Zdjęcia modeli w trakcie i po sklejeniu

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Podi pisze:Drogi J31-mógłbyś puścić ten model w białym malowaniu?Wiem,że mogłbym to zrobić sam,ale niechciałbym ingerować w rysunek... :)
Widzisz - już to napisałem - cały problem polega na tym, że on u mnie jest faktycznie biały. Nie bardzo rozumiem, czemu akurat u Ciebie zmienił swoją barwę. To jest niezależne odemnie.

Po prostu spokojnie go zapisz u siebie i wyedytuj. Plik jest w formacie .gif - Otworzysz go w paintcie... ;)
Tudzież jak chcesz, to mogę Ci go przesłać mailem... ;) Mam nadzieję, że będzie lepiej wyglądał... :)

Podi

Post autor: Podi »

J-31 pisze:Widzisz - już to napisałem - cały problem polega na tym, że on u mnie jest faktycznie biały. Nie bardzo rozumiem, czemu akurat u Ciebie zmienił swoją barwę. To jest niezależne odemnie.

Po prostu spokojnie go zapisz u siebie i wyedytuj. Plik jest w formacie .gif - Otworzysz go w paintcie... :wink:
Tudzież jak chcesz, to mogę Ci go przesłać mailem... :wink: Mam nadzieję, że będzie lepiej wyglądał... :smile:
Chodzi, o to,żeby autobus był bez napisów Polskich Autobusów... :)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Podi pisze:Chodzi, o to,żeby autobus był bez napisów Polskich Autobusów... :)
Ach teraz rozumiem. ;)

Oczywiście nie ma problemów. Mam go w takiej wersji - całkowicie białego. :)

Spokojnie go tam umieszczę, ale - sorry - dopiero jutro rano. Ponieważ mam go w domu... ;)

Podi

Post autor: Podi »

J-31 pisze:Spokojnie go tam umieszczę, ale - sorry - dopiero jutro rano. Ponieważ mam go w domu... :wink:
Spoko :) Wielkie dzięki :)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Podi pisze:Chodzi, o to,żeby autobus był bez napisów Polskich Autobusów... :)
Zgodnie z życzeniem. Miłego sklejania... ;)

viewtopic.php?p=38178#38178

Robson

Post autor: Robson »

No i skleiłem Sekcje A wagonu 102Na z racji że się pomylilem i musiałem rozklejać to może obecnie nie trzyma obecnie się za dobrze kupy (drugi raz nie chciało za dobrze załapać) ale dla niedowiarków ukazuje że da się :)
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
NEO
Posty: 188
Rejestracja: 2004-12-09, 13:58
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: NEO »

A gdzie sekcja B??

Milenium

Post autor: Milenium »

Ten twój sklejony model wygląda jak model PCC.Oczywyście w połówce :D.

Robson

Post autor: Robson »

Sekcji B juz mi się niechciało sklejać ale z czystej ciekawości chyba skleje :)

Damhan

Post autor: Damhan »

Tramwaj pisze:Ten twój sklejony model wygląda jak model PCC.Oczywyście w połówce :biggrin:.
Co to za model PCC?

Podi

Post autor: Podi »

Robson pisze:Co to za model PCC?
Taki popularny w kiedyś w Ameryce tramwaj,podobne były na wschodzie typu RWZ.

OZZY

Post autor: OZZY »

Tramwaj PCC był pierwszym typem tramwaju z pudłem osadzonym na skrętnych wózkach. Tramwaj tego typu,na licencji Amerykańskiego Westlinhouse'a (na 100% zła pisownia ;) ) został wyprodukowany przez tatrę i oznaczony symbolem T1.... dalej chyba każdy wie :D

A co do modelu: według mnie należałoby przejechac czymś cienkim i twardym po krawędzi dachu i burty wagonu. Bo bez zagięca wagon się wypacza. Taka operacja poprawiłaby stan rzeczy pozostawiając półokrągły dach.

Podi

Post autor: Podi »

OZZY pisze:Tramwaj PCC był pierwszym typem tramwaju z pudłem osadzonym na skrętnych wózkach. Tramwaj tego typu,na licencji Amerykańskiego Westlinhouse'a (na 100% zła pisownia :wink: ) został wyprodukowany przez tatrę i oznaczony symbolem T1.... dalej chyba każdy wie :biggrin:
No,a polskim "PCC"został oczywiście 13N :P

Robson

Post autor: Robson »

Dodaje fotki członu B tu jeszcze tył trochę nie dorobiony ale w wersji finalnej powinno być ok ;)
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
NEO
Posty: 188
Rejestracja: 2004-12-09, 13:58
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: NEO »

bardzo ładnie wyszedł.A tak apropo ile go sklejałeś??

ODPOWIEDZ