[Warsztat] Elektryka do trolejbusu w H0

M_Szymkowiak

[Warsztat] Elektryka do trolejbusu w H0

Post autor: M_Szymkowiak »

Wiecie gdzie można kupić osprzęt trolejbusowy do modelu w skali H0?

Jelcz93

Post autor: Jelcz93 »

Nie wiem, ale wiem że Modelltec oprócz znanych każdemu modelarzowi-miłośnikowi ikarów 31,260,280,293, produkuje także trolejbusy na bazie ikarów 260 i 280.

M_Szymkowiak

Post autor: M_Szymkowiak »

Produkcja produkcją - ale gdzie je można kupić?

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

M_Szymkowiak pisze:Produkcja produkcją - ale gdzie je można kupić?
Z ciekawości zapytam dzisiaj w warszawskim "Parowoziku" ;)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Info

Post autor: J-31 »

Zajrzałem wczoraj do sklepu "Parowozik" na stacji metra Świętokrzyska. Facet nie ma swojej ofercie żadnych trolejbusów. Jednego kiedyś sprowadził i przez 2 lata nie mógł sprzedać - bo nie było chętnych. :confused:

Co więcej - ten człowiek wysyłał mnie do ... Berlina. Bo podobno - jak mi powiedział: "tam jest tego mnóstwo". ;)

Jednocześnie potwierdził on słowa Jelcz93 - Modeltec robi trajtki na bazie Ikarusów 260/280. Sprowadzenie pojedynczej sztuki do Polski jest nie opłacalne. A zamówienie modelu przez osobę prywatną podobno jest niemożliwe (tylko sklepy i tylko hurt) :|

PAFAWAG

Post autor: PAFAWAG »

Modelltec dodaje do zestawów montażowych Ikarusów 280 jeden dodatkowy element, który (wg opisu) jest wykorzystywany tylko przy budowie pojazdu w wersji trolejbusowej - element wygląda mi na skrzynię z aparaturą elektryczną, umieszczaną na dachu.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

PAFAWAG pisze:Modelltec dodaje do zestawów montażowych Ikarusów 280 jeden dodatkowy element, który (wg opisu) jest wykorzystywany tylko przy budowie pojazdu w wersji trolejbusowej - element wygląda mi na skrzynię z aparaturą elektryczną, umieszczaną na dachu
Ciekawy jestem, czy ten model ma jakiś napęd, czy jest statyczny ? ;)

M_Szymkowiak

Post autor: M_Szymkowiak »

Na pewno statyczny.

PAFAWAG

Post autor: PAFAWAG »

Oczywiście, że statyczny. Chodzi tu o model 280 #5299 z MPK Wrocław, który jakiś czas temu zaprezentowałem w Zdjęciach Sklejonych Modeli ;)

ODPOWIEDZ