[Warsztat] Naklejki na modele

OPi

[Warsztat] Naklejki na modele

Post autor: OPi »

Witam! Ostatnio kupiłem sobie trzy modele drugiej klasy Tilliga i chciałbym żeby się wszystkie od siebie różniły. Pierwszy chciałbym pozostawić bez zmien, natomiast drugiemu i trzeciemu zmieniłbym numery. I po prostu nie wiem jak zrobić te naklejki by zmienić numer. Proszę doświadczonego modelarza o pomoc! :|

irisbus

Post autor: irisbus »

OPi pisze:Witam! Ostatnio kupiłem sobie trzy modele drugiej klasy Tilliga i chciałbym żeby się wszystkie od siebie różniły. Pierwszy chciałbym pozostawić bez zmien, natomiast drugiemu i trzeciemu zmieniłbym numery. I po prostu nie wiem jak zrobić te naklejki by zmienić numer. Proszę doświadczonego modelarza o pomoc!
Kup kalkomanie na allegro, drogie nie są, a wyglądają nieźle.

OPi

Post autor: OPi »

Niestety na allegro nie ma w tej chwili żadnej kalkomanii, która mogłaby mnie zadowolić.

[ Dodano: 2009-07-29, 13:05 ]
A można jakoś samemu zrobić kalkomanię :?:

Junior

Post autor: Junior »

tak. wystarczy że zrobisz na jakimś programie do edycjii grafiki odpowiednio dopasowane elementy i kupisz specjalny arkusz papieru do kalkomanii. drogo, ciężko, długo. lepiej poczekaj aż na allegro pojawią się interesujące Ciebie kalkomanie. :D chyba że jestes naprawdę zdesperowany xD

OPi

Post autor: OPi »

Macrzy pisze:chyba że jestes naprawdę zdesperowany
Jestem zdesperowany i na dodatek dobiłeś mnie tym " drogo, ciężko, długo". :rotfl: A ile kosztuje taki arkusz kalkomanii że mówisz że tak drogo :?:

Junior

Post autor: Junior »

no ja widziałem jakis miesiąc temu na allegro arkusz a4 za 25 zł. nie wiem jak teraz z cenami.

Kolejka

Post autor: Kolejka »

Zapytaj na Allegro użytkownika ALEGRATKA. On często wystawia różne kalkomanie na wagony i lokomotywy w H0, TT i N.

OPi

Post autor: OPi »

A jak usunąć z wagonu stare numery?

Kolejka

Post autor: Kolejka »

W tym miejscu jest to opisane (najszerzej w ostatnim poście).

ODPOWIEDZ