EOS 200

Znaleźć tutaj można modele autobusów.
Paparazzi

EOS 200

Post autor: Paparazzi »

Zastanawiałem sie ostatnio jaki model brakuje mi do mojej kolekcji. Przeszukując internet znalazłem kilka rysunków technicznych autobusu EOS 200. Po ciężkich bojach z programami graficznymi powstał taki oto model:
Obrazek Obrazek

S_S

Post autor: S_S »

Świetny model. Gratuluję! A ten z Wałbrzycha ma trochę nieczytelny napis. I mógł byś zrobic jeszcze gryfickiego. :D

irisbus

Post autor: irisbus »

Paparazzi pisze: Po ciężkich bojach z programami graficznymi powstał taki oto model:
PKS W-ch super Ci wyszedł, naprawdę bardzo fajny model, a tak BTW, to niewiadomo ile jeszcze pojeżdżą w naszym PKSie, bo firma już oficjalnie upadła...

Paparazzi

Post autor: Paparazzi »

S_S pisze:Świetny model. Gratuluję! A ten z Wałbrzycha ma trochę nieczytelny napis. I mógł byś zrobic jeszcze gryfickiego. :D
Mam w planach zrobienie gryfickiego i dzierżoniowskiego.

u2w

Post autor: u2w »

Te esy-floresy na wałbrzyskim EOS-ie sam robiłeś cz to jakaś gotowa "wklejka" :?:

Paparazzi

Post autor: Paparazzi »

u2w pisze:Te esy-floresy na wałbrzyskim EOS-ie sam robiłeś cz to jakaś gotowa "wklejka" :?:
Robiłem je sam w Photoshopie odpowienim pędzlem.

mil

Post autor: mil »

Super. Widac podobieństwo do Cezara i Ewy :D

Paparazzi

Post autor: Paparazzi »

mil pisze:Super. Widac podobieństwo do Cezara i Ewy :D
Rysowałem je na tej samej zasadzie.

u2w

Post autor: u2w »

No, jeśli sam to robiłeś - to szczerze dołączam się do gratulacji :)

Paparazzi

Post autor: Paparazzi »

u2w pisze:No, jeśli sam to robiłeś - to szczerze dołączam się do gratulacji :)
Wielkie dzięki :D Model jak napisałem wcześniej Zrobiłem na podstawie rysynku technicznego który znalazłem w internecie. Rysunek został powiększony (jeśli dobrze pamiętam) 3x. Dużo czasu zajeło jednak przerysowywanie kreska po kresce ponieważ rozdzielczośc była fatalna i wypełnianie odpowiednim kolorem. A co do podobieństwa do Cezara i Ewy to na tych modelach był wzorowany czyli z osobnym przodem, tyłem i podwoziem.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Rzeczywiście i mnie nie pozostaje nic innego jak przyłączyć się do gratulacji dla kol. Paparazziego. Szczególnie, że właściwie od podstaw stworzył cały pojazd :)

Paparazzi

Post autor: Paparazzi »

S_S pisze:mógł byś zrobic jeszcze gryfickiego. :D
Oto i EOS z PKS Gryfice: Obrazek

Kamil

Post autor: Kamil »

Oo, widziałem takiego jak byłem na wakacjach :)

Maciej

Post autor: Maciej »

A mógłbyś go zrobić w barwach PKS Leszno? ;)

Paparazzi

Post autor: Paparazzi »

Maciej pisze:A mógłbyś go zrobić w barwach PKS Leszno? ;)
Jak tylko znajde jego fotki. Czyżby PKS Leszno posiadało EOSa 200 :?:

ODPOWIEDZ