęcia jak się tam dodaje rysunki :-)

Awatar użytkownika
Kolejorz
Posty: 339
Rejestracja: 2012-08-01, 20:33
Lokalizacja: Warmia i Mazury

Re: Rysunki i repainty wagonów kolejowych (2013-)

Post autor: Kolejorz »

Wchodzisz w katalog "Kolej" a po tem w dowolny katalog np. "Składy kolejowe" po wejściu (do dowolnego katalogu) masz w prawym górnym rogu znaczek niebieski "UPLOAD" i klikasz na niego i wtedy wrzucasz rysunek zgodnie z instrukcją. ;)

ODPOWIEDZ