SB&C

Znaleźć tutaj można modele autobusów.
u2w

SB&C

Post autor: u2w »

Ostatnio zmieniony 2008-05-18, 20:54 przez u2w, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Super SU 18III - ale mam jedno pytanie. Czemu nie Pokusiłeś o zrobienie tego specyficznego berlińskiego SU 18 III - z układem drzwi 2-1-1-0 ? :mruga:

u2w

Post autor: u2w »

Myślałem o tym ale sam wiesz, ten problem z szerokością drzwi :P

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

u2w pisze:Myślałem o tym ale sam wiesz, ten problem z szerokością drzwi :P
No przecież już to wyjaśniliśmy :mruga:

Grzesiek

Post autor: Grzesiek »

Super! Już zabieram się za Berlińczyka.

P.S. Pokusisz się może o malowanie warszawskie?

S_S

Post autor: S_S »

No modele jak zwykle po mistrzowsku. Jak się za coś weźmiesz to zrobisz to jak należy - i tak trzymaj!
u2w pisze:Urbino 12 z Hamburga
Z Hannoveru jak już. :)

u2w

Post autor: u2w »

J-31 pisze:No przecież już to wyjaśniliśmy :mruga:
Taa...
a kto w temacie o SU18 pisze:
Lopez pisze:Może ktoś się wybierze do Berlina żeby to po prostu na żywo sprawdzić?
Rzeczywiście warto by było to sprawdzić... ale do Berlina nie chce mi się jechać :D
:?: :mruga:
Grzesiek pisze:P.S. Pokusisz się może o malowanie warszawskie?
Rozważam mobilisowskie Urbinetto ale skoro mocno chcesz 18-tkę, to pomyślę ;)
S_S pisze:Z Hannoveru jak już.
Z Hannoveru - błąd na szczęście tylko w poście ;)

kilof

Post autor: kilof »

Wprawdzie mógłbym to sam zrobić, ale nie nalegając prosiłbym o jakąś wersję 4- drzwiową. Nie obrażę się za U18 Tyską :D

Pozdrawiam

u2w

Post autor: u2w »

kilof pisze:Nie obrażę się za U18 Tyską
Nie wiem czy powinienem o tym pisać ale modele w barwach tyskich niedługo powinny pojawić się na jednej ze znanych witryn internetowych.

Kolejka

Post autor: Kolejka »

A można wiedzieć gdzie :?: :D

u2w

Post autor: u2w »

W internecie :D
Na serio, to podam dopiero jak (jeśli) się pojawią.

[ Dodano: 18 Maj 2008 11:46 ]
W berlińskim U18 znalazłem poważny błąd w kolorystyce (że nikt dotąd nie zwrócił na to uwagi :mruga: ) - model poprawiony.

Grzesiek

Post autor: Grzesiek »

u2w pisze:W berlińskim U18 znalazłem poważny błąd w kolorystyce (że nikt dotąd nie zwrócił na to uwagi :mruga: ) - model poprawiony.
Gdzie?

Aha, mam pytanie: czy normalne jest, że przy mordce trzeba zagiąć bok mocniej niż z tyłu? Może to trochę niejasne, rysunek wyjaśni:
Obrazek
Chodzi o to, że w ścianie frontowej skos jest większy niż ten z tylnej. Tak ma być?

u2w

Post autor: u2w »

Grzesiek pisze:Gdzie?
Przedni pas nadokienny (z przednim wyświetlaczem). Front był biały, natomiast boki i góra - czarne. Dodatkowo poprawiłem klapę chłodnicy na nowy wzór i uzupełniłem brak numeru taborowego na przedzie pojazdu po stronie kierowcy.
Grzesiek pisze:czy normalne jest, że przy mordce trzeba zagiąć bok mocniej niż z tyłu?
Możliwe - przy tej wielkości modelu jest to jednak praktycznie niewidoczna róznica.

Do pierwszego postu doszedł wspomniany przeze mnie Urbinetto oraz (żeby już J-31 się nie czepiał :retard: ) SU18 z drzwiami Ventura (ten sam plik co SU18 BVG).

A wyjątkowo dla kol. Grześka: Urbino18 III #8201 MZA W-wa ;)

Grzesiek

Post autor: Grzesiek »

u2w pisze:A wyjątkowo dla kol. Grześka: Urbino18 III #8201[/url] MZA W-wa ;)
Dzięki!
Aha, zacząłem sklejać Urbinetto. I nie skończyłem. Bo, niestety, dopatrzyłem się kolejnego błędu: tym razem długość boków mordki (tych do zagięcia) - jeden jest krótszy. I poprawiłem tablice.
Obrazek

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

u2w pisze:żeby już J-31 się nie czepiał :retard:
Ależ skądże. Ja się nie czepiam ino tylko sugeruję, po cichu :smile2:

A tak po za tym to już Ci współczuję. Bowiem skoro Zrobiłeś Su18 III MZA Warszawa, to coś czuję, że :mruga:
A czy mógłbyś zrobić model dla SU 18 III MPK Poznań ?
Hej U2w, ale nie Zapominaj, że w Krakowie też jeżdża SU18. Też żółte mają klimę podobnie jak poznańskie - to zrób też i takie. Z góry dziękuję
U2w, ale w Gdańsku też jeżdżą SU18III. Poproszę o model. Dzięki, że się Zgodziłeś. Pozdrawiam
Czy ktoś tu pisał już Su 18 III PKM Tychy. Nie ? To może ja poproszę i dziękuję :smile2:
U2w, a czy Mógłbyś jeszcze zrobić model SU18 III dla Dubaju ? Ten, zły, niedobry J31 nie chce, to może Ty byś się podjął. W imieniu miłośników komunikacji miejskiej w Dubaju, z góry dziękuję i modlę się do Allacha :mruga:
Ooops. To może ja skasuję tą część postu, żeby nie zapeszyć :diabeł:

ODPOWIEDZ