Modele na aukcjach

Ogólne dyskusje n.t. modeli
Ogryzek

Modele na aukcjach

Post autor: Ogryzek »

Może ktoś się skuci :mruga:

http://allegro.pl/roco-ho-tramwaj-8500- ... 00831.html

http://allegro.pl/wagon-tramwajowy-gt8- ... 53485.html

Temat zmieniony, poprzedni był bezsensu i nic sobą nie reprezentował, tu toczone będą dyskusje o wszelakiej maści modelach plastikowych blaszanych i innych takich co można w sklepach nabyć. //irisbus

Koti821

Post autor: Koti821 »

Masz coś nieco z 2000r. w górę? :D Szkoda że nie PESA :D

irisbus

Post autor: irisbus »


Coffee

Post autor: Coffee »

:o: Jak zobaczyłem cenę, to o mało się nie udławiłem... :shocked:

Koti821

Post autor: Koti821 »

:o: Spadłem z krzesła... Jeeezzzuuu... Ale droogi :shocked:
Ale ładny :D

Tp4

Post autor: Tp4 »

Chciałem napisać jedno słowo ale obawiam się, że dostałbym ,,prezent'' od moderatorów :retard:

Conecto LF

Post autor: Conecto LF »

Boże, nie wiem kto to kupi :shocked:

Ogryzek

Post autor: Ogryzek »

eee bez przesady. W końcu to jest tak jak by ktoś z taboru kolejowego kupował EZT. Wiec gdyby były w tej cenie i takim wykonaniu EZT to biorę dwa :mruga:

irisbus

Post autor: irisbus »

Jak za tramwaj bez napędu to cena jest strasznie wysoka, zwłaszcza że to VK a oni nie grzeszą za bardzo dobrym wykonaniem i materiałami, to już Skoda 16T była tańsza i dokładniejsza ;) Ale cóż, brak tego typy modeli na rynku może dyktować wysokość cen.

Nikki

Post autor: Nikki »

irisbus pisze:to już Skoda 16T była tańsza i dokładniejsza
A ta Skoda to miała napęd czy nie? Bo przez pewien czas się nad nią zastanawiałam, ale zanim się zastanowiłam to zdążyłam całą forsę wydać :confused:

irisbus

Post autor: irisbus »

[fquote="Nikki"]A ta Skoda to miała napęd czy nie?[/fquote]
Skoda była w czeskich sklepach do kupienia bez (tańsza) jak i z napędem (droższa).

Nikki

Post autor: Nikki »

Nie wiem, szukałam jej ostatnio i znalazłam jedną stronę, która miała ją w "ofercie", nic tam o wersjach nie było, tylko jedna za 2720 koron, a i na stanie pewnie jej nie mają, tylko pod zamówienie, i nie wiadomo czy to w ogóle jeszcze aktualne było...

mzk804

Post autor: mzk804 »

O ile dobrze pamiętam to poprzednie Tramino jakie widziałem (zaraz po Innotrans w Berlinie) poszło na Allegro za 740zł.

Koti821

Post autor: Koti821 »

A foty tej skody są? ;)

Ogryzek

Post autor: Ogryzek »

Prosiłem o przeniesienie postów nie związanych z tematem "allegro" do innego tematy a nie zmiany wszystkiego- ale oki.

ODPOWIEDZ