Wasza kolekcja

Ogólne dyskusje n.t. modeli
M_Szymkowiak

Post autor: M_Szymkowiak »

ślij tą SP32 do malowania :D

Ogryzek

Post autor: Ogryzek »

M_Szymkowiak pisze:ślij tą SP32 do malowania :D
irisbus nie spiesz się... pospiech to zły doradca ;)

Filip7370

Post autor: Filip7370 »

E tam, komuna na tym jechała i jakoś do dziś jeżdżą i kible i angliki...

irisbus

Post autor: irisbus »

Dziś do mojej bonanzy wsiedli pierwsi pasażerowie:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ogryzek

Post autor: Ogryzek »

Nooo powiem ze nawet ciekawie.. Zastanawia mnie tylko kolor wnętrza.. Nie myślałeś o tym by najpierw je pomalować na odpowiedni kolor??

irisbus

Post autor: irisbus »

Może kiedyś w przyszłości, na razie nie chce mi się w to bawić.

autosanh10

Post autor: autosanh10 »

Świetna bonanza, w dodatku z takimi dodatkami jak pasażerowie.

A z tyłu ,o ile się nie mylę ,to Toshiba L500 co nie? :D

Kolejka

Post autor: Kolejka »

Dziś będąc w Empiku zauważyłem 2 numery kolekcji z wydawnictwa DeAgostini, na których były naklejki "Wydanie specjalne [...] tylko 9,90". Trochę mnie to zdziwiło, bo następne numery tej kolekcji miały kosztować 34,90, dla tego kupiłem te dwa, z którymi były modele lokomotyw Class A1 "Flying Scotsman" (nr 3) i EMD FP7 (nr 4). Oto ich zdjęcia:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Patrząc na parowóz potwierdza się to, co wcześniej myślałem widząc tylko zdjęcia modeli tej kolekcji, że ich wykonanie jest gorsze w porównaniu z tymi, które są wydawane przez Amercom.

Filip7370

Post autor: Filip7370 »

Czy koledzy zbierający te czasopisma mogliby mnie powiadomić jak gdy pojawi się OeBB 1020. Kocham te lokomotywy.

Kolejka

Post autor: Kolejka »

Oczywiście :)
Według spisu pierwszych 10 modeli ten lok będzie jako 8 (jutro wychodzi 4, czyli Ty5).

Ogryzek

Post autor: Ogryzek »

Kolejka pisze:Oczywiście :)
Według spisu pierwszych 10 modeli ten lok będzie jako 8 (jutro wychodzi 4, czyli Ty5).
Możesz podać stronę gdzie jest spis?? jest może w sieci gdzieś fota tego Ty5?? I ostatnie pytanie. Czy w planach jet więcej polskiego Taboru??

Dziękuje z góry za odpowiedzi :)

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 660
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

Ogryzek pisze:Możesz podać stronę gdzie jest spis??
http://www.amercom.com.pl/strony.php?kod=kls

Filip7370

Post autor: Filip7370 »

Jeszcze widziałem że jest FP45 Amtrak-a. Fajnie w eMkipu leżało koło siebie. Niestety jakość leży :confused:

Ogryzek

Post autor: Ogryzek »

Dzieki wielkie. Jak ktoś już będzie miał Ty5 to niech umieści jego foty (najlepiej w makro) jestem strasznie ciekaw wykonania :mruga:

[ Dodano: 2011-01-18, 22:50 ]
No i się doczekałem.. Kolejny tabor dziś wjechał Do mojego ZT Ogryzek :mruga:

Kdn czeka tylko patynka i gotowe
Obrazek

Ale tu będzie trochę zabawy.. Jedna kwasiarka ma ścianę uszkodzoną, na Wielkanoc będą kalki później patyna a miedzy czasie wymiana sprzęgów i instalacja gniazda KK
Obrazek

Kolejka

Post autor: Kolejka »

Jak już wspominałem, dziś w kolekcji z wydawnictwa Amercom ukazał się Ty5. Moim zdaniem nie jest najgorzej z wykonaniem, choć trochę malowanie jest niedokładne. Oto jego zdjęcia:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
A tu cała kolekcja łącznie z dwoma modelami z DeAgostini:
Obrazek
@Filip7370
Ten FP45 to musiał być z wydawnictwa DeAgostini, a te modele patrząc po zdjęciach w internecie są gorzej wykonane od tych z Amercom (przynajmniej na razie).

ODPOWIEDZ