Mercedes CapaCity

Znaleźć tutaj można modele autobusów.
stachu

Mercedes CapaCity

Post autor: stachu »

Jako, że obiecałem dodać model tego 19,5-metrowego Merca, także oto on:
Mercedes CapaCity
Jako,że trudno mi było go robić, proszę o wielką wyrozumiałość i w razie czego można poprawiać ;)

Pozdrawiam :)

Skoda 16T

Post autor: Skoda 16T »

Co on taki mały? Mógłbyś wrzucić na np. www.ifotos.pl? Wtedy nie powinien się zmniejszyć ;)

stachu

Post autor: stachu »

Skoda 16T pisze:Co on taki mały? Mógłbyś wrzucić na np. www.ifotos.pl? Wtedy nie powinien się zmniejszyć ;)
Proszę bardzo ;)
CapaCity

Skoda 16T

Post autor: Skoda 16T »

Pozwoliłem sobie ją poprawić :D

Obrazek

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Co by nie gadać modeli jest całkiem sympatyczny. :)

Zastanawiam się tylko czy pomysł z tymi czerwonymi kopertami na dachu jest dobry... tzn. czy klimatyzatory zakleją czerwone linie obrysowe. ;)

lemba

Post autor: lemba »

Podstawowy błąd: mianowicie z przednią szybą. Jeżeli jej fragmenty są na ścianach bocznych, to nie może się ona jednocześnie kończyć na froncie.

Skoda 16T

Post autor: Skoda 16T »

lemba pisze:Podstawowy błąd: mianowicie z przednią szybą. Jeżeli jej fragmenty są na ścianach bocznych, to nie może się ona jednocześnie kończyć na froncie.
Obrazek

Może najpierw się przyjżyj ...

EDIT: Poprawione ;)

lemba

Post autor: lemba »

Ok, sorry, moje niedopatrzenie. Myślałem, że szyba ta jest jak w większości autobusów. Ale i tak czy te słupki nie są lekko za grube?

PAFAWAG

Post autor: PAFAWAG »

Skoro boczne, przednie szybki są już narysowane na obu burtach, nie ma potrzeby ich zaznaczania na przodzie pojazdu. Per analogia z tylnymi światłami.

ODPOWIEDZ