[Relacja] Volvo 7000a

kilof

Post autor: kilof »

Adam_pl pisze:Dziękuję :) Na malowanie jeszcze nadejdzie czas :) Myślę, że po długim weekendzie przejdę się do jakiegoś sklepu modelarskiego i kupię ten czerwony i żółty. Grubość kartonu to 1mm
kilof pisze:A i taka moja mała prośba, jeżeli możesz to zrób dokładną relację z budowy przegubu,
hehe to chyba zostawie na koniec, bo nie mam pojęcia jak to otem połączyć
Polecam także kupić czarny (elementy przy oknach) i biały(do rozjaśniania). Ja dodatkowo sobie wezmę szary do kół i podłogi ;) Koniecznie zapodaj dokładne fotki tych foteli, bo jakoś swoje do gniota muszę zrobić, a nie wiem zbytnio jak :(

Zdravim!

<-- ładny mam awatarek no nie :D

Adam_pl

Post autor: Adam_pl »

Oto obiecane zdjęcia (Uwaga: boczne ściany oraz podesty zostały nieco usztywnione i nie są już tak powyginane!)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

kilof

Post autor: kilof »

Więc moje przypuszczenia się potwierdziły. Niestety ale model Ci cię trochę 'zwichtował, znaczy widzę tutaj przegub. No szkoda bo fajnie się zapowiadał, ale dalej czekam z niecierpliwością ;)

Polecam do większych skali polistyren 1 mm, go tak łatwo nie wygniesz :D

Edyta: niedoczytałem :D Ale jednak dalej polecam. Nadwozie powinno być niżej osadzone na kołach, bo to niska podłoga tak ? A i siedzenia miałeś pokazać :P

Adam_pl

Post autor: Adam_pl »

kilof pisze:Polecam do większych skali polistyren 1 mm, go tak łatwo nie wygniesz
Hmm myślę nad wycieczką do modelarskiego...
kilof pisze:model Ci cię trochę ''zwichtował
To znaczy?
kilof pisze:widzę tutaj przegub
Gdzie? :p
ps. dostałem nauczkę, żeby używać czegoś grubszego do robienia "pudełek" (podesty itp)
kilof pisze:Nadwozie powinno być niżej osadzone na kołach, bo to niska podłoga tak ?
Tak, ale pan kierowca aż zanadto nadmuchał poduchy :D
PS2: wiem, że model nie wygląda zbyt estetycznie, ale robienie własnego (nie z wydawnictwa) modelu daje wiele satysfakcji, pomimo to że wygląda jak wygląda :)

kilof

Post autor: kilof »

Adam_pl pisze:
kilof pisze:Polecam do większych skali polistyren 1 mm, go tak łatwo nie wygniesz
Hmm myślę nad wycieczką do modelarskiego...
kilof pisze:model Ci cię trochę ''''zwichtował
To znaczy?
kilof pisze:widzę tutaj przegub
Gdzie? :p
ps. dostałem nauczkę, żeby używać czegoś grubszego do robienia "pudełek" (podesty itp)
kilof pisze:Nadwozie powinno być niżej osadzone na kołach, bo to niska podłoga tak ?
Tak, ale pan kierowca aż zanadto nadmuchał poduchy :D
PS2: wiem, że model nie wygląda zbyt estetycznie, ale robienie własnego (nie z wydawnictwa) modelu daje wiele satysfakcji, pomimo to że wygląda jak wygląda :)
Co do polistyrenu to wycieczkę polecam tutaj:

http://www.symbol.net.pl/sklep/index.ph ... Category=6

Miało być zwichrował :) Takie jakieś z lekka powyginany ale jak usztywniłeś to OK.

To niech kierowca spuści z poduch bo wystrzelą :]

PS3: Wiem że daje wiele satysfakcji, mój Jelcz także robiony od podstaw ;] I też pomimo tego że wygląda jak wygąda :]

Postum Skriptonum cztyry: Pokaż jeszcze członek A :]

ODPOWIEDZ