[Relacja] 105NWr by Nikki

rietze

Post autor: rietze »

Ale i tak ładnie wychodzi twój tramwaj. Mi się podoba przód tego tramwaju, ładnie wymodelowałaś :)

Nikki

Post autor: Nikki »

Witam, postanowiłam odkopać trochę mój temat :diabeł: Co prawda prace zbyt nie ruszyły, i wylazło mi kilka błędów... Ale teraz już chociaż trochę przypomina to tramwaj :lol: Przedstawiam Wam mojego grubaśnego "Koszmarka":
Obrazek Obrazek
i krzesełka: (tak wiem, krzywe :rotfl: )
Obrazek

Jest jeszcze dużo rzeczy do dopracowania, zwłaszcza w projekcie, bo tutaj na już sklejonym, to nie bardzo idzie to poprawić... No i pominę jakość wykonania, bo niestety jeśli chodzi o mnie to nie umiem sklejać tak, żeby było estetycznie :confused: Muszę nad tym popracować, i przede wszystkim zmienić klej, bo ten którego używam to porażka... I najważniejsze chyba: model docelowo NIE miał być malowany, ale ze względu na błędy i na słabą jakość tuszu w drukarce oraz druku postanowiłam go pomalować.

Koti821

Post autor: Koti821 »

No nie no... :shocked: Wagonik jest zaje. :shocked: Jak wy takie coś robicie... :o: Pewnie doświadczenie jak nic tutaj się przyda... :chytry:

[ Dodano: 07-02-2011, 00:34 ]
Wiem że te pytanie może być nie potrzebne ale zaryzykuje. Jaka to mniej więcej skala? :chytry:

Tp4

Post autor: Tp4 »

Na co Nikki narzekasz? Widywałem o wiele gorsze modele (nawet jestem częstym twórcą takowych :mruga: ). Fajnie, że ponownie zaczynasz bo wiem jak czasem trudno wrócić do modelu (pozdrowienia dla mojego Ty2-50 w 1:25 który jakoś 1,5 roku czeka na lepsze czasy). Trzymam kciuki i czekam na dalsze postępy prac.

Nikki

Post autor: Nikki »

Koti821 pisze:Pewnie doświadczenie jak nic tutaj się przyda...
Ja właśnie mam bardzo małe doświadczenie, ale po prostu się staram...
Koti821 pisze:Wiem że te pytanie może być nie potrzebne ale zaryzykuje. Jaka to mniej więcej skala?
Jakbyś przeczytał poprzednią stronę wiedziałbyś...
Tp4 pisze:Na co Nikki narzekasz? Widywałem o wiele gorsze modele (nawet jestem częstym twórcą takowych ).
Hmm... no w sumie może nie jest aż tak źle, ale obawiam się, że w pewnych sprawach jestem perfekcjonistką, i jak coś nie wygląda tak jak bym chciała, to mi się po prostu nie podoba ;)
Tp4 pisze:Fajnie, że ponownie zaczynasz bo wiem jak czasem trudno wrócić do modelu
Czy ja wiem czy tak trudno? Ja jestem po prostu strasznie leniwa i jak mam coś robić to wolę nie robić nic i leżeć :lol: Ale jakiejś dziwnej weny ostatnio dostałam to ruszyłam trochę. A i przyznam się, że w międzyczasie, kombinowałam nad sklejeniem takiego samego, tylko że w 1:87, i nawet mam lepszy projekt, ale niestety zawiodła mnie drukarka :(

Tp4

Post autor: Tp4 »

[fquote="Nikki"]ale po prostu się staram...[/fquote]

Bingo

[fquote="Nikki"]w pewnych sprawach jestem perfekcjonistką, i jak coś nie wygląda tak jak bym chciała, to mi się po prostu nie podoba [/fquote]

Bingo x 2

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Nikki. Nie Poddawaj się. Model już robi fajne wrażenie. Efekt końcowy na pewno będzie super :)

ironscull

Post autor: ironscull »

[fquote="Nikki"]Przedstawiam Wam mojego grubaśnego "Koszmarka":[/fquote]
Jej Dziewczyno jaki koszmarek? :shocked: Przecież on wyglada rewelacyjnie.
Patrząc jakie masz doświadczenie w sklejaniu kartonu to jestem pełen podziwu. Moje początki były dużo gorsze. Widać, że masz talent, teraz tylko:
J-31 pisze:Nie Poddawaj się.
i dużo sklejaj a wiem, że następne modele będą jeszcze lepsze. ;)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Nikki, a tak na zasadzie zachęty zapytam - czy Myślałaś kiedyś o podobnym modelu, ale dla Protrama 205WrAs, kiedyś tam w przyszłości :P

irisbus

Post autor: irisbus »

[fquote="Nikki"]Przedstawiam Wam mojego grubaśnego "Koszmarka":[/fquote]
Śliczny jest! Ze zdjęcia na zdjęcie wygląda coraz lepiej :) Bardzo ładnie uformowane fronty i szyby.

Filip7370

Post autor: Filip7370 »

[fquote="Nikki"]Przedstawiam Wam mojego grubaśnego "Koszmarka":[/fquote]
No tak kobieta i widać że nie wie co dobre :rotfl:

Nikki

Post autor: Nikki »

Filip7370 pisze:Nikki napisała:
Przedstawiam Wam mojego grubaśnego "Koszmarka":

No tak kobieta i widać że nie wie co dobre
Słowo "grubaśny" było nawiązaniem do pewnego artykułu w którym napisali, że "wrocławskie tramwaje są za grube" :rotfl: A i fakt faktem, poprzez błędy w projekcie faktycznie wyszedł mi nieco za gruby :lol:
J-31 pisze:Nikki, a tak na zasadzie zachęty zapytam - czy Myślałaś kiedyś o podobnym modelu, ale dla Protrama 205WrAs, kiedyś tam w przyszłości
Tak, myślałam, nie tylko o 205, ale też 204. 204 już nawet zaczęłam projektować, ale już nie w skali 1:45 ale w 1:87. Ponadto kombinuję jeszcze Volvo 7700 ;)

irisbus pisze:Bardzo ładnie uformowane fronty i szyby.
Fronty fakt, wyszły nieźle, ale schrzaniłam tylną szybę bo się załamała. Na zdjęciu tego chyba nie widać... A poprawiać już mi się nie chciało, bo to plastik i ciężko było to przykleić :confused:

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 660
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

Jest świetnie, tylko tak dalej :) Chyba trzeba mi się jednak zaopatrzyć w kolorową drukarkę.

Nikki

Post autor: Nikki »

Kędzior pisze:Chyba trzeba mi się jednak zaopatrzyć w kolorową drukarkę.
To zainwestuj w jakąś porządną, ja mam urządzenie wielofunkcyjne HP, do tego ten tani tusz i muszę przyznać, że jakość druku jest beznadziejna, i nawet po kilku godzinach od wydrukowania wystarczy palcem przejechać po kartce żeby się tusz rozmazał :confused: To już lepiej mi stary Epson drukował...

Koti821

Post autor: Koti821 »

Ja mam drukareczkę "brat" i jestem zadowolony.
Jbc. Brother... Czy jak to się tam pisze. Jedyny problem jaki z nim mam to to, że po wydrukowaniu cały obraz przesówa mi się o 1-5 pixeli do góry i w prawo... Niezbyt to fajnie wygląda, ale co ja moge...
OT. Może ktoś wie co z tym zrobić?

ODPOWIEDZ