Gdańskie Mercedesy

Znaleźć tutaj można modele autobusów.
Damhan

Post autor: Damhan »

u2w pisze:Polemizowałbym z tym dniem przybycia. Ja widzę, że oklejone są, polskie blachy też już zamontowane :mruga: Drugą sprawą jest to, że na Twojej fotce jest #2622
No tak, przybyły dzień wcześniej. ;) Popatrz na tą fotkę tyłów z TWB... i tam też jest akurat #2622 (bez nalepek) natomiast moja fotka była robiona we wrześniu/październiku/listopadzie 2005 i ma już nalepkę. Na pewno nie jest on jedyny, bo widziałem parę innych na B (np. 2631, ale ten ma już nowe barwy). Parę z nich także miało fullbacki po których nie wiem czy naklejono wszystkie nalepki. A w ostatnią środę widziałem #2621 i wydawało mi się, że też to miał. Jeszcze się przyjrzę to powiem dokładniej. :) Ponad połowa Merców wozi reklamy- Wieczorynki TVP1 i MTV (na tyłach także) oraz Totalizatora LOTTO, która zajmuje tył, więc te zrozumiale nalepek nie mają.

u2w

Post autor: u2w »

Dobra, umówmy się, że jak uzyskacie (Ty, jacool lub ktoś inny) potwierdzenie istnienia naklejek z tyłu dla #2621 i #2625, od razu poprawiam :) Tylko się nie czepiaj tego, że model #2625 ma znaczek Mercedesa z tyłu :retard:

Damhan

Post autor: Damhan »

u2w pisze:Dobra, umówmy się, że jak uzyskacie (Ty, jacool lub ktoś inny) potwierdzenie istnienia naklejek z tyłu dla #2621 i #2625, od razu poprawiam :) Tylko się nie czepiaj tego, że model #2625 ma znaczek Mercedesa z tyłu :retard:
OK. Nie ma sensu gadać więcej o tym szczególe. Powiem tylko, ze #2625 ma obecnie całopojazdówkę, więc i tak nie wygląda tak jak na modelu. Zaraz po zdjęciu reklamy idzie do malowania

[ Dodano: 2006-05-02, 17:57 ]
u2w pisze:Tylko się nie czepiaj tego, że model #2625 ma znaczek Mercedesa z tyłu :retard:
Niestety większość pojazdów przyszła z wybrakowanymi znaczkami. :/

jacool

Post autor: jacool »

Damhan pisze:Hmm, jacool, może ty wiesz czy na nowym malowaniu też są takie nalepki z tyłu?
Nie ma, dzisiaj patrzyłem :) I strasznie się zdziwiłem :shocked:
Ale co tam :)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Wow. U2w. Naprawdę Musiałeś się napracować nad tym modelem. No, ale mimo tych drobnych szczegółów ze znaczkami - model jest naprawdę super dopracowany i warty do sklejenia. :)

u2w

Post autor: u2w »

J-31 pisze:Naprawdę Musiałeś się napracować nad tym modelem.
Nie musiałem - chciałem (dla dobra ogółu) :devil: A co do wkładu pracy, to teraz właśnie pracuję nad... :chytry:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

u2w pisze:(...) A co do wkładu pracy, to teraz właśnie pracuję nad... :chytry:
Poczekaj. :idea: To może najpierw Podaj paletę kolorów do tego nowego... :mruga:

u2w

Post autor: u2w »

Tym razem nie muszę, obiekt widzę na codzień :mruga:

Damhan

Post autor: Damhan »

u2w pisze:Tym razem nie muszę, obiekt widzę na codzień :mruga:
Zawsze mógłbyś zrobić jeszcze coś gdańskiego. Nie obraziłbym się. ;)

rupak9

Post autor: rupak9 »

u2w pisze:Tym razem nie muszę, obiekt widzę na codzień :mruga:
Nie chce psuć zabawy, ale czy to Solaris Trollnio 12 AC :P :?:

u2w

Post autor: u2w »

rupak pisze:Nie chce psuć zabawy...
Nie popsułeś, nie zgadłeś - za złą odpowiedż otrzymujesz warna :retard:

rupak9

Post autor: rupak9 »

Buuuuu :rotfl:...
No cóż, przynajmniej jedego nie zepsułem :retard:.

Grzesiek

Post autor: Grzesiek »

Może to Saurer :?:

rupak9

Post autor: rupak9 »

Albo Ikarus 280E :P.
Pożyjemy zobaczymy :mruga:.

pmaster

Post autor: pmaster »

Obstawiam Mercedesa O345GE. Codziennie takiego widzi… Jak se wypije pół szklanki herbatki muszkatałowej… :D

ODPOWIEDZ