Konstal 102Na

Znaleźć tutaj można modele tramwajów.
Robson

Konstal 102Na

Post autor: Robson »

Na podstawie modelu OZZY'ego i rysunku J-31 spróbowałem zrobić 102Na sądziłem że to będzie proste i najciężej będzie z przodem ale było odwrotnie i z tego też powodu bo nie posiadam pomysłu jak zrobić tył by była zaokrąglona sciana boczna jak i było zaokrąglenie dachu. W teorii model wygląda wporządku lecz w praktyce może być inaczej. Nie miałem możliwości sklejenia z powodu braku tuszu :( Na wszelkie uwagi będe otwarty.
Obrazek
Jak się nie podoba to usunę.

Robson

Post autor: Robson »

Nowa przedfinalna wersja wagonu 102Na. Tym razem posiada tył, może nie do końca idealny ale to tymczasowa wersja bo inaczej nie umiem. Trochę inny sposób składania wózków, lecz dla tych co będzie sprawiało trudność w składaniu lub jeśli chcą mieć wersje 102NaW dodaje dodatkowy plik z normalnymi wózkami. No i parę innych dobiazgów.
Wagon:
Obrazek
Wózki dodatkowe:
Obrazek
Prosiłbym o uwagi od tych co już skleili powyższy model.
Ostatnio zmieniony 2005-11-06, 15:06 przez Robson, łącznie zmieniany 1 raz.

Robson

Post autor: Robson »

No i powstała jak <b>narazie</b> wersja finalna wagonu 102Na posiada tył taki jaki jest ale nie mam pomysłu na lepszy. Jeśli ktoś ma problemy ze złożeniem to pisać na PW lub GG to odpiszę jak.
Obrazek

Paparazzi

Konstal 102Nad

Post autor: Paparazzi »

Adrian_ pisze:Chodziło mi oczywiście o tabor historyczny KMKM,.
I oto jest warszawska 102Na:
Obrazek
Jeśli chodzi o tego Kancioka co jeździ po Warszawie to model zajmie troszke czasu bo ten tramwaj jest z reklamą i jak na razie nie mam veny twórczej żeby go zrobić ale wkrótce na pewno będzie :D

ODPOWIEDZ