[Relacja] Jelcz-Berliet PR100 by MIG

Kamil

Post autor: Kamil »

Średni. Oceniłbym go na 4-5

Szymon

Post autor: Szymon »

Czyli mega trudny to on nie jest. Koła najgorsze, prawda :?:

S_S

Post autor: S_S »

Nie, koła to łatwizna. Najtrudniejsze są siedzenia którym trzeba robic boki z drutu i rurki do trzymania także z drutu (fuuj). :)

Kamil

Post autor: Kamil »

Taki ''mega-trudny'' na razie nie jest. Zobaczymy jak to dalej będzie...

S_S

Post autor: S_S »

Po prostu wypisałem powyżej co wg. mnie jest najtrudniejsze i najbardziej pracochłonne. Uważaj także przy kołach oraz wyprofilowaniu drzwi bo to ma ogromne znaczenie przy tym czy będą się dobrze otwierac i zamykac.

Szymon

Post autor: Szymon »

To już nie chce :D jeszcze nie jestem zbyt doświadczony :diabeł:

S_S

Post autor: S_S »

Hmm, czyli Cię zniechęciłem? :confused:

czesław

Post autor: czesław »

a ja Cię zachęcam... To był mój pierwszy model kartonowy, ale z chęcią zamówiłbym sobie jeszcze raz ten sam model - jak tylko znajdę kasę to zrobię :)
Może siedzenia nie są trudne, tylko trzeba je długo robić, ja największy problem miałem ze skrętną osią przednią, w końcu zrobiłem tak samo jak z tyłu i nie skręca się.. :(
Ogólnie - polecam, jak dla mnie model super...
Ja teraz zaczynam projektować własny model - Volvo 7000a, zobaczymy co z tego wyjdzie...

[ Dodano: 2007-11-26, 22:48 ]
a mój jelcz miał wypadek,(postaram się go naprawić) moja kuzynka robiąc salto walnęła w niego nogą, o to foty:

Obrazek
Obrazek

:wall: :wall: :roll:

MIG

Post autor: MIG »

Trochę odświeżę ten temat. We wtorek przeprosiłem ten zacny model, i zabrałem się do roboty. Efekty na fotce, cudu jeszcze nie ma, ale zawsze coś.

Obrazek

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 660
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

czesław pisze:[ Dodano: 2007-11-26, 22:48 ]
a mój jelcz miał wypadek,(postaram się go naprawić) moja kuzynka robiąc salto walnęła w niego nogą, o to foty:
Dobrze, tylko nie rozumiem, czemu pokazujesz fotografie jak model autobusu ktoś ci zniszczył :nuts:
My chcemy oglądać sklejone autobusy albo w trakcie sklejania, a nie sklejone autobusy po crash-teście :diabeł:

Adam_pl

Post autor: Adam_pl »

żeby pokazać ogrom strat (ps. czesław to moje konto - tylko jakaś łajza mi się włamała i zmieniła dane; z tego miejsca proszę adminów o zablokowanie tamtego konta)

MIG

Post autor: MIG »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Kilka fotek, jeśli ktoś w ogóle tu zagląda, to jutro dam więcej. W niedziele, wóz już powinien wyglądać trochę jak autobus. :D

Robert_529

Post autor: Robert_529 »

Widać, że praca wre. :)

Radar_scie

Post autor: Radar_scie »

Świetne wykonanie, czekam na kolejne foty :P

Oskii

Post autor: Oskii »

No ładnie ;) Niedługo może zacznę robić 105-tkę ... ale na razie to jestem w czasie budowy Urbino 18 z Orlika ;)

ODPOWIEDZ