Autosan Lider 3 - PKS Zielona Góra

Znaleźć tutaj można modele autobusów.
S_S

Autosan Lider 3 - PKS Zielona Góra

Post autor: S_S »

No i stało się. Powstał model Lidera. Model jest oczywiście na podstawie rys. kol. J-31.
Obrazek
Bardzo proszę o wskazywanie błędów, komentarze, sugestkie a jeśli ktoś sklei model o fotografie. :)
Ostatnio zmieniony 2007-06-15, 10:29 przez S_S, łącznie zmieniany 1 raz.

Paparazzi

Post autor: Paparazzi »

:shocked: Model wygląda wspaniale. Bardzo mi sie podoba ponieważ to model turystyka a takie lubie. Jak troszeczke ochłone z wrażenia to może jakieś błędy wskaże :-P

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Po pierwsze gratulacje S_S. Musiałeś się trochę napracować nad zrobieniem tego modelu, ponieważ ja nie zrobiłem lewej strony tego "Lidera" - a ta była Ci potrzebna. Zrobiłeś ją sam. Gratulacje, ale...

...Małe potknięcia, dosłownie szczegóły - uwaga piszę wyłącznie o lewej stronie pudła (czyli po stronie kierowcy) :)

1. Nie za bardzo podoba mi się okno kierowcy. Wg. mnie jest ono ciut za małe. ;)

2. Tylny zwis pojazdu. Obawiam się, że te włazy i wlot powietrza nie jest po lewej. Jest tylko po prawej. Po lewej są tylko klapy - mam na myśli dolną część pod listwą ozdobną.

Warto dobrać się do zdjęć lewej strony "Lidera" ;)

Ciekawy jest sposób wklejenie frontu - gdyby, któryś z kolegów skleił ten pojazd, to koniecznie proszę o zdjęcia. :)

S_S

Post autor: S_S »

Ok, poprawiłem trochę model na podstawie tego zdjęcia: http://transport.asi.pwr.wroc.pl/2-37886.html Model poprawiony jest w 1 poście.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Ooo. I jak dla mnie to teraz jest naprawdę super. Dalszych uwag nie mam. Piękny model :)

S_S

Post autor: S_S »

Zauważyłem w modelu kilka błędów więc teraz dam wersję jeszcze bardziej poprawioną:
Obrazek

ODPOWIEDZ