Solaris Urbino 18 III

Znaleźć tutaj można modele autobusów.
rupak9

Post autor: rupak9 »

Ja sobie zaraz go na gdyńskie bawy przemaluje :P. A tak w ogóle to jest to piękne cudo :o:. Nie dłuóg będę miał nową drukarke to przyjdzie duża partia nowych Solarisów Urbino 18III :retard:.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

SU 18 III, #5257, PKA Gdynia

Post autor: J-31 »

Podobno tłumaczy się winny, ale Pozwólcie, że jednak się wytłumaczę. :nuts:

Otóż nie planowałem tego modelu. Nawet nie miałem chęci go robić. Nie mniej jednak w ostatnią sobotę zostałem w zasadzie zmuszony do jego zwykonania. A zmusił mnie 6-cio letni bratanek, który stwierdził krótko i konkretnie: "Nudzi mi się! Chcę skleić nowy autobus !!!". :chytry:

No i stało się. I tak powstał ten model. Zdecydowałem się na ten pojazd, ponieważ ... musiało być coś na szybko :mruga:

A teraz udostępniam go Wam. Miłego sklejania. :D

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2006-03-29, 15:10 przez J-31, łącznie zmieniany 1 raz.

Dziwny

Post autor: Dziwny »

Z przodu ma inny numer taborowy :chytry:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Ooops. Sorry. Niedopatrzenie. No cóż - jak napisałem. Miało być szybko... :devil:

Ikarus 2661

Re: SU 18 III, #5257, PKA Gdynia

Post autor: Ikarus 2661 »

J-31 pisze:Podobno tłumaczy się winny, ale Pozwólcie, że jednak się wytłumaczę. :nuts:

Otóż nie planowałem tego modelu. Nawet nie miałem chęci go robić. Nie mniej jednak w ostatnią sobotę zostałem w zasadzie zmuszony do jego zwykonania. A zmusił mnie 6-cio letni bratanek, który stwierdził krótko i konkretnie: "Nudzi mi się! Chcę skleić nowy autobus !!!". :chytry:

No i stało się. I tak powstał ten model. Zdecydowałem się na ten pojazd, ponieważ ... musiało być coś na szybko :mruga:

A teraz udostępniam go Wam. Miłego sklejania. :D

[url=http://img65.imageshack.us/img65/7944/s ... l156wp.gif]Obrazek[/URL]

Ładne, tylko jak to pwoiedział M_Szymkowiak - troche ten numer przeszkadza, i czy mógłbyś zrobić oddzielnie sekcje A i B?

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Ok, ale to już za dwa tygodnie. Po prostu nie będzie mnie na forum, przez pewien okres ;)

pmaster

Post autor: pmaster »

Ok, ale to już za dwa tygodnie. Po prostu nie będzie mnie na forum, przez pewien okres ;)
Uuu… Niedobrze. Będziemy tęsknić ;-)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Na wstępie przepraszam, że tak długo Czekaliście - model został poprawiony. I ma już jednakowe numery taborowe.

I teraz zgodnie z prośbą kol. Ikarus 2661
Obrazek

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

SU 18 III MPK Olsztyn

Post autor: J-31 »

Tym razem ja odkurzam stary temat. Czas na kolejny model. SU 18 III MPK Olsztyn. Spodobał mi się makijaż olsztyńskich autobusów. Zatem nie odmówiłem sobie tej przyjemności ;)

Obrazek

:strzałka: Wydrukowałem go sobie i skleiłem. A tutaj, proszę bardzo są zdjęcia. Mam nadzieję, że i Wam się spodoba ten model. Miłego sklejania :)

Model poprawiony dn. 15.11.2006 r.
Ostatnio zmieniony 2006-11-15, 10:08 przez J-31, łącznie zmieniany 1 raz.

muszyx

Post autor: muszyx »

J-31 pisze:Mam nadzieję, że i Wam się spodoba ten model.
Mi się za bardzo podoba. :P Ale dopatrzyłem się kilku drobnych błędów:
- z tyłu nie ma czerwonego paska (z tego, co widziałem na dotychczasowych zdjęciach ;) );
- wyświetlacze nie są diodowe, tylko mozaikowe. :)

Do wyświetlaczy to po co się czepiam, można samemu zmienić kolor lub skasować napis. To samo z paskiem. A ja tylko pokazuje, gdzie są błędy. ;)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

muszyx pisze:Do wyświetlaczy to po co się czepiam, można samemu zmienić kolor lub skasować napis. To samo z paskiem. A ja tylko pokazuje, gdzie są błędy ;)
I bardzo słusznie. Ogromne dzięki za wykazanie błędów. Po prostu nie udało mi się znaleźć dokładnych zdjęć tego autobus, stąd te niedociągnięcia i błędy. Poprawię go. :)

muszyx

Post autor: muszyx »

J-31 pisze:Poprawię go. :)
Ja już go mam poprawionego i czeka na wydrukowanie. Tylko mam niedobór papieru. :/

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

A ja w międzyczasie go poprawiłem. :)

M_Szymkowiak

Post autor: M_Szymkowiak »

Już po maturze, nieźle poszło to i czas na modele jest :) Tym razem nowa seria krakowskich urbino, które godnie zastępują ikarusy w Krakowie :)
Obrazek

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Wow. M_Szymkowiak. Super model. Extra automat biletowy. :)

ODPOWIEDZ