[Relacja] EN57 - Kibel - By Adrys

irisbus

Post autor: irisbus »

Aż mnie zatkało... wstrętny i tandetny model ;) Gratuluje wytrwałości i odwalenia naprawdę świetnej roboty :) Hmm aż się zastanawiam nad sklejeniem Kibelka (o ile znajde kogoś z kolorową drukarką) :) Ale widzę, że czegoś nie widzę ;) A mianowicie tablic kierunkowych na fronty.

Adrys1005

Post autor: Adrys1005 »

irisbus pisze:... Ale widzę, że czegoś nie widzę ;) A mianowicie tablic kierunkowych na fronty.
Są. Przy częściach od pantografu. na razie jest 'Rybnik' :P ale to łatwo można z edytować :P

Nie ma silników trakcyjnych. Przykro mi ale się nie zmieściły. Nie ma kaloryferów pod siedzeniami w przedziałach pasażerskich. Jest to problem o tyle, że gdyby były to ustabilizowały by one fotele... jak znajdę więcej części które mogły by być a ich nie zamieściłem, to dorobie 7 arkusz. Mam dziś ostatni dzień wolnego więc od rana buduje wnętrze pierwszego wagonu. A sam model przekroczył moje najśmielsze oczekiwania. Pokazałbym zdjęcie ale aparat mi się rozładował :] Później zrobię zdjęcie na jakim etapie jest budowa.

Junior

Post autor: Junior »

ło. Już widzę ze jest lepszy niż ten z Delty :D Jak ukończę wszystkie rozpoczęte projekty, to zaborę się za ten :D

irisbus

Post autor: irisbus »

Adrys1005 pisze:Są. Przy częściach od pantografu.
opss, wyświetlacze, a ja dechy szukałem :) Zwracam honor.

Adrys1005

Post autor: Adrys1005 »

Tutaj 2 zdjęcia ;]
Obrazek
Obrazek
Siedzenia wymagają jeszcze pewnego 'podtrzymania' bo pochylają się do dołu...

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Wnętrze wyszło Ci super. Bardzo realistyczne :)

Adrys1005

Post autor: Adrys1005 »

Aparat trochę za bardzo rozjaśnia wszelkie białe krawędzi przez flasha.
Oryginał wygląda lepiej, ale chyba nie uda mi się zrobić tak dobrego zdjęcia które przedstawia faktyczny stan.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Koti821

Post autor: Koti821 »

Ja go też chciałbym skleić,ale... Gdzie jest w tym "burdelu" instrukcja? Przecież nawet nie ma numeracji gdzie, co i po co naklejać :D

Tp4

Post autor: Tp4 »

Gdyby nie szkoła właśnie bym składał tego kibelka ;-) A tak na nic czasu nie mam :-(

Adrys1005

Post autor: Adrys1005 »

Uprzedzałem, że na razie nie ma instrukcji :P Postaram się coś napisać... wtedy też będzie 'jakaś' numeracja części. Teoretycznie we wtorek mam wolne to spróbuję coś zrobić

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

No, ale w sumie - Adrys1005 - model wygląda naprawdę fajnie. Jeszcze tylko wózki. I będzie naprawdę super :)
Ostatnio zmieniony 2010-10-06, 08:29 przez J-31, łącznie zmieniany 1 raz.

Nikki

Post autor: Nikki »

Adrys1005 pisze:Uprzedzałem, że na razie nie ma instrukcji Postaram się coś napisać... wtedy też będzie 'jakaś' numeracja części.
Na upartego, patrząc na Twoje zdjęcia relacjonujące, można się domyślić które części są do czego... Poza tym, świetny model! :)

Adrys1005

Post autor: Adrys1005 »

No to miło, że to jest jakoś widoczne, a i dziękuje za uznanie :P

Jeszcze jedno... nie ANDRYS... bo będzie to 'co dresy robią gdy masz problem' :p

solbus

Post autor: solbus »

No adrys1005 świetny model! tak dalej! :)

Adrys1005

En57 v.2.0

Post autor: Adrys1005 »

Mam nadzieje, że do świąt zdążę wrzucić poprawioną wersje.
Poprawiłem wszystkie błędy, które dostrzegłem
A i będzie mały bonus ;]

ODPOWIEDZ