Neoplan dla Dubaju

Znaleźć tutaj można modele autobusów.
lkmg-sol

Neoplan dla Dubaju

Post autor: lkmg-sol »

Poniżej przedstawiam grafikę Neoplana Centrolinera DD. Model wykonany na bazie grafiki MANa Lion's City DD zrobionej przez kol. J-31

Obrazek

Jeżeli chodzi o wykonanie modelu do sklejania, to proszę o pomoc.

irisbus

Post autor: irisbus »

lkmg-sol pisze:Jeżeli chodzi o wykonanie modelu do sklejania, to proszę o pomoc.
Otóż, jeśli chodzi o model z tych rysunków to sprawa jest dość prosta, jedyne co należy zmienić to wyedytować przody po bokach i odpowiednio poodwracać części, oraz dorysować listki, 15 min roboty:
Obrazek

Gadzie

Post autor: Gadzie »

No, no, no...
Model świetny. Gratuluje. A Neoplan Centroliner DD jest tylko projektem, czy już go produkują?

B.A. Baracus

Post autor: B.A. Baracus »

Gadzie pisze:A Neoplan Centroliner DD jest tylko projektem, czy już go produkują?
Ja jeszcze żadnego nie widziałem i to jest dość ciekawe. ¯e w Dubaju wygrano z projektem na papierze, takowy też posiada Solaris a przetargu nie wygrał... Ogólnie zaczyna to być trochę dziwne...
Ostatnio zmieniony 2007-05-04, 14:45 przez B.A. Baracus, łącznie zmieniany 4 razy.

lkmg-sol

Post autor: lkmg-sol »

Ja jeszcze żadnego nie widziałem i to jest dość ciekawe. ¯e w Dubaju wygrano z projektem na papierze, takowy też posiada Solaris a przetargu nie wygrał... Ogólnie zaczyna to być trochę dziwne...
Ja osobiście również Centrolinera Evo DD też nie widziałem, ale jest to bliźniak MANa Lion's City DD (które jeżdzą w Berlinie), czyli nie do końca jest to nowa konstrukcja. Natomiast Solaris jeszcze żadnego piętrusa nie wyprodukował.

ep40

Post autor: ep40 »

Fajny model.
A co do Centrolinera DD, są, ale to znacznie odmienna konstrukcja.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Model i rysunek ładny, ale obawiam się, że lkmg-sol nieco pospieszyłeś się z tym rysunkiem. Wizja a rzeczywistość to dwie różne rzeczy. :mruga:

ODPOWIEDZ