Poradnik - gdzie zamieszczać rysunki?

To forum jest poświęcone wyłącznie rysunkom pojazdów fikcyjnych.
Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 660
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Poradnik - gdzie zamieszczać rysunki?

Post autor: Przemek »

A więc:
  • Jeśli państwo zamierzają przestawić na forum przeróbkę jedynie kolorystyczną istniejącego już pojazdu, wykonanego przez J-31, lub innego użytkownika, a utworzony przez państwa rysunek jest TYLKO PRZEMALOWANY, to zamieszczamy taką przeróbkę do tematu, co się zwie:
    :strzałka: Repainty i modyfikacje rysunków
  • Jeśli jednak rysunek, który państwo zamierzacie zamieścić, przedstawia ISTNIEJĄCY W RZECZYWISTOŚCI POJAZD, a jego BARWY SĄ ZGODNE ze stanem faktycznym, lub historycznym, to taki rysunek zamieszczamy do tematu, co się zwie:
    :strzałka: Rysunki pojazdów realnych.
  • Jeśli pojazd, który państwo zamierzają przedstawić na forum, jest realnym pojazdem stricte kolejowym, tzn. jeśli jest to pojazd poruszający się na szynach i kwalifikuje się do miana pociągu, a przy tym nie jest on naszym wymysłem, to takie rysunki należy zamieszczać w temacie:
    :strzałka: Rysunki i repainty wagonów kolejowych
  • Jeżeli jednak pojazd, który państwo zamierzać przedstawić na forum, posiada reklamę, czy to całopowierzchniową, czy częściową, czy też jest to reklama fikcyjna, lub występująca w rzeczywistości, to taki rysunek należy zamieszczać w temacie, który się zwie:
    :strzałka: Reklamy na pojazdach KM
  • Jeśli pojazd, który państwo zamierzacie przedstawić na forum, nie pasuje do wyżej wymienionych, a jest jedynie przeróbką realnych pojazdów, w WIĘKSZYM ZAKRESIE, niż tylko zmianą koloru pojazdu, lecz także JEGO KONCEPCJI Z UŻYCIEM ELEMENTÓW OD INNYCH POJAZDÓW, bądź jeśli jest WARIACJĄ RÓŻNYCH TYPÓW POJAZDÓW KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ I KOLEJOWEJ i NIE PRZEDSTAWIAMY GO POD WŁASNĄ WYMYŚLONĄ MARKĄ, to takie przeróbki zamieszczamy do tematu, co się zwie:
    :strzałka: Misz-Masz czyli operacje genetyczne
  • Jeśli jednak pojazd, jaki państwo chcecie przedstawić, jest jednak WASZYM WŁASNYM WYMYSŁEM i własną koncepcją pojazdu komunikacji miejskiej, lub szynowego, a przy tym JEST ON FIRMOWANY PRZEZ WASZĄ WŁASNĄ WYMYŚLONĄ FIKCYJNĄ FIRMĘ, to takie rysunki przedstawiamy w temacie, co się zwie:
    :strzałka: Misz-masz 2 czyli producenci taboru




Mam nadzieję, że w przyszłości nie będzie nieporozumień związanych z zamieszczaniem rysunków w nieodpowiednich dla siebie, działach, choć wiem, że są to pobożne życzenia. Dlatego też powyższy post niech zostanie zamieszczony jako ważne ogłoszenie, które koniecznie należy przeczytać, zanim wetknie się swoje trzy grosze, tzn. rysunki do tego działu. Inaczej wobec użytkowników, którzy nie będą się stosować do tych zasad, czekać będą surowe kary za zaśmiecanie tematów.

Tyle z mojej strony.


Ostatnia aktualizacja @ 2014-07-07 13:23 (UTC+2:00)

Zablokowany