Ikarusy 280 by Piotrek_2274

Znaleźć tutaj można modele autobusów.
Piotrek_2274

Ikarusy 280 by Piotrek_2274

Post autor: Piotrek_2274 »

Na początek Ikarus 280.70E PKM Katowice #109
http://img401.imageshack.us/img401/4633 ... 109qf6.png
Pewne elementy modelu pochodzą z rysunków JP, jednak większosć modelu zrobiłem sam.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Bardzo fajny model. Jest bardzo udany. :)

Jednakże....Mogę mieć tylko cichą nadzieję, że kol. JP nie oskarży nas o plagiat. :mruga:

Rafaellos

Post autor: Rafaellos »

Bardzo fajny model :D Zaraz z niego usunę kolorki i sobie druknę go <lol>

Podi

Post autor: Podi »

Ikarus 280.70E w malowaniu klasycznym. Przemalowanie za zgodą Piotrka.
Obrazek

Razor 688

Post autor: Razor 688 »

Wow :D bardzo ładne te modele a mam pytanie do Piotrka_2274 czy ty robisz wszystkie Ikarusy z całego Gop-u czy tylko z PKM Katowice. :?:

Rafaellos

Post autor: Rafaellos »

Podi u mnie prawie identyczny autobus jeżdzi po Legnicy ;) Tylko że nasz model ma na jednej połówce dzwi dwa okienka ;)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Podi pisze:Ikarus 280.70E w malowaniu klasycznym
Bardzo fajny, ale czy ... w malowaniu klasycznym, nie powinien to być kolor biały, a nie kremowy. No i czerwony nieco jaśniejszy ? ;)

Piotrek_2274

Post autor: Piotrek_2274 »

Razor 688 pisze:Wow bardzo ładne te modele a mam pytanie do Piotrka_2274 czy ty robisz wszystkie Ikarusy z całego Gop-u czy tylko z PKM Katowice.
Robię modele z całej Polski :) - myśle że następne będą ze Świerklańca, Wasrzawy i PKS Gryfice. Wszystkiego po trochu ;)

Podi

Post autor: Podi »

J-31 pisze:w malowaniu klasycznym, nie powinien to być kolor biały, a nie kremowy. No i czerwony nieco jaśniejszy ?
Zależy jakie miasto itp.
A czerwony przy drukowaniu i tak taki sam wyjdzie.

Razor 688

Post autor: Razor 688 »

No więc ja zaprezentuje przeróbke Ikarusa 280.70E w malowaniu MZK Bielsko Biała.
Oczywiście zgoda na przeróbkę wyraził Piotrek_2274

http://img186.imageshack.us/my.php?imag ... 22uxs3.png :)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Super model. Razor, czy wszystkie autobusy MZK BB, w tym makijażu mają żółty pion na kancie tylnej ściany ? :P

Razor 688

Post autor: Razor 688 »

J-31 pisze:Super model. Razor, czy wszystkie autobusy MZK BB, w tym makijażu mają żółty pion na kancie tylnej ściany ? :P
A więc nie wszystkie autobusy które przeszeły remonty no i oczywiście które były malowane przez MZK.

Morpheo

Post autor: Morpheo »

Rafaellos pisze:Podi u mnie prawie identyczny autobus jeżdzi po Legnicy ;) Tylko że nasz model ma na jednej połówce dzwi dwa okienka ;)
A odróżniasz 280.70E od 280.26? Nigdy nie mieliśmy ani jednego takiego wozu.

Imperator

Post autor: Imperator »

Kol. Morpheo ma racje różnice widać na pierwszy rzut oka, ale podobienstwa też są. :retard:

Grzesiek

Post autor: Grzesiek »

Jeden z moich faworytów, jeśli chodzi o warszawskie autobusy, ten, którego mam w avatarze, czyli #5798. Model zrobiony na podstawie zdjęć mojego autorstwa...
Obrazek
Proszę o ocenę ;]

ODPOWIEDZ