SM48

michal85

SM48

Post autor: michal85 »

Witam drodzy forumowicze. Mam u siebie na stanie model Tamary zaprojektowany wlasnorecznie co prawda w paintcie nie wiem jaka to skala jest ;) model powstal z licznych fotografii i planów ktore znalazlem w internecie, jest kilka utrudnien model nie posiada rysunków z kolejnascia skladania i brakuje w nim wozków reszta czyli pudlo przednie sciany wyposarzenie kabiny silnik wszystko jest model wykonalem w domu ale niestety nie mam fotek bo uleg przypadkowemu zniszczeniu :( takze jesli jest ktos chetny do ewentualnego dokonczenia modelu albo zerknie okiem czy to ma rece i nogi to prosze o zostawienie emaila. Jeśli są tez jakies pytania to prosze pisac :)

P.S teraz zajmuje sie żurawiem kolejowym EDK 1000 <b>narazie</b> jest na desce kreślarskiej model udostępnie jak tylko skoncze wiec jesli ktos posiada jakies plany rysunki zdjecia był bym wdzieczny :) pozdrawiam

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Witamy Cię Michale. :)
michal85 pisze:Mam u siebie na stanie model Tamary zaprojektowany wlasnorecznie co prawda w paintcie nie wiem jaka to skala jest ;)
(...)
takze jesli jest ktos chetny do ewentualnego dokonczenia modelu albo zerknie okiem czy to ma rece i nogi to prosze o zostawienie emaila
Narobiłeś nam chyba smaku z tym modele SM48, a czy mógłbyś Zamieścić wspomniany model "Tamary" tutaj w temacie ? ;)

Może, gdybyś zamieścił ten model, któryś z forumowiczów, mógłby Ci pomóc w jego dokończeniu :]

michal85

Post autor: michal85 »

Zamieszcze go na jakims serverku jeszcze dzisiaj obiecuje ;)

[ Dodano: 2007-10-19, 12:22 ]
A o to link do modelu opisanego powyżej :)
http://www.speedyshare.com/980151816.html
jeśli kotś widzi w tym coś sensownego to prosze pisac i korzystać moze ktos pokusi sie na dokonczenie tego modelu ewentualnie na przerobienie go :)

S_S

Post autor: S_S »

No ok, ale gdzie jest ten model? W tym folderze są tylko zdjęcia, schematy i jakiś brudnopis...

michal85

Post autor: michal85 »

Sorki nie to co trzeba pomyłka przepraszam ;) to z pośpiechu
o to link z modelem
http://www.speedyshare.com/929944708.html

teraz powinno być dobrze...

Paparazzi

Post autor: Paparazzi »

Bardzo fajny model choć w wersji beta jeszcze mało czytelny ale po położeniu kolorów powinno być jeszcze lepiej. Z tego co widze to chyba brakuje wózków.

michal85

Post autor: michal85 »

Ciesze sie że sie podoba myslalem ze bedzie gorzej ;P no niestety w wersji beta bo jakos nie za bardzo mam czas zeby go dokonczyc i calkiem mozliwe ze przy nalozeniu kolorów faktycznie lepiej bedzie wygladal jesli jest ktos chetny kto sie tego podejmie dokonczenia tego modelu to prosze bardzo nowe pomysly czy malowanie mile widziane ;) w razie czego sluze wszelka pomoca.

Paparazzi

Post autor: Paparazzi »

Troszeczke pracy to kosztowało ale chyba teraz wygląda bardziej przejrzyście:
SM48 skala H0:
ObrazekObrazek

S_S

Post autor: S_S »

Pięknie Paparazzi, można liczyc na skalę TT?

mil

Post autor: mil »

teraz instrukcja...

Paparazzi

Post autor: Paparazzi »

mil pisze:teraz instrukcja...
Zgadza sie. Trzeba będzie coś wymyśleć :diabeł:

S_S pisze:Pięknie Paparazzi, można liczyc na skalę TT?
Można liczyć :diabeł:
ObrazekObrazek

Filip7370

Post autor: Filip7370 »

Może jestem idiotą, ale mały manual by się przydał.

Paparazzi

Post autor: Paparazzi »

Filip7370 pisze:Może jestem idiotą, ale mały manual by się przydał.
Z tym to nie do mnie a raczej do autora modelu.

S_S

Post autor: S_S »

Paparazzi pisze:Można liczyć
Fan skali TT pięknie dziękuje. ;)

michal85

Post autor: michal85 »

Manual do tego modelu nie jest przewidziany ponieważ model jest na tyle prosty i łatwy w montażu że każdy prawdziwy modelarz będzie umiał to skleić wystarczy tylko popatrzyć na pierwszą lepsza fotkę tej lokomotywy.

ODPOWIEDZ