[Relacja] ZNTKM w Domaszczynie Małym

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 660
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Re: [Relacja] ZNTKM w Domaszczynie Małym

Post autor: Przemek »

Przez te zmywanie lakieru to raczej plastik zwęża się do grubości lakieru ;) Już musiałem tylny człon ratować, bo połamała się część nad "osią napędową".

Ale na razie idzie w dobrym kierunku. Trochę go już ubrudziłem brudnymi paluchami podczas poprawek lakierniczych.
Obrazek

Ogryzek

Re: [Relacja] ZNTKM w Domaszczynie Małym

Post autor: Ogryzek »

Jak od zmywania lakieru plastik zerzarlo?? o.O

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 660
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Re: [Relacja] ZNTKM w Domaszczynie Małym

Post autor: Przemek »

Bo przez przypadek przy którymś zmywaniu użyłem acetonu ;) Stwierdziłem zatem że trafi on na malowanie do zakładów M_Szymkowiaka a ja skupię się na uwstecznianiu wnętrza do wersji wrocławskiej. A to idzie całkiem sprawnie.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [Relacja] ZNTKM w Domaszczynie Małym

Post autor: J-31 »

Hehe. Sprytnie. Jak "zeżarło" mu plastik, to co M_Szymkowiak będzie lakierował ? Już widzę, jak nasz krakowski kolega wyrywa sobie włosy pincetą :mruga:

Ogryzek

Re: [Relacja] ZNTKM w Domaszczynie Małym

Post autor: Ogryzek »

Na przyszłość polecam Kreta do rur (nie do kibla!!). Zamoczyć kastę na 6-8h i lakier schodzi jak marzenie :D W trudno dostępnych szczelinach itp przeczyścić szczoteczka do zębów i masz gola kastę bez lakieru :P

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 660
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Re: [Relacja] ZNTKM w Domaszczynie Małym

Post autor: Przemek »

Następnym razem tylko rozcieńczalnik lakierniczy.

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 660
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Re: [Relacja] ZNTKM w Domaszczynie Małym

Post autor: Przemek »

Zacząłem w najnowszym Mercedesie Citaro C2 przerabiać wnętrze do wrocławskiego standardu. Póki co, wyleciały plastiki udające poręcze, które trafiły do starszego Citaro #8317.
Obrazek
Usunąłem już dwa rzędy siedzeń przed środkowymi drzwiami i teraz będę musiał je przesunąć za drugie drzwi, bo "barcelończyk" w tym miejscu ich nie miał ;) Fotele są już w trakcie malowania i niedługo będą miały już niebieską tapicerkę "Kneitz" ;) Autobus dostanie oczywiście odpowiednio zaprogramowane wyświetlacze. Ponadto pojawi się zabudowana kabina, wyświetlacz wewnątrz i imitacja srebrnych poręczy.

Czekam na dostawę przezroczystego papieru samoprzylepnego do drukarek atramentowych, to dorobię kilka takich również do MAN-a i nowego "barcelończyka".

ODPOWIEDZ