Sklepy modelarskie

Ogólne dyskusje n.t. modeli
irisbus

Post autor: irisbus »

Lubel pisze:A ja tak przy okazji szukam modelarskiego sklepu w Poznaniu., Ktoś pomoże?
http://lmgtfy.com/?q=sklep+modelarski+poznan

Piotr

Post autor: Piotr »

Wpis usunięty przez autora.
Ostatnio zmieniony 2017-11-25, 12:09 przez Piotr, łącznie zmieniany 1 raz.

TheRobak

Post autor: TheRobak »

J-31 pisze:
Czy w Częstochowie są jakieś sklepy modelarskie?
Taaaak, oczywiście ... w Katowicach, al. Korfantego. Z Częstochowy, blisko, szybko i tanio - Koleje Śląskie. Jeszcze jest jeden sklep w Sosnowcu - ELFem z Częstochowy, do Katowic... to w sumie po drodze. Czy punkt "pomógł" dostanę ? :retard:
Co prawda myślałem o czymś bliżej, ale i tak punkt będzie :)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Spoko. Ja tylko żartowałem :P

1234milosnik

Re: Sklepy modelarskie

Post autor: 1234milosnik »

A w Warszawie takie coś jak sklep modelarski to w ogóle istnieje???

wojtek1611

Re:

Post autor: wojtek1611 »

1234milosnik sprawdzenie poprzedniej strony nie boli.
J-31 pisze:... w Warszawie "Parowozik", na antresoli stacji metra Świętokrzyska...

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Sklepy modelarskie

Post autor: J-31 »

1234milosnik pisze:A w Warszawie takie coś jak sklep modelarski to w ogóle istnieje???
Nie. Najbliższy sklep znajduje się w Szczecinie :retard:

Z tego co się orientuję, to na chwilę obecną pewny jest tylko wspomiany "Parowozik" na antresoli metra Świętokrzyska - ale UWAGA, chodzi o antresolę stacji linii M1 bliżej głowicy północnej. To teraz ważne :mruga:

Jakbyś chciał modele samolotów, to jest całkiem niezły sklep modelarski na terenie nowego Terminala lotniska Chopina na Okęciu. Sklep znajduje się na tarasie widokowym - aby się do niego dostać, wejście na Taras Widokowy znajduje się od strony stacji kolejowej W-Wa Lotnisko Chopina. Trzeba wjechać windą na górę ;)

W sklepie też znajdują się inne modele nie tylko lotnicze. Cen nie sprawdzałem ;)

Zniknął natomiast sklep modelarski, który znajdował się na Mokotowie na ul. Puławskiej na przeciwko ul. Madalińskiego, nie wiem gdzie się przeniósł ;)

EU07-306

Re: Sklepy modelarskie

Post autor: EU07-306 »

A jaki sklep w Szczecinie masz na myśli?

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Sklepy modelarskie

Post autor: J-31 »

Spoko. Żartowałem ;)

================ Edyta lub edytować ===============

A propo... zapomniałem napisać. Zupełnie niedawno przypadkowo natknąłem się na sklep z modelami na warszawskim Natolinie - tj. w Galerii Ursynów na piętrze.

Galeria Ursynów znajduje się na rogu al. K.E.N. i Belgradzkiej. Najwygodniej dojechać do niej metrem.

:strzałka: Do stacji Natolin :strzałka: następnie wyjść południową głowicą :strzałka: na antresoli skręcić w lewo, potem w prawo na schody.

Wyjście południowymi schodami, południowej głowicy stacji - znajduje się vis-a-vi Galerii. Potem trzeba już tylko przejść przez jezdnię ul. Belgradzkiej.

W sklepie można nabyć modele różnych pojazdów, również kolejowych. Autobusów raczej nie widziałem ;)

ModelarzRC

Re: Sklepy modelarskie

Post autor: ModelarzRC »

Jeżeli ktoś dalej ma problem z znalezieniem dobrego sklepu modelarskiego w Poznaniu to mogę polecić sklep modelarski Modelmotor. Znajduje się na ulicy Niemeńskiej 8a. Ale prowadzą także sprzedaż internetową - http://modelmotor.pl/. Dużo u nich zamawiam i jak na razie nie miałem żadnych problemów. Także służą poradą, no i mają dobrze wyposażony sklep.

1234milosnik

Re: Sklepy modelarskie

Post autor: 1234milosnik »

Z tego co się orientuję, to na chwilę obecną pewny jest tylko wspomiany "Parowozik" na antresoli metra Świętokrzyska - ale UWAGA, chodzi o antresolę stacji linii M1 bliżej głowicy północnej. To teraz ważne :mruga:
A propo... zapomniałem napisać. Zupełnie niedawno przypadkowo natknąłem się na sklep z modelami na warszawskim Natolinie - tj. w Galerii Ursynów na piętrze
Dzięki. Zobaczę. :)

lukasn26

Re: Sklepy modelarskie

Post autor: lukasn26 »

Zmiana lokalizaxji sklepu modelarskiego w Bydgoszczy; z Gdańskiej ileś na 3 Maja 9, za R. Jagiellonów po lewej stronie.

Adrys1005

Re: Sklepy modelarskie

Post autor: Adrys1005 »

Od niedawna mieszkam w Krapkowicach na opolszczyźnie i pomimo, że to niewielka mieścina nie znam jej do końca.
Zna ktoś może jakiś modelarski tu albo w okolicy*?

*okolica czyli większe miasta do 25km jak Kędzierzyn, Opole etc.
Z góry dziękuje za opowiedź

lukasn26

Re: Sklepy modelarskie

Post autor: lukasn26 »

Henryk Sienkiewicza 17, 46-020, Opole
Harcerska 19, 47-220, Kędzierzyn Koźle. Google nie boli ;)

Adrys1005

Re: Sklepy modelarskie

Post autor: Adrys1005 »

lukasn26 pisze:Henryk Sienkiewicza 17, 46-020, Opole
Harcerska 19, 47-220, Kędzierzyn Koźle. Google nie boli ;)
Napisałem, że chce coś do 25 kilometrów a nie, że adresy z tych dwóch konkretnych miast :)
Czytanie ze zrozumieniem też nie boli :)
Wiem, że opolskie to za hmmm ...pie ale są tu też mniejsze miasta w okolicy i myslalem, że tam cos znajdę a nie mam zamiaru wpisywać wszystkich wiosek w googla.

ODPOWIEDZ