Modele kolejowe w skali 1:87 (H0)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Modele kolejowe w skali 1:87 (H0)

Post autor: J-31 »

Tom27200 pisze:witam ja mam takie pyatanie czy jest szansa aby gdzieś znaleźć model do druku i sklejenia Kolei MAzowieckich? Pozdrawiam
Jeśli Chcesz aby ktoś Ci pomógł to Napisz konkretnie o jakie jednostki, z taboru KM, Ci chodzi ;)

Gamerx

Re: Modele kolejowe w skali 1:87 (H0)

Post autor: Gamerx »

Witam, pytanie jest ma ktoś może na zbyciu model ED72/73 w byle jakim malowaniu?

bttero

Re: Modele kolejowe w skali 1:87 (H0)

Post autor: bttero »

Cześć
Forum umarło ale może nie wszyscy użytkownicy.
Byłem na wystwie w Iławie i widziałem modele z papieru. Kolega podpowiedział , że może tu znajdę modele szynobusów w skali h0.
Czy można skądś pobrać taki rysunek. Prawie wszystkie linki nie działają. Co zresztą nie jest dziwne po 10 latach
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Modele kolejowe w skali 1:87 (H0)

Post autor: J-31 »

Tak, piszących tu jest coraz mniej. Wydaje mi się, że w sprawie jakichkolwiek szynobusów Powinieneś raczej kontaktować się z poszczególnymi userami, drogą mailową - oczywiście z tymi, którzy może jeszcze mają albo rysunki, albo własne modele ;)

bttero

Re: Modele kolejowe w skali 1:87 (H0)

Post autor: bttero »

Nie znam tu nikogo. Szynobusy mogły być kolegi adrys. Ale nie wiem jak znaleźć kontakt. Szukam czegoś jak Sa105 takie kanciaste żeby dobrze wyglądało z kartonu. Oczywiście najpiękniej jako KM. Ale "wezmę co jest".
Jeżeli coś znajdziecie to proszę o info. może być bez wózków bo coś i tak trzeba będzie adaptować do jazdy.

I pytanie z innej beczki. Czy można utworzyć tu dział modelarstwa niekoniecznie papierowego. Są fora gdzie cenzura jest tak duża że nie da się porozmawiać o niczym innym oprócz chwalenia admina. modelarstwo info.

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 660
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Re: Modele kolejowe w skali 1:87 (H0)

Post autor: Przemek »

Dział Modelarstwa Kolejowego został utworzony ;)

ODPOWIEDZ