Setra S215 i pochodne

Znaleźć tutaj można modele autobusów.
Ogryzek

Post autor: Ogryzek »

artekxxx pisze:Krytykować każdy potrafi, lecz modeli od takiego pisania nie przybywa.
Wybacz ale nie jestem dobrym grafikiem i nie będę projektował modeli (już pisałem nie raz tutaj- katon nie jest dla mnie ;) ). Za to wykonuje modele gotowe i wiem ze krytyka ( może i nie przyjemna) ale pozwala wyostrzyć własny wzrok na błędy... Dziś wykonując rożne modele (nie tylko dla siebie) zawsze liczę na krytykę bo wiem ze nie robię idealnie. Wiec bądź ze FACET weź krytykę na klatę i jedziesz z poprawkami :mruga: Przecież model to nie pudełko :retard:

artekxxx

Post autor: artekxxx »

Czy ja napisałem, że jestem profesjonalistą w robieniu takich modeli ? Pozwolę się powtórzyć po raz drugi. Zrobiłem model dla siebie jak potrafiłem i uznałem, że może się komuś przydać. Krytyka była do 4 odpowiedzi, a reszta to powtarzanie i niepotrzebne nabijanie postów. Zamiast pleść w koło to samo czekam na jakąś nową wersje Setry HR w mistrzowskim wykonaniu.

Ogryzek

Post autor: Ogryzek »

artekxxx A kto powiedział ze jesteś profesjonalista? BA!! Czy ktoś tu napisał ze SAM jest profesjonalista?? Pokaz takiego palcem to go ukamienujemy :diabeł:

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 660
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

czekam na jakąś nową wersje Setry HR w mistrzowskim wykonaniu.
Zatem na tym kończymy dyskusję i czekamy na lepszą wersję :)

Każdy kolejny niemerytoryczny post będzie nagrodony warnem.

Mrozard
Administrator
Administrator
Posty: 136
Rejestracja: 2009-06-18, 10:17
Lokalizacja: co

Post autor: Mrozard »

Ja powiem, że całkiem dobra ta Setra. Widzę, że robisz najnormalniejszą w świecie HR (Adrys podlinkował HR-GT, która ma pochylony przód...). Cóż, dodać to, co powiedzieli przedmówcy (listki do sklejenia, itd.) i może coś z tego będzie. No i te szare obrysy mi nie pasują.

Adrys1005

Post autor: Adrys1005 »

mrozard pisze:...(Adrys podlinkował HR-GT, która ma pochylony przód...).
Jeśli się pomyliłem to najmocniej przepraszam. Nie znam wszystkich odmian autobusów, a podlinkowalem tym co znalazłem ;]

ODPOWIEDZ