Zdjęcia modeli w trakcie i po sklejeniu

Milenium

Post autor: Milenium »

Damhan pisze:Wiesz, to co innego taki profesjonalny plastikowy model z wnętrzem
Tak ale w to musisz wkładać pieniądze,a mnie taki modelik sklejony zadowala i zachęca do klejenia następnych! :cool:
a co innego taki fajny rysunek do zabawy.
Ty się tym bawisz?! :lol:

Nie bawię się, bo i nie mam żadnych modeli sklejonych o czym pisałem wyżej...- Damhan

Michał

Post autor: Michał »

Tramwaj pisze:Ty się tym bawisz?! :lol:
Ja też :-P czasami...

Piotrek_2274

Post autor: Piotrek_2274 »

Lukluk - świetny model. mam taki sam monitor jak Ty :) ja tez sie bawie moimi modelami. mam kartonową zajezdnie zbudowaną, tylko sie wszystkie nie mieszczą trzeba rozbudować

Podi

Post autor: Podi »

Piotrek_2274 pisze:mam taki sam monitor jak Ty
Ja też taki mam :)(21 cali)
Zdjecie swoje kolekcji dodam niedługo,musze poznajdywać wszystkie w piwnicy :)

Awatar użytkownika
NEO
Posty: 188
Rejestracja: 2004-12-09, 13:58
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: NEO »

Ja też sie bawie i zaczynam robić zajezdnie z kartonu :D

u2w

Post autor: u2w »

Tzn. hale, plac postojowy, biurowiec itd. :?:

Awatar użytkownika
NEO
Posty: 188
Rejestracja: 2004-12-09, 13:58
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: NEO »

Bez biurowców ale myjnie zrobię z obrotowymi szczotkami :D

u2w

Post autor: u2w »

A wodę też doprowadzisz :?: :D Swoją drogą ciekaw jestem jak Ci to wyjdzie, z niecierpliwością czekam na zdjęcia :)

Kuba

Post autor: Kuba »

Ja mam tylko jeden model, jest nim Mercedes Citaro 530L, zdjecie mam ale kiepskie, wiec nie bede pokazywal. Model mam w Polsce, wiec jak w grudniu pojade do Gdyni to zrobie jego fotke i Wam pokaze. :)

Robson

Post autor: Robson »

Ja miałem 3 enki sklejone silnikowa+2 doczepy ale silnikowy "pożyczyłem" do jakies makiety miasta i juz nigdy nie odzyskałem :( Wiec foty nie ma po co robic :(

Damhan

Post autor: Damhan »

Robson pisze:Ja miałem 3 enki sklejone silnikowa+2 doczepy ale silnikowy "pożyczyłem" do jakies makiety miasta i juz nigdy nie odzyskałem :frown: Wiec foty niema po co robic :frown:
Czemu? Zrób chociaż te dwie doczepy. :)

Robson

Post autor: Robson »

Damhan pisze:Czemu? Zrób chociaż te dwie doczepy. :smile:
No dobra zacheciłes mnie :) Pierwszy raz do fot w domu musiałem użyć statywu bo z lampa sie swiatło odbijało i wyglądało nie za ciekawie.
Obrazek

Piotrek_2274

Post autor: Piotrek_2274 »

te enki chyba pochodzą ze strony MZK Gorzów? śliczne. tez wydrukowalem ale niezabardzo wyszła. LH z tyłu też wydrukowane i sklejone?

Robson

Post autor: Robson »

No tez sklejone ale dzis zrobie fotke bo niechjce mi sie rozkłądac statywu a eNka ze strony MZK ale po gruntownym remocie by wyglądała jak faktyczny stan.

Podi

Post autor: Podi »

Robson pisze:No dobra zacheciłes mnie :smile: Pierwszy raz do fot w domu musiałem użyć statywu bo z lampa sie swiatło odbijało i wyglądało nie za ciekawie.
Ładna,ja bym takiej raczej nie skleił :rotfl:

ODPOWIEDZ