Zdjęcia modeli w trakcie i po sklejeniu

Koti821

Post autor: Koti821 »

Jakby chciał to byłby z@jebi$ty model. Troszeczkę więcej poświęcić mu czasu podczas jego składania, i byłby normalnie: Cud,miód i malinki :D

krus3k

Post autor: krus3k »

Z czego najlepiej wydrukować żeby się nie zniszczyło ? Zaznaczam że nie mam drukarki więc czy gdzieś w drukarnii mi to wydrukują na jakiejś tekturce ?

Kolejka

Post autor: Kolejka »

Porcja zdjęć swoich wyrobów:
:strzałka: poprawione wozy kopalniane i lokomotywa WLp85:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek Obrazek
:strzałka: WLp85 i WLs50M1 z Wesołej:
Obrazek Obrazek
:strzałka: Wóz warsztatowy i platforma z "Wesołej sześćsetki":
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:strzałka: Małe wozy z WLs40 z KWK "Makoszowy":
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:strzałka: Na testowe sklejenie czeka wagon 3Aw:
Obrazek
:strzałka: Tutaj jest testowy fragment, który skleiłem dla sprawdzenia, czy dobrze narysowałem dach:
Obrazek Obrazek
:strzałka: Następny projekt, czyli parowóz Las:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:strzałka: Wagony torfowe z lokomotywą Ls600:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nowe i poprawione modele można już pobierać z mojego tematu

Filip7370

Post autor: Filip7370 »

Ja bym chętnie obglądnął jakąś zwrotnice w tej "technologii".

Tp4

Post autor: Tp4 »

No Przyjacielu. Mama nadzieję, że Lasa opublikujesz bo wygląda świetnie. Z taką samą niecierpliwością czekam na 3Aw :-)

Ogryzek

Post autor: Ogryzek »

Tp4 pisze:No Przyjacielu. Mama nadzieję, że Lasa opublikujesz bo wygląda świetnie. Z taką samą niecierpliwością czekam na 3Aw :-)
Na 3Aw tez się pisze- ale sklejone :mruga:

maciejka250

Post autor: maciejka250 »

Ja niedługo zaprezentuję coś niezbyt z km związanego, ale sklejone.
Tylko wiem, że kilka rzeczy wam się może nie spodobać, bo dawno nie kleiłem kalkomanii.
Kończę właśnie śmigłowiec AH1-G "Cobra".

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

maciejka250 pisze:Ja niedługo zaprezentuję coś niezbyt z km związanego, ale sklejone.
Tylko wiem, że kilka rzeczy wam się może nie spodobać, bo dawno nie kleiłem kalkomanii.
Kończę właśnie śmigłowiec AH1-G "Cobra".
Niby też model i też ciekawy, ale nie Zapominaj, że to jest forum komunikacyjne i dobrze by było gdybyśmy trzymali się jednak tematyki. A więc bliżej kolei albo komunikacji miejskiej ;)

maciejka250

Post autor: maciejka250 »

Dobra.
Spoko.
A ciężarówki się zaliczają do komunikacji ?
Jeśli tak to dobrze, bo za miesiąc będę miał lakiery do skończenie średniej ciężarówki Opel Blitz.

Adrys1005

Post autor: Adrys1005 »

Przeniosłęm posta tutaj. to chyba odpowiedzniejsze miejsce

To ja się pochwalę swoim nowym dzieckiem.
W końcu skończony... Mój nowy model dworca w Krapkowicach. Zmieniło się naprawdę wiele, szkoda, że nie jestem w stanie dokładnie tego pokazać. Niestety jak siostra się wyprowadziła to zabrała ze sobą aparat, więc zdjęcia są robione starym telefonem. Przepraszam za jakość ale lepszej już chyba nie uzyskam.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

W planach było zrobienie całej makiety z 2 peronami, kwietnikami ławkami, kibelkiem i nastawnią niestety nie stać mnie póki co na trawę tory i inne ;] Po kolei będą jednak powstawały części składowe. Dorzucę je jak zrobię :D

Ogryzek

Post autor: Ogryzek »

Jeszcze troszkę patynki i paluchy lizać do gnata :D Ile byś skasował za budynek dróżnika przerobiony na budynek mieszkalny?

P.S jak co pisz na PW

Filip7370

Post autor: Filip7370 »

A ja zapytam o dom wiejski z czerwonej cegły z obejściem?

Adrys1005

Post autor: Adrys1005 »

¯eby nie spamować... konkretne oferty/propozycje piszcie na privie. Bo nie wiem czym się zająć ;]

Tp4

Post autor: Tp4 »

Nówka sztuka. Przed Państwem Ty5-2, który powstał na bazie BR50 z Italeri
Obrazek


Jeszcze farba nie zdążyła wyschnąć a parowóz już wzioł udział w widowisku światło, para, dźwięk ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Tp4 pisze:Jeszcze farba nie zdążyła wyschnąć a parowóz już wzioł udział w widowisku światło, para, dźwięk ;)
Trzeba było nachuchać, albo postawić gorącą, parującą herbatę - to chociaż byłaby para. A tak .... :retard: ... jest ładny parowozik i gra światła z cieniami :P

ODPOWIEDZ