Solaris Urbino III 12 MPK Kraków

Znaleźć tutaj można modele autobusów.
Matt

Solaris Urbino III 12 MPK Kraków

Post autor: Matt »

Witam!

Firma Adam Modellbau GmbH zamierza wprowadzić na rynek model SU III 12 #BU854. Jego cena to 95 zł.

Rysunek:
Obrazek
© Adam Karczewski

Rożnicę między schematem a końcową wersją modelu:
- wyświetlacze bursztynowe,
- #BU860
- nr taborowy z tyłu.

I teraz najważniejsze:
proponuję Wam opcję zapisu na ten model. Od razu po wyprodukowaniu modeli zostaną one wysłane do mnie.

Przewidywany termin realizacji: 3-4 tygodnie.

Więcej info i bliższy kontakt:
http://sites.google.com/site/mateuszkozlowski/modele
Ostatnio zmieniony 2009-06-30, 17:29 przez Matt, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

A ten model to jest w wersji plastikowej, czy papierowej ? ;)

Matt

Post autor: Matt »

Plastik jak najbardziej. Jest to ta sama forma, co w gdańskim :)

Aktualizacja schematu:
Obrazek

rietze

Post autor: rietze »

Czy tutaj składamy na model. Jeśli tak, to poproszę dla mnie zarezerwować:) Na stronie mkm.szczecin.pl chcieliśmy mieć SU 12 floatin garden, czy da się realizować??

Matt

Post autor: Matt »

rietze pisze:Czy tutaj składamy na model. Jeśli tak, to poproszę dla mnie zarezerwować:) Na stronie mkm.szczecin.pl chcieliśmy mieć SU 12 floatin garden, czy da się realizować??
W zasadzie to można już model rezerwować. Proszę o dane na maila/PW. No i na razie 95 zł obejmuje także wysyłkę :)

Co do Floating Garden - potrzebne są zdjęcia wysokiej jakości autobusu z każdej strony, zdjęcia detali, oraz co najważniejsze, zgoda właściciela pojazdu :P

Jakby coś: http://sites.google.com/site/mateuszkozlowski/modele .

kilof

Post autor: kilof »

A co z naszym- Tyskim?

Dostarczyłem kilkadziesiąt fotek i Adam stwierdził że są ok, zgoda także wydana przez PKM a tutaj cisza :>

Matt

Post autor: Matt »

Chyba ten nasz to idzie jako badanie gruntu :) Zresztą pan Adam chce wypuszczać po model co 2 tygodnie :)

Dziwny

Post autor: Dziwny »

Krakowskie Solnice mają duże przesuwne okna, a nie jakieś lufciki :roll:

Matt

Post autor: Matt »

Mają też dzieloną przednią szybę :)

Niestety w formie szyb w modelu są rowki, tak więc nie da się nic zrobić. Znaczy da się, ale model przez to kosztowałby dwa razy drożej.

Uriel

Post autor: Uriel »

Pozwolenie na produkcję Solarisa U12 w barwach Floating Garden zostało w poniedziałek (06.07.2009) wysłane do siedziby firmy Adam Modellbau w Austrii. Zdjęcia przesłałem wczoraj ;) Planowa produkcja modelu: październik 2009 ;) ... Jak się uda to równolegle ukaże się Solaris U18 w barwach Floating Garden... Na razie rozmowy na temat SU18 trwają ;)

rietze

Post autor: rietze »

No super, ci udało:D Nie mogę się doczekać, też zamierzałem to zrobić, ale koledzy z mkm.szczecin.pl mi nie pozwolili :confused:

Uriel

Post autor: Uriel »

rietze pisze:też zamierzałem to zrobić, ale koledzy z mkm.szczecin.pl mi nie pozwolili :confused:
Pewnie dlatego nie pozwolili, bo załatwianie pozwolenia na model było już 'w toku' ;)

irisbus

Post autor: irisbus »

A czy w planach są jeszcze jakieś inne polskie kolorki? bo mnie by interesowało U18 z MZA Wawa.

Uriel

Post autor: Uriel »

irisbus pisze:A czy w planach są jeszcze jakieś inne polskie kolorki? bo mnie by interesowało U18 z MZA Wawa.
Z tego co się orientuję to było larum na forum kozaka między warszawiakami, że załatwią pozwolenie na model i prześlą do firmy Adam Modellbau... ale jak na razie cisza w temacie i nic więcej na ten temat mi nie wiadomo ...

M_Szymkowiak

Post autor: M_Szymkowiak »

I co nowego w sprawie BU?

ODPOWIEDZ