Modele autobusów MPK Wałbrzych.

Znaleźć tutaj można modele autobusów.
irisbus

Modele autobusów MPK Wałbrzych.

Post autor: irisbus »

Na początku prosił bym kogoś z administracji o usunięcie starego tematu o podobnej nazwie, z góry dziękuję.

Czy chodzi Ci o temat: "Rysunki Autobusów MPK Wałbrzych na podst. rysunków kol. J-31"? Bo wolałbym czegoś przypadkiem nie usunąć. ;) - mod. Damhan

Nie chodzi o temat "modele autobusów MPK W-ch", ale już został usunięty, jest dobrze.

Chciał bym zaprezentować modele autobusów MPK W-ch, wykonane przeze mnie, głównie na podstawie rysunków kol. J-31:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 2007-01-22, 17:47 przez irisbus, łącznie zmieniany 6 razy.

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Bardzo ładne są te modele, aczkolwiek brakuje rysunku autobusu, który jest eksploatowany w MPK Wałbrzych. Chodzi mi tutaj o różowego Jelcza T120M :).

irisbus

Post autor: irisbus »

Adrian_ pisze:Bardzo ładne są te modele, aczkolwiek brakuje rysunku autobusu, który jest eksploatowany w MPK Wałbrzych. Chodzi mi tutaj o różowego Jelcza T120M :).


Jelcz ten się na razie nie ukaże gdyż zamieściłem modele autobusów miejskich.

chudy5d

Post autor: chudy5d »

Bardzo ładne te modele, ale ciekaw jestem jaki bedzie jelcz T120M. :mruga:

muszyx

Post autor: muszyx »

chudy5d pisze:ale ciekaw jestem jaki bedzie jelcz T120M.
Ja też. :P
A co do modeli, to wyszły ci bardzo fajnie. :) Sklejać to za bardzo nie będę miał czasu ze względu na... patrz mój podpis. :P ;)

irisbus

Post autor: irisbus »

No i długo oczekiwany model Jelcza T120M:

Obrazek

Kamil

Post autor: Kamil »

Bardzo ładne są te modele ;) Brawo irisbusie,oby tak dalej ;) Pozdrowienia

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Jest to bardzo ładny model, aczkolwiek zauważyłem w nim 2 uchybienia:
1. Na dachu brakuje klimatyzatorów (czy też takich białych "talerzy")
2. Przednia szyba jest za bardzo zaokrąglona
Poza tymi błędami model ten jest bardzo starannie wykonany :) i mam nadzieję, ze jeszcze kiedyś opracujesz model autobusu turystycznego :).

Dziwny

Post autor: Dziwny »

Na pierwszy rzut oka przód bocznej ściany wygląda jak Autosan H9. Poza tym na przedniej ścianie szyba jest zamknięta dookoła uszczelką więc na bocznej ścianie już nie może być jej widać :chytry:

Paparazzi

Post autor: Paparazzi »

Dziwny pisze:Na pierwszy rzut oka przód bocznej ściany wygląda jak Autosan H9. Poza tym na przedniej ścianie szyba jest zamknięta dookoła uszczelką więc na bocznej ścianie już nie może być jej widać :chytry:
Mam propozycje co do poprawki przodu jelcza a mianowicie poszerzenie okna poza kontury przedniej ściany i wyciecie tych naddatków co spowoduje że po sklejeniu przednia szyba będzie ładnie pokrywać sie z bokami- i jeszcze jedno- wyprostowac można górną krawędź przedniej szyby.Po tych kosmetycznych zmianach powinno być już O.K.

irisbus

Post autor: irisbus »

I oto poprawiony przez kol. Paparazziego Jelcz T120M, dokładniejszy i piękniejszy, specjalne podziękowania dla niego za zgodę na publikację modelu.

Obrazek

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

W porównaniu z poprzednim modele tego autobusu model wykonany przez Paparazziego jest już dokładniejszy, jednakże nadal brakuje mi tzw. "talerzy" na dachu. Mam nadzieję, że z czasem zostaną dodane do modelu tego autobusu :).

irisbus

Post autor: irisbus »

Odświeżę temat, dodałem kilka modeli Jelczy 120M z reklamami, szczególne podziękowania kieruje do kol. Muszka z TWB, który wykonał prawy bok Jelcza 120M #252 z reklamą ELKI. :)
Ostatnio zmieniony 2007-01-23, 19:14 przez irisbus, łącznie zmieniany 3 razy.

mil

Post autor: mil »

Wow. Super kolekcja powstała. Muszę wydrukowac tego z castoramą!!!

igor

Post autor: igor »

super ten ikarus 260 pogotowie techniczne :rotfl:

ODPOWIEDZ