EN94

Vil

EN94

Post autor: Vil »

Po dużej przerwie (aż 2 tygodnie!) pragnę przekazać wam mój kolejny model. Jest to model pociągu EN94, w barwach WKD. Ocenę pozostawiam Wam, bo jak dla mnie to ten model nie jest moim najlepszym modelem :/
Obrazek
PS. Podziękowania dla kolegi 7370 za użyczenie mi pantografu ;)
Ostatnio zmieniony 2006-09-24, 18:19 przez Vil, łącznie zmieniany 1 raz.

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Bardzo ładny model, aczkolwiek powinieneś poprawić nieco przód tego EN94, gdyż EN94-13 posiada przód w kolorze czerwonym, a nie jak na Twoim modelu żółtym.

Vil

Post autor: Vil »

Poprawione. Dzięki za uwagę :)

Filip7370

Post autor: Filip7370 »

Mówiłem dziękować nie trzeba bo ja też korzysam z tego modelu. ale jedno ale na twoim miescu zobaszył czy przód się skleja. tu też jest wiele załamań. Model w ogóle dobry. Ja niestety nie jestem famen tych czasów. Ja wole stare dobre czasy PKPWKD.
Ostatnio zmieniony 2006-09-24, 20:25 przez Filip7370, łącznie zmieniany 1 raz.

Piotrek_2274

Post autor: Piotrek_2274 »

7370 pisze:Mówiłem dziękować nie trzeba bo ja też korzysam z tego modelu. ale jedno ale na twoim miescu zobaszył czy przód się skleja. tu też jest wiele załamań. Model w ogóle //pisownia - osobno dobry. Ja niestety nie jestem famen tych czasów. Ja wole stare dobre czasy PKPWKD.
¯e co? :shocked:
A co do modelu to szkoda że boki z przodu nie są troche ukośne (tak jak w 105Na). Jeszcze przyczepie sie do malowania - on jest czerwony z obu stron a nie czerwony z jednej a żółty z drugiej ;)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Wg. mnie trochę nie potrzebnie Ścieliście koła. Trzeba było koła pozostawić całe. :P

Vil

Post autor: Vil »

Wersja 1.2:
Obrazek
Poprawiłem między innymi koła (są w miare okrągłe), przednie ściany (dorobiłem paski do podklejenia podbicia nad szybą, żeby to już nie wyglądało tak jak w 105/805Na), oraz zmieniłem to nieszczęsne ( ;) ) malowanie.
Komentarze mile widziane :mruga:
Ostatnio zmieniony 2006-09-26, 20:21 przez Vil, łącznie zmieniany 1 raz.

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Teraz po Twoich poprawkach model ten wygląda całkiem okazale i jest całkiem udany. Gratuluję ;).

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Rzeczywiście gratulacje Vil. Teraz jest nawet nieźle. A kto go teraz będzie sklejać ? :mruga:

Filip7370

Post autor: Filip7370 »

Jestem ogólnie bardzo usatysfakcjonowany. Tym modelem. Super brawo Vil

irisbus

Post autor: irisbus »

Przedni numer jest odwrotnie (odbicie lustrzane), zaraz go sobie wydrukuje.

Vil

Post autor: Vil »

Błąd poprawiony :) Obrazek w #7 poście :P

irisbus

Post autor: irisbus »

Poprawiłem nie co model, zmieniłem wózki i rozłożyłem go na dwie części, dziękuje za zgodę na przeróbkę, od autora modelu.

Obrazek Obrazek

ODPOWIEDZ