[Relacja] Jelcz-Berliet PR100 by Koti

Ogryzek

Post autor: Ogryzek »

Koti takie pytanko... Jaki ty masz problem z drukiem?? J31 juz tobie podpowiedział inni tez dali 3gr. Jak TY ustawiasz druk na 110CM to co oczekiwałeś?? Poza tym w modelach używa się jednostki "mm" (milimetry) możesz tez dokładnie skalować w IrfanView- nie znam prostszego programu.


A tak na marginesie. Przed przystąpieniem do modelu polecam dokładną dokumentacje fotograficzna- jest bardzo przydatna i ułatwia sprawę. Dobrze jeszcze jak jest na niej jakiś element którego znasz wymiar (łatwo w tedy pościągać wymiary innych rzeczy). Proszę tylko nie mów nam ze według Ciebie 3 foty do jest dokładna dokumentacja.

Wybacz ze tak to wszystko ująłem ale już nie moglem się powstrzymać.

Koti821

Post autor: Koti821 »

Już mi nic nie mówcie. Jestem "specjalnej troski". :D Zapomniałem że Gimp ma opcję wyboru rozmiaru itp. wydruku :wall: Już się wszystko dobrze wydrukowało. :mruga:
Jeszcze dzisiaj coś skleję. :retard:

ironscull

Post autor: ironscull »

Koti821 pisze:Zapomniałem że Gimp ma opcję wyboru rozmiar
Duzo programów to ma wystarczy toche pomyśleć.
Koti821 pisze:Jeszcze dzisiaj coś skleję
No postaraj sie chłopie bo to już cztery strony, a to że skleisz ten model w tej chwili jest tak pewne jak to, że kiedyś wyjdzie Duke Nukem Forever.
Więc staraj się bo widze, że tu nie tylko ja tracę cierpliwość.

Ogryzek

Post autor: Ogryzek »

faktycznie :!: 4 słownie: cztery :shocked: strony biadolenia... Pokaz chociaż dla ochłody co już zrobiłeś :mruga:

Koti821

Post autor: Koti821 »

Witam wszystkich. :) Temat jak i Jelczyk nadal żyją i mają się w miarę dobrze. :D Moje mini rezultaty walki z przednim zawieszeniem i kołem. Czas robienia tego... Około 4h. :confused:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Myślę (a raczej mam nadzieje) że jutro uda mi się skończyć przednie koła i coś podłubać przy nadkolach... Ale chyba raczej pierw skończe te diabelskie koła.

Adam_pl

Post autor: Adam_pl »

Przejedź brzegi części opon czarnym mazakiem.

Koti821

Post autor: Koti821 »

Spoko, przejechałem całe koła już wczoraj po zrobieniu zdięć :P
Obrazek
Obrazek
:)

9507

Post autor: 9507 »

Ja tam najpiewr zrobiłem nadkola. I na tym moja przygoda z tym modelem się ze 2 lata temu zakończyła. Stoi sobie na półce gołe podwozie z nadkolami i komorą silnika...

ODPOWIEDZ