[relacja] Jelcz Vecto 125M Answer

Znaleźć tutaj można modele autobusów.
Junior

[relacja] Jelcz Vecto 125M Answer

Post autor: Junior »

Przeszukując zwały kartonowych modeli zalegających sklep modelarski w Katowicach natknąłem się na taki oto model:

Obrazek

Udało mi się z otchłani mojej kieszeni wyciągnąć te 20 zł i kupiłem sobie model :D .
Postanowiłem napisać pełną relacje z budowy modelu. Jest to moja pierwsza relacja więc proszę o wyrozumiałość :D

To tak na początek:
Skleiłem cały szkielet nadwozia i 2 tylne nadkola :)

Obrazek

Skoda 16T

Post autor: Skoda 16T »

Powodzenia! :D

Jakie barwy dostanie Twój model?

Junior

Post autor: Junior »

PKM Katowice :D Będzie pasował do M11 :)

Uriel

Post autor: Uriel »

O kurczę :!: Zapowiada się ciekawa fotorelacja z budowy jakże ciekawego modelu :!: Sklejaj, sklejaj, a my czekamy na efekty :!: :D

Junior

Post autor: Junior »

Stan na dzisiaj:
Skleiłem w zasadzie już większość wnętrza, brakuje już tylko kabiny kierowcy i foteli. Model skleja sie bardzo przyjemnie i bez większych problemów :) A teraz troszkę zdjęć:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Początek zapowiada się dobrze. Tak więc Macrzy również trzymam kciuki za ten model ;)

kamilek

Post autor: kamilek »

J-31 pisze:Początek zapowiada się dobrze. Tak więc Macrzy również trzymam kciuki za ten model ;)
Trudny czy łtawy w skali 1 do 10 ,bo chyba sobie kupie :)

Junior

Post autor: Junior »

Ja mu daje tak z 6. nie jest trudny, ale do prostych też sie nie zalicza. no i instrukcja dosyć uboga.

kamilek

Post autor: kamilek »

Macrzy pisze:Ja mu daje tak z 6. nie jest trudny, ale do prostych też sie nie zalicza. no i instrukcja dosyć uboga.
No Ale będę mógł liczyc chyba na twoje rady :D

Junior

Post autor: Junior »

oczywiście :) Tylko że teraz nie mogę uaktualnić relacji, bo ni ma czym zdjęć robić. Powiem tylko że skleiłem już tył i boczne ściany. Teraz przechodzę do klejenia foteli :)

ODPOWIEDZ