[Relacja] Budowa Pt47 + 2 X 102a bwixt

Misha-TEM2

[Relacja] Budowa Pt47 + 2 X 102a bwixt

Post autor: Misha-TEM2 »

Witam dawno mnie nie było (Praca + góry sezon wspinaczkowy otwarty w Szwajcarii )
Trochę wyskakuje tu jak Filip z konopi z Parowozem ale chciałbym pokazać swoje drugie hobby albo i nawet pierwsze bo od modelu zaczęła się miłość do pociągów

Obrazek
Obrazek

narzazie to tylko ostoja ze zbiornikami powietrza i podpora kotła , budki maszynisty dalsza cześć relacji wkrótce :)

NO PO MAŁYM DACHOWANIU ALBO KOTŁOWANIU :) MAMY OSIE WRAZ Z ŁO¯YSKAMI I PIÓRAMI RESORÓW
Obrazek



no tak poza pochwale się jeszcze skończonym Py27 w 99%niestety , brakuje mi jeszcze nitów 1.1mm które maja nadejść z Allegro i będą w miejscu tych brzydkich białych kropek i oczywiście równo :)
Obrazek
Ostatnio zmieniony 2010-05-21, 17:53 przez Misha-TEM2, łącznie zmieniany 2 razy.

OPi

Post autor: OPi »

No, zapowiadają się piękne modele. ¯yczę powodzenia! ;)

Tp4

Post autor: Tp4 »

Trzymam kciuki i czekam na dalsze relacje! Masz już upatrzony numer dla pety?

Misha-TEM2

Post autor: Misha-TEM2 »

jeszcze nie ale zastanawiam się nad ta co stacjonował w Bydgoszczy ale muszę się wywiedzieć w jakich latach i jaki nr jej nadano :)

[ Dodano: 2010-06-01, 17:14 ]
witam dalsza cześć relacji i budowy Pyty może nie po "kolei" ale zaczynamy tak wygląda już ze zderzakami retuszowanym kotłem wraz z dymnica i naniesionymi tabliczkami ostrzegawczymi na Piasecznice

Obrazek

a tak wyglądała poprzednio widać różnice mam nadzieje :) , teraz zabieram się za cały silnik parowy wraz z krzyżulcem i nadal czekam na nadesłanie mi moich nakrętek 1mm, 1,5mm 2mm 2,5,mm jaki nitów i zaczynam sie z lekka irytować ponieważ nie mogę rozpocząć retuszu ostoi i pomostu (pyzatym strona Agraf jest zawirusowana)

Obrazek

[ Dodano: 2010-06-05, 16:27 ]
witam korzystając z wolnej soboty postanowiłem dac mojej lokomotywie "nóżki" a oto i zdjęcie

Obrazek

[ Dodano: 2010-06-08, 01:25 ]
kolejna aktualizacja zdjęć mojej Pt47 ma już kompletne koła napędowe i tylny wózek wraz z kołem tocznym


Obrazek

[ Dodano: 2010-06-08, 01:28 ]
OPi pisze:No, zapowiadają się piękne modele. ¯yczę powodzenia! ;)
czekam na dalsze opinie :)

Tp4

Post autor: Tp4 »

Mineły 2 miesiące i cisza. Jak idzie?

bartek13.w

Post autor: bartek13.w »

Nie od razu Kraków zbudowano.

Tp4

Re: Relacja z Budowy Pt47 + 2 X 102a bwixt

Post autor: Tp4 »

Misha-TEM2 pisze: no tak poza pochwale się jeszcze skończonym Py27 w 99%niestety , brakuje mi jeszcze nitów 1.1mm które maja nadejść z Allegro i będą w miejscu tych brzydkich białych kropek i oczywiście równo :)
Obrazek
Czy to Twój? Mam nadzieję, że nie.
http://demotywatory.pl/1983393/Cierpliwosc

Filip7370

Post autor: Filip7370 »

To ten, ale czy fakt jest prawdziwy?

Ogryzek

Post autor: Ogryzek »

Odgrzewam kotleta.. Co z ta Pt47?? :o:

ODPOWIEDZ