Rysunki różne Jacbulla

To forum jest poświęcone wyłącznie rysunkom pojazdów w komunikacji miejskiej.
mk12

Post autor: mk12 »

Jak mu się będzie chciało to zrobi. Proste? Proste! :|

Awatar użytkownika
Marcin N
Posty: 493
Rejestracja: 2010-05-03, 11:23
Lokalizacja: Łaziska Górne

Post autor: Marcin N »

Ułaaa, rysunki świetne ;) Najbardziej urzekła mnie Bomba i Czapajew, wiem że pytania o przyszłe prace nie są mile widziane, ale czy planujesz może zrobić ściany przednie/tylne do tych lokomotyw ?

Awatar użytkownika
Jacbull
Posty: 221
Rejestracja: 2006-11-19, 20:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Jacbull »

Witam,

Chciałbym zaprezentować nowy rysunek, na którym jest... Cudactwo! Nie wiadomo w sumie, tramwaj, pociąg?

33WE (EN97-001)
Obrazek

Oraz jak zwykle rysunki poprawione:

EU06-01

Obrazek

EU07-012

Obrazek

EU07-092

Obrazek

EU07-128

Obrazek

Butelka

Post autor: Butelka »

Elegancko, tylko...
Jacbull pisze:33WE (EN97-001)
http://www.rynek-kolejowy.pl/fotorelacje/285 - wnętrze odbiega od oryginału ;)

Awatar użytkownika
Jacbull
Posty: 221
Rejestracja: 2006-11-19, 20:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Jacbull »

Tramwaj? Pociąg? Nie! WKD! :diabeł:

Obrazek

Jak dla mnie to jest Tramwaj 101Na.
Dla innych będzie to EZT EN94.
Na szczęście rysunek jest ponad podziałami. :retard:

204wras

Post autor: 204wras »

Jeszcze wersja sprzed NG to już będzie całkiem miodnie.

Awatar użytkownika
Jacbull
Posty: 221
Rejestracja: 2006-11-19, 20:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Jacbull »

Teraz zaprezentuje prace, które wykonałem wspólnie z użytkownikiem `ZgoN!, chodź nie mam tego w zwyczaju jest to praca wspólna.

EN81-001
Obrazek

EN81-004
Obrazek

W tym miejscu chciałbym podziękować `ZgoN!, za wytrwałą pomoc w pracy. Jego udział w tej pracy jest nawet większy niż mój. :retard:

mk12

Post autor: mk12 »

Dzięki! :)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Całkiem ładnie Wam się udało stworzyć EN81, ale mam wrażenie jakby wózki były ciut za małe w stosunku do bryły wagonu ;)

Awatar użytkownika
Jacbull
Posty: 221
Rejestracja: 2006-11-19, 20:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Jacbull »

Najnowszy "przybytek" w Województwie Łódzkim, czyli EN57-1452. :diabeł:

Obrazek

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 660
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

Tak abstrachując od rysunku, to coś mi się wydaje, że UMWŁ za dużo naoglądał się Pendolino z Virgin Trains ;)

Butelka

Post autor: Butelka »

Mimo wszystko ładny to on jak najbardziej jest ;)

alojz

Post autor: alojz »

Jacbull pisze:Najnowszy "przybytek" w Województwie Łódzkim, czyli EN57-1452. :diabeł:
Brawo.

W okolicy czoła malowanie jest jednak trochę inne:
http://www.transportszynowy.pl/en57ak/en57uml1.html

Awatar użytkownika
Jacbull
Posty: 221
Rejestracja: 2006-11-19, 20:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Jacbull »

Porcja rysunków poprawionych:

EP08-012 w historycznym malowaniu

Obrazek

EU07-1512 po modernizacji

Obrazek

ET22-817, rysunek poprawiony.

Obrazek


I w tym miejscu chciałbym wspomnieć, że powyższe rysunki są mojego autorstwa. Chciałbym także odnieść się do praw autorskich moich rysunków. Moderatorów zatem proszę o ewentualne przyklejenie tego fragmentu:

Rysunki publikowane w temacie "Rysunki różne Jacbulla" są użytkownika "Jacbull" (o ile nie jest napisane inaczej).

Zezwalam na kopiowanie, użytkowanie, modyfikację rysunków do celów prywatnych.

Zezwalam publikować zmodyfikowane rysunki lub inne grafiki z wykorzystaniem fragmentów mojego autorstwa TYLKO I WYŁ¡CZNIE NA KM-FORUM, z wyraźnym zaznaczeniem źródła pochodzenia fragmentu, lub bazowego rysunku.

Zabraniam publikowania moich rysunków na stronach innych niż KM-Forum, oraz kopiowanie w celach zarobkowych.

Oraz kilka słów "poza licencją":

Zachęcam użytkowników do przerabiania, poprawiania i modyfikacji moich rysunków i publikowania ich na KM-Forum zgodnie z powyższymi postanowieniami. Jak wiadomo celem tych prac jest przedstawienie wyglądu pojazdów i obiektów, które znajdują się w tychże rysunkach. Możliwości jest wiele - czasu mało. Oczywiście, że mógłbym wykonać ileś-tam różnych malowań jednego pojazdu, ale do tego trzeba chęci, czasu i oczywiście pewnych nakładów pracy...

Chciałbym także podziękować wszystkim, którzy pomagają mi w tworzeniu kolejnych rysunków tzn. dostarczają zdjęcia, plany, wskazują błędy, oraz tym którzy modyfikują rysunki.
Szczególne podziękowania należą się tym, którzy poprawiają rysunki za mnie, gdyż tak naprawdę robią to, co ja powinienem zrobić. Szczególnie dziękuję użytkownikom:

Paparazzi
S_S
ep40
TLG
gornik357
BR232
`ZgoN!

I to by było na tyle mojego ględzenia o licencji. :retard: Więc pora zabrać się do rysowania!
:D

=======================================================
EDIT:


Dziś pora na tramwaj. I to nie byle jaki, gdyż tym tramwajem jest najnowsze dzieło bydgoskiej PESY, mianowicie tramwaj Twist.

Obrazek
Obrazek

W zasadzie jest to mój pierwszy rysunek tramwaju całkowicie mojego autorstwa.
Rysunek oczywiście przedstawia stan przed dostawą do Częstochowy - na razie nie ma zdjęć tego tramwaju z osłonami na wózki. Niemniej jednak postanowiłem Wam go przedstawić w stanie, w jakim jest. :mruga:

Awatar użytkownika
Marcin N
Posty: 493
Rejestracja: 2010-05-03, 11:23
Lokalizacja: Łaziska Górne

Post autor: Marcin N »

Jacbull pisze:Dziś pora na tramwaj. I to nie byle jaki, gdyż tym tramwajem jest najnowsze dzieło bydgoskiej PESY, mianowicie tramwaj Twist.
Gdzie moja szczęka ! Świetnie wygląda ! :)

ODPOWIEDZ