MAN NL202 - zbiór

Znaleźć tutaj można modele autobusów.
muszyx

MAN NL202 - zbiór

Post autor: muszyx »

Kolejny model z rodziny autobusów Mana, drugi w barwach MKS-u Mielec a mianowicie Man NL202 ;)
Obrazek
Uwagi, itp. proszę pisać w tym temacie (oczywiście wobec modelu;) ).

Bartek

Post autor: Bartek »

Piękny model :rotfl:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Mnie również się podoba. :P

S_S

Post autor: S_S »

Ładny model, jak będę miał tusz to wydrukuję i skleje.

lejos

Post autor: lejos »

Ładny, nawet bardzo! :mruga: Tylko kołpaki troche za duze ;)

Milenium

Post autor: Milenium »

A mi się średnio podoba...Może więcej szczegółów?

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Szanowni koledzy postanowiłem odkopać i trochę zmienić nazwę tego tematu.. by móc podłączyć się do niego. ;)

Otóż, dawno, dawno temu, za siedmioma górami i siedmioma lasami... sorry, to nie ta bajka... :D ... dwa miechy temu Doktorek Paweł prosił mnie o model MAN-a NL202. Ponieważ teraz hurtowo zrobiłem kilka rysunków i model tramwaju, więc (pamiętając o prośbie) postanowiłem zrobić również tegoż MAN-a. ;)

Oczywiście rozumiem, że Doktorek Paweł prosząc mnie o ten model myślał o autobusie PGK Suwałki, ale przeszukując zdjęcia na TWB znalazłem zbyt mało fotek, które mogły by mi pomóc w wykonaniu takiego modelu. A te, które są - są nie czytelne. A model powinien być dopracowany. :]

A zatem wybrałem autobus należący do MPK Częstochowa. A dla Doktorka, tudzież wszystkich, którzy chcieliby samodzielnie pomalować sobie model, przygotowałem model NL202, bez barw. ;)

Obrazek Obrazek

Miłego sklejania :)

irisbus

Post autor: irisbus »

Ale mogłeś już chociaż rozrysować kabinę w drzwiach, bo po prawej stronie jest :D

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

irisbus pisze:Ale mogłeś już chociaż rozrysować kabinę w drzwiach, bo po prawej stronie jest :D
Ooops, to fakt - zapomniałem o tej kabinie. Ja w zasadzie bardzo sporadycznie widuję te autobusy. Zatem, poźniej coś pokombinuję - jak znajdę jakieś fotki ;)

rietze

Post autor: rietze »

A mam pytanie, a czy będzie przegubowy Man NG272 :?:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

rietze pisze:A mam pytanie, a czy będzie przegubowy Man NG272 :?:
Nie planowałem, ale może się pojawić.

doktorek pawel

Post autor: doktorek pawel »

J-31 pisze:Szanowni koledzy postanowiłem odkopać i trochę zmienić nazwę tego tematu.. by móc podłączyć się do niego. ;)

Otóż, dawno, dawno temu, za siedmioma górami i siedmioma lasami... sorry, to nie ta bajka... :D ... dwa miechy temu Doktorek Paweł prosił mnie o model MAN-a NL202. Ponieważ teraz hurtowo zrobiłem kilka rysunków i model tramwaju, więc (pamiętając o prośbie) postanowiłem zrobić również tegoż MAN-a. ;)

Oczywiście rozumiem, że Doktorek Paweł prosząc mnie o ten model myślał o autobusie PGK Suwałki, ale przeszukując zdjęcia na TWB znalazłem zbyt mało fotek, które mogły by mi pomóc w wykonaniu takiego modelu. A te, które są - są nie czytelne. A model powinien być dopracowany. :]

A zatem wybrałem autobus należący do MPK Częstochowa. A dla Doktorka, tudzież wszystkich, którzy chcieliby samodzielnie pomalować sobie model, przygotowałem model NL202, bez barw. ;)

Obrazek Obrazek

Miłego sklejania :)
Wielkie dzieki model na pewno przyda sieprzy tworzeniu taboru PGK Suwałki

ODPOWIEDZ