Modele MPK Wrocław

Znaleźć tutaj można modele autobusów.
Turbo94

Post autor: Turbo94 »

Bo 9526 został wyremontowany (chyba) i dostał nowe malowanie. Było to przed, albo na końcu wakacji.

Milenium

Post autor: Milenium »

No super modele... I to mi się podoba! :)

Nikki

Post autor: Nikki »

Paparazzi pisze:Innego malowania tu nie widze a jest to #9526
Ok. to są starsze zdjęcia, on faktycznie tak wcześniej wyglądał, ale teraz wygląda jak 9525 czyli na dole czerwone a u góry żółte, beż żadnych strzałek...
Turbo94 pisze:Takie jak dałeś 9507.
Dokładnie :)

Paparazzi

Post autor: Paparazzi »

Dawno nie prezentowałem tramwajów więc nadrabiam zaległości :D :
Protramowski Konstal 105Na :
ObrazekObrazek

Grzesiek

Post autor: Grzesiek »

Paparazzi pisze:Dawno nie prezentowałem tramwajów więc nadrabiam zaległości :D :
Protramowski Konstal 105Na :
To mi się podoba, dobra robota, Paparazzi... :)

Jessi

Post autor: Jessi »

Bardzo ładne modele. Jednak zauważyłem jeden błąd, który występuje w wielu modelach (głównie Ikarusy). podłoga auotbusu jest o wiele węższa niż dach autobusu. Prze co model jest póxniej krzywo sklejony. I mam jeszcze jedno pytanie. Do czego mają służyć te kolorowe prostokąty narysowane koło autobusu?

Paparazzi

Post autor: Paparazzi »

Jessi pisze: Do czego mają służyć te kolorowe prostokąty narysowane koło autobusu?
Te kolorowe prostokąty to klapy dachowe. Można je nakleić żeby efekt był lepszy

Filip7370

Post autor: Filip7370 »

A ja mam błąd w 105NaProtram. 2 waron ma w jednym oknie kabinę a w drugim nie.

Nikki

Post autor: Nikki »

7370 pisze:105NaProtram
zdecyduj się: albo Protram albo 105Na. Te zmodernizowane to 105NaWr! :) Aha. I tu jest właśnie błąd! 105NaWr nie mają w ogóle kabiny w drugim wagonie! to należy poprawić... A swoją drogą to czy mogę tu pokazać najnowszego Protrama 205WrAs, który jeszcze co prawda nie istnieje, ale ma się pojawić chyba w grudniu we Wrocławiu?

Paparazzi

Post autor: Paparazzi »

ikarus9587 pisze:
7370 pisze:105NaProtram
zdecyduj się: albo Protram albo 105Na. Te zmodernizowane to 105NaWr! :) Aha. I tu jest właśnie błąd! 105NaWr nie mają w ogóle kabiny w drugim wagonie! to należy poprawić... A swoją drogą to czy mogę tu pokazać najnowszego Protrama 205WrAs, który jeszcze co prawda nie istnieje, ale ma się pojawić chyba w grudniu we Wrocławiu?
Jeśli chodzi o nazwe pliku to dałem taki żeby sie nie pogubić w moich modelach :P a co do Twojego Protrama 205WrAs to śmiało możesz tu pokazać :D i inne modele z wrocka też jak takowe posiadasz ;)

Nikki

Post autor: Nikki »

A więc przedstawiam: Oto Protram 205WrAs, na podstawie wizualizacji znajdującej się na stronie Protramu, wykonany przy współpracy mojej i mojego brata: http://img169.imageshack.us/img169/5908 ... elacw9.png

irisbus

Post autor: irisbus »

ikarus9587 pisze:A więc przedstawiam: Oto Protram 205WrAs, na podstawie wizualizacji znajdującej się na stronie Protramu, wykonany przy współpracy mojej i mojego brata
Gratuluje, model pierwszej klasy, fajnie by było gdyby ten tramwaj wszedł do seryjnej produkcji.

204wras

Post autor: 204wras »

ikarus9587 to piękny model ten 205WrAs .

irisbus

Post autor: irisbus »

Z tym modelem jest pewien problem, w sumie błahostka, mianowicie listki do sklejania (podwozie) z przodu i z tyłu wozu, nie pozwala prawidłowo skleić modelu, jest proste, a powinno być tak jak dach pod lekkimi skosami.

Turbo94

Post autor: Turbo94 »

Fajowy model. @Irisbus - ten model wejdzie do produkcji i w tym roku będziemy go mieć.

ODPOWIEDZ