Zdjęcia modeli w trakcie i po sklejeniu

irisbus

Post autor: irisbus »

Piotrek pisze:A oto już gotowy Man Lion's City.
Bardzo imponujący model, musiałeś włożyć w jego tworzenie wiele cennego czasu :)

Ja skleiłem Karose B961E:
Obrazek

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Bardzo ładny model Irisbusie. A jak udało Ci się odtworzyć to zaokrąglenie na przodzie pojazdu ? :)

Razor 688

Post autor: Razor 688 »

Dokładnie muszę się zgodzić z kol. J-31 bardzo ładny ten model gratulacjie. :biggrin:

irisbus

Post autor: irisbus »

J-31 pisze:Bardzo ładny model Irisbusie. A jak udało Ci się odtworzyć to zaokrąglenie na przodzie pojazdu ? :)
To właśnie taki typ modelu w którym jest możliwe zrobienie takich zaokrągleń, model pobrałem z jakiejś Czeskiej strony (B951E) i przerobiłem na wałbrzyskie B961E, niestety nie mam zgody na publikacje modelu :(

u2w

Post autor: u2w »

Widzicie, można :D Nie tylko prostopadłościany :chytry:
irisbus pisze:niestety nie mam zgody na publikacje modelu
Miejmy nadzieję, że autor będzie dumny z tego iż ktoś zrealizował jego dzieło i nie przyjedzie do Ciebie z kumplami z powodu przemalowania :retard:
BTW, ile on ma długości :?:

irisbus

Post autor: irisbus »

u2w pisze:Widzicie, można :D Nie tylko prostopadłościany :chytry:
irisbus pisze:niestety nie mam zgody na publikacje modelu
Miejmy nadzieję, że autor będzie dumny z tego iż ktoś zrealizował jego dzieło i nie przyjedzie do Ciebie z kumplami z powodu przemalowania :retard:
BTW, ile on ma długości :?:
Model ma 26cm długości i 4 cm wysokości, oprócz zmiany malowania zmienilem również podwozie i z solówki zrobilem przeguba :P

u2w

Post autor: u2w »

irisbus pisze:Model ma 26cm długości
Czyli prawie tyle, co moje modele :)
irisbus pisze:oprócz zmiany malowania zmienilem również podwozie i z solówki zrobilem przeguba
W takim razie lepiej nie podawaj adresu :retard:

irisbus

Post autor: irisbus »

u2w pisze:
irisbus pisze:Model ma 26cm długości
Czyli prawie tyle, co moje modele :)
Tak, niemal tyle samo, jak stoją obok siebie na półce to niemal nie widać różnicy w wielkości, jak będę mial troche tuszu w drukarce, to posklejam więcej Twoich modeli.
BTW Szykuje się coś nowego z Twojej strony ??
u2w pisze:
irisbus pisze:oprócz zmiany malowania zmienilem również podwozie i z solówki zrobilem przeguba
W takim razie lepiej nie podawaj adresu :retard:
No, raczej nie mam zamiaru :P

krzychu

Post autor: krzychu »

A ja tez produkuje modele(fot <b>narazie</b> nie bedzie) robie modele o długosci 41cm i wysokosci zaleznej od marki np.MAN -6,5 JLECZ -7cm.I przymierzam sie do zrobienia modelu SOR BN 12 i nie wiem jak go robic,ma ktos pomysł??????Modele wykonuje nie tak jak wszyscy tylko troche inaczej :retard:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

krzychu pisze:I przymierzam sie do zrobienia modelu SOR BN 12 i nie wiem jak go robic,ma ktos pomysł??????Modele wykonuje nie tak jak wszyscy tylko troche inaczej :retard:
Hmmm. Nie zrobienie modelu SOR BN12 nie wydaje się nie być nie specjalnie, nie trudne. Jednakże w ostatnim zdaniu absolutnie nie Skomplikowałeś problemu :devil:

irisbus

Post autor: irisbus »

Moje najnowsze: Skoda 14TrM, Skoda24Tr i Ikarus 260.

Obrazek

krzychu

Post autor: krzychu »

A jak mam zrobic tego garba na dachu ??????

[ Komentarz dodany przez: u2w: 2007-02-19, 20:26 ]
Trochę skromniej z tymi pytajnikami

S_S

Post autor: S_S »

ja jak robię wypukły dach to lekko zaginam środek dachu (bardzo lekko żeby nie powstała linia zgięcia) a następnie formuję prawy i lewy bok dachu w półkole. ;)

krzychu

Post autor: krzychu »

Ale mi chodzi o dach SOR-a bn 12,który ma takie podwyższenie na dachu,czy ktos wie jak je zrobic??????

ppln

Post autor: ppln »

Może po prostu nakleić jak butlę z gazem czy klimatyzator

ODPOWIEDZ