Makiety, dioramy

Ogólne dyskusje n.t. modeli
MIG

Post autor: MIG »

Hmm no to teraz ja :P Od razu prosze o model (kartonowy z jakimiś szczegółami tramwaju 105N 'szybkowca' bo tory takie pusteeee :) )

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


irisbus

Post autor: irisbus »

igor pisze:TO BUDKA TP.
Czemu taka malutka ?? Nie masz większej ??

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

MIG pisze:Hmm no to teraz ja
Wow. Mig. Super. Piękna kolekcja. Znakomicie pasuje do makiety. A propo tego niebieskiego Ikarusa 280.70 to Kupiłeś, czy Przerobiłeś na 280.70 ? :razz:

S_S

Post autor: S_S »

MIG = Mati15 :smile2:

MIG

Post autor: MIG »

J-31 pisze:A propo tego niebieskiego Ikarusa 280.70 to Kupiłeś, czy Przerobiłeś na 280.70
Przerobiłem.
S_S pisze:MIG = Mati15
Nic nie poradze na kolego Panewniczanina który usunął moje posty?

Razor 688

Post autor: Razor 688 »

Wow ładna ta makieta a te modele pasują do tego jak ulał. :)

Imperator

Post autor: Imperator »

A ja mam takie pytanko. CZy za tą budą nie stała kiedyś peerka albo Mig??. Taki a'la porośnięty trawą?

MIG

Post autor: MIG »

Stała peera :P

igor

Post autor: igor »

MIG ty sam robiłeś te autobusy czy je kupiłeś:?:

Nikki

Post autor: Nikki »

Poświęciłam trochę czasu mojej makiecie zajezdni: wylałam "beton", pomalowałam halę, zrobiłam szlaban...
Obrazek

Razor 688

Post autor: Razor 688 »

Ładna makieta a widzę beton jeszcze świeży. :D

Paparazzi

Post autor: Paparazzi »

Musze pogratulować koleżance. Barzo ładna i starannie wykonana makieta.
Przy okazji mam do wszystkich pytanie. Czy ktoś z was znalazł gdzieś na sieci model zajezdni w obojętnie jakiej skali :?:

Nikki

Post autor: Nikki »

Paparazzi pisze:Musze pogratulować koleżance. Barzo ładna i starannie wykonana makieta
Dzięki :)
Razor 688 pisze:Ładna makieta a widzę beton jeszcze świeży.
No świeży, a w rzeczywistości jest to klej do kafli, bo mój tata kafelkuje łazienkę i mu troche wczoraj zostało :D Ale wygląda jak beton i jestem szczęśliwa bo właśnie czegoś takiego potrzebowałam... Jeszcze muszę zrobić porządny płot, bo ten kartonowy jest do niczego, budkę strażnika i osobną stację benzynową...
Paparazzi pisze:Czy ktoś z was znalazł gdzieś na sieci model zajezdni w obojętnie jakiej skali
Nie szukałam, ale i nie natknęłam się na nic takiego przeglądając strony sklepów modelarskich...

Imperator

Post autor: Imperator »

Makieta skończona, jutro ją pokazuje nauczycielowi i będzie demokla. Robie super, ekstra, hiper zajezdnie. Proszę Wszystkich użytkowników forum abyście pokazywali tutaj modele przydatne do zrobienia zajezdni. Tzn. hale naprawcze, myjnie itp

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ