[Relacja] 105NWr by Nikki

Nikki

Post autor: Nikki »

Mam złą wiadomość. Nie będę kończyła tego modelu, więc jeśli oczywiście mogę, to chciałabym prosić moderatorów/administratorów o wyrzucenie tego tematu do kosza. Z góry dziękuję.

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 660
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

O, a czemu zrezygnowałaś dalszych prac? Tak dobrze szło i szkoda byłoby zniszczyć efekt tylu godzin pracy ;)

A temat nie poleci do kosza, lecz do Archiwum ;)

Nikki

Post autor: Nikki »

Bo moje lenistwo wzięło górę. Poza tym stwierdziłam że jakby się uprzeć to można zrobić tak samo dobry i dokładny model w mniejszej skali, i jeżeli coś będę kombinować to już nie w 1:45 a w 1:87, ale biorąc pod uwagę moje marne postępy to szkoda nawet próbować cokolwiek o nich pisać... Druga sprawa, że zamarzył mi się model żywiczny, albo może inaczej: wydanie całej serii danego modelu, tak żeby każdy kto zechce mógł sobie taki kupić. Problem w tym, że po pierwsze zrobienie czegoś takiego nie jest łatwe, a po drugie postanowiłam już, że jeśli coś zrobię to będzie musiało być mega wypasione i mega dokładne, a znając życie to nigdy mi się to nie uda... ;) (W ten sposób już od dwóch tygodni próbuję zrobić wypukłe uszczelki na oknach w 105Na :lol: i ciągle nie mogę skończyć, bo jak próbuję je szlifować to się wykruszają [bo robię szpachlą - innego pomysłu nie miałam])

Ale bynajmniej to co zrobiłam do tej pory, wcale na marne nie pójdzie - nabrałam trochę doświadczenia w wycinaniu i klejeniu i przy okazji zauważyłam co najmniej kilka błędów w moim (co prawda i tak nie skończonym) projekcie... Tak więc parę rzeczy do poprawki i heja. Ale tym razem postanowiłam sobie, że pochwalę się dopiero jak coś w 100% skończę, więc dlatego myślę że ten temat już potrzebny nie będzie ;)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Temat jest ciekawy i może być inspirujący dla innych modelarzy, dlatego warto go zostawić. A po za tym, zawsze Możesz zmienić swoje zdanie i swoją decyzję - do czego Cię zresztą zachęcam :P

Ogryzek

Post autor: Ogryzek »

Nikki Weź Ty nie gadaj tylko RÓB!!! Dobrze idziesz a to ze sa błędy- cóż to tylko model. Co do trudności modelu- znam co najmniej kilka(naście) trudnych w montażu i jakoś nikt się nie zali ze jest trudny- dla chcącego nic trudnego.

Za lenistwo masz porządnego kopa w d... :!: A niebawem będę w Wrocławiu to ciebie znajdę- masz jak w banku :!: :diabeł:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Ogryzek napisz jeszcze kiedy Będziesz we Wrocławiu, to wtedy Nikki na pewno wyjedzie do Warszawy na wycieczkę - zupełnie przypadkowo oczywiście :cool:

Ogryzek

Post autor: Ogryzek »

J-31 Heheh... nie będzie w tedy elementu zaskoczenia jak zdradzę :mruga:

Nikki

Post autor: Nikki »

No nie wiem czy mnie tak łatwo znajdziesz... Zwłaszcza że jestem chora, źle się czuję, coraz mniej wychodzę z domu, i obawiam się, że niestety niedługo skończę w szpitalu. W każdym razie na pewno, jeśli potwierdzą się moje przypuszczenia... :(

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Nikki, bo to trzeba albo czymś się zająć, albo zacząć z domu wychodzić. Samo siedzenie nic nie daje - zatem może warto zająć się tym modelem... tak dla zdrowotnosci ;)

ODPOWIEDZ