[Zapowiedź] Solaris Urbino 18 MZA Warszawa - VK Modelle

Znaleźć tutaj można modele autobusów.
irisbus

Post autor: irisbus »


Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Wow. Już nawet jest z nowym logo MZA ;)

Ogryzek

Post autor: Ogryzek »

KM to nie moja działka dla tego zapytam z ciekawości... Te modele maja jakiś napęd?? czy to tylko statyczne są?

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Ten model Solarisa jest statyczny. ;)

M_Szymkowiak

Post autor: M_Szymkowiak »

okropnie wykonany... żółty zły, nowe logo na mordzie, nowe logo a numerki po staremu, pasek pod oknami za gruby a o tablicy z boku nawet nie wspomnę:|

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Ja myślę, że oni po prostu celowo zdecydowali się na stary schemat oznakowania. Ponieważ w poprzednim schemacie, autobus był łatwy do zidentyfikowania pod względem marki.

Tzn. było logo na masce przedniej oraz "jamnik", czyli logo marektingowe - a nie wiem, czy nie miało to jakiegoś znaczenia dla producenta modelu ;)

Wojtek-MKM

Post autor: Wojtek-MKM »

Model autobusu przegubowego MPK Warszawa.
Ten tekst też ciekawy. Od kiedy mamy nowego przewoźnika? :P

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Nie zwróciłem uwagi na opis, więc to "MPK" mi umnęło. Cóż, dla autora tekstu to pewnie i tak obojętne ;)

Szymon

Post autor: Szymon »

No wreszcie, to tak: pasek faktycznie trochę za gruby i kiepskie te tablice boczne, ale żółty jest ok, bo sam dostarczyłem VK oryginalne RAL-e z MZA ;)

M_Szymkowiak

Post autor: M_Szymkowiak »

widać zmaścili te RALe

Shadi

Post autor: Shadi »

http://www.toysandmodels.pl/pl_PL/p/Prz ... eview=true
Patrzcie co znalazłem. ;) Najwidoczniej w kwietniu VK chce wydać model warszawskiego SU12 po nowemu. Ciekawie się zapowiada. Szkoda tylko ceny ( bardzo podobna jak za przeguba).

Matt

Post autor: Matt »

A ja powiem, że to bardziej ten sklep zamówił ten model. A cena taka, bo niski nakład ;)

Jakby co, to info o tym modelu będę publikował na mojej stronie http://poloniki.pl/ a także na fb: https://www.facebook.com/polonikipl

Co więcej - w przeciwieństwie do przegubowego, ten został kilkukrotnie sprawdzony pod kątem merytorycznym jeżeli chodzi o malowanie, tablice i piktogramy. Powinien być idealny.

mzk804

Post autor: mzk804 »

A przynajmniej zbliżony do oryginału. Ze względów estetyki nie będzie nadrukowanej czarnej powierzchni tablicy bocznej oraz w miejscu pływającej trasy na bocznym wyświetlaczu będzie wypisana jedna ulica. Poza tym raczej będzie OK.
Klimatyzator nieco mniejszy niż w oryginale, ale wiąże się to z asortymentem producenta.

Niemniej wygląda na to, że zapowiada się model na bardzo przyzwoitym poziomie :)

ODPOWIEDZ