[Relacja] Jelcz-Berliet PR100 by Koti

Koti821

Post autor: Koti821 »

Macie racje ;) Jak jest relacja to i muszą być foty ;) Jak podładuję aparat to wstawie je za jakieś 50 min ;)

[ Dodano: 07-11-2010, 17:01 ]
A więc:
[IMG=http://img179.imageshack.us/img179/3035/dsc03208f.jpg][/IMG]
[IMG=http://img179.imageshack.us/img179/3035/dsc03208f.jpg][/IMG]
[IMG=http://img543.imageshack.us/img543/3587/dsc03211o.jpg][/IMG]
[IMG=http://img46.imageshack.us/img46/8905/dsc03212y.jpg][/IMG]

Jak widać jestem na etapie podwozia. No i powiem znowu, jak widać model jest niestety niedorobiony. Na 3-cim screenie widać że podłoga "niby" wystaje i że jest źle wycięta... Ale jak patrzę od strony "wewnętrznej", to jest okej. I nie wiem czy wyciąć to czy nie? Na 4-tym screenie można zobaczyć coś białego. To nie jest mój błąd tylko, niestety błąd autora :D Myślałem że to ja coś źle zrobiłem, ale okazało się że o 1 za dużo został wydrukowany element trójkąta.

kamilek

Post autor: kamilek »

Witam po długiej przerwie na forum .


Wracając do tego jelcza to ta część odstająca to błąd wycinanki . Wiem bo sam sklejałem .


PS:Zamówiłem jeszcze raz tego o to jelcza i jak przyjdzie to zaczne relacje i będziemy sobie porównywać nasze dzieła ; )



Pozdrawiam , @KAMILEK

ironscull

Post autor: ironscull »

Koti821 pisze:A więc:
Dodał byś chociaż miniatury bo tak na każde z osobna trzeba czekać aż się załaduje.
Poza tym tyle czasu i wiele tu nie zdziałałeś. Ale ok nie czepiam się. Jk to mówią pozyjemy zobaczymy. Powodzenia i wytrwałości życzę. ;)

Koti821

Post autor: Koti821 »

No niestety linki, mimo że każy wklejałem to i tak nie chciały się pokazywać te miniaturki... Nie wiem czemu...

Czyli z tego 3-ciego screena, to wyciąć ten kawałek co wystaje? Wreszcie znalazłem obpowiedni materiał na resory :D Karton po perfumach albo tekturka ze środka kartonu po perfumach :mruga:

ironscull

Post autor: ironscull »

Koti821 pisze:No niestety linki, mimo że każy wklejałem to i tak nie chciały się pokazywać te miniaturki... Nie wiem czemu..
Jak otworzysz link do Twojego zdjecia po prawej stronie masz odnośniki.
Masz tam takie coś jak " Umieść miniaturę tego obrazu" Bierzesz pierwszy link czyli forum, kopiujesz i wklejasz bez żadnych tagów do swego posta. I tyle.

kamilek

Post autor: kamilek »

Koti821 pisze:
Czyli z tego 3-ciego screena, to wyciąć ten kawałek co wystaje? po perfumach :mruga:


Ja nie wyciołem i było ok ; ] Ale mogę się mylić proponuję zobaczyć na innych forach podobne relacje.

Koti821

Post autor: Koti821 »

kamilek pisze:
Koti821 pisze:
Czyli z tego 3-ciego screena, to wyciąć ten kawałek co wystaje? po perfumach :mruga:


Ja nie wyciołem i było ok ; ] Ale mogę się mylić proponuję zobaczyć na innych forach podobne relacje.
Poszukałem i znalazłem. Jednak większość to wycieła :) Ale ja i tak to zostawie... Chodź sam nie wiem do końca czemu :retard:

kamilek

Post autor: kamilek »

Koti821 pisze:
kamilek pisze:

Ja nie wyciołem i było ok ; ] Ale mogę się mylić proponuję zobaczyć na innych forach podobne relacje.
Poszukałem i znalazłem. Jednak większość to wycieła :) Ale ja i tak to zostawie... Chodź sam nie wiem do końca czemu :retard:
Powiem tak też buduję ten model teraz jestem na etapie kratownicy i myślę , że jak robisz skrętną ośke z przodu autobusu to musisz to wyciać bo jednak to może zawadzać . :mruga:


PS: To jest na 100% błąd wycinanki , bo nie możliwie aby każdy ten sam błąd robił ; ]


Pozdrawiam , kamilek

Koti821

Post autor: Koti821 »

No i do wycięcia :D Jutro pokażę wam 2 kartoniki i poradzicie mi jakiego z nich mam użyć w tych głupich resorach :wall:

kamilek

Post autor: kamilek »

Koti821 pisze:No i do wycięcia :D Jutro pokażę wam 2 kartoniki i poradzicie mi jakiego z nich mam użyć w tych głupich resorach :wall:

Ja radze Ci na karton 0,5mm ja tak zrobilem i ładnie się prezentują ; ]



Pozdrawiam , kamilek

Koti821

Post autor: Koti821 »

No i okej ;) Dzięki :D
Ostatnio zmieniony 2010-12-02, 00:19 przez Koti821, łącznie zmieniany 1 raz.

kamilek

Post autor: kamilek »

Koti821 pisze:No i okej ;) Dzięki :mrgreen:
Nie ma za co do usług ja przykleiłem koła i podesty wejściowe dziś robię nadkola i resztę.

Pozdrawiam , Kamilek :D

Koti821

Post autor: Koti821 »

U mnie w miejscu to stoi bo:
1.Klej na wyczerpaniu
2.Szkoła... :confused: A jak by nie było to już 3kl gim :|

Junior

Post autor: Junior »

Eee ja jak byłem w 3 gimnazjum, to zamiast powtazać do egzaminu kleiłem jelcza Vecto :P
już brak kleju to poważniejszy problem ;D

Koti821

Post autor: Koti821 »

No witam wszystkich po dłuższej przerwie :) Otóż klej się znalazł, czas tak w miare też, chęci jak skur... No i wolne idze :D No to teraz foteczki:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

No i jest problem z przednim zawieszeniem... Powiedźcie mi co ja mam zrobić oraz jak ,żeby to było tak jak trzeba? Bo w tej ala instrukcji obsługi nie ma nic do pomocy, a na tej focie nic nie widać:
Obrazek
I to jest jedyna fota z tego :(
Proszę o pomoc z tym, i to w miare szybko bo dzisiaj mam zamiar skończyć podwozie... :confused:
Obrazek

[ Dodano: 19-12-2010, 01:19 ]
Dzięki koledzy za pomoc... :roll: Ale go (podwozie) sobie skończyłem dzisiaj... :roll: Widziałem, że Ci co robili już ten autobus byli obecni na forum, i nawet nie raczyli napisać co z tym debilstwem zrobić! :confused: Dzięki jeszcze raz! :|

ODPOWIEDZ