Misz-masz 2 czyli producenci taboru (2013-2014)

To forum jest poświęcone wyłącznie rysunkom pojazdów fikcyjnych.
Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 660
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

Szpiedzy zza oceanu znaleźli w fabryce AGC Buses pojazd łudząco podobny do pojazdu pewnej marki wyposażony najprawdopodobniej w silnik G14.
Obrazek

Awatar użytkownika
Auper
Moderator
Moderator
Posty: 394
Rejestracja: 2010-05-20, 20:21
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Auper »

Obrazek


Do zobaczenia na KMFexpo13...;)

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 660
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

AGC Buses bardzo szybko zareagowało na wyciek informacji o pojeździe znalezionym na terenie fabryki.

Przekazano informację, że jest to nowy autobus przeznaczony na rynek Ameryki Północnej oparty na konstrukcji Goplan Citiliner Low Entry.

Sama firma AGC Buses jest spółką joint-venture Goplan Transportation Inc., American Investment of Liberty Group Corp., oraz Capital Line Developments Inc., co zostało zawarte w nazwie nowopowstałej firmy:

AGC Buses - od zbitki wyrazowej American Goplan Capital z pierwszych członów nazw firm wchodzących w skład nowej firmy.

Wspomniany wcześniej pojazd jest jednym z dwóch pierwszych egzemplarzy testowych, którymi AGC zamierza zainteresować klientów na kontynecie amerykańskim.

Obrazek
AGC 12 Cu
Obrazek
AGC 12 Cc
Ostatnio zmieniony 2013-10-11, 13:37 przez Przemek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Auper
Moderator
Moderator
Posty: 394
Rejestracja: 2010-05-20, 20:21
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Auper »

No, wygląda to nader interesująco, życzę powodzenia bo rynek trudny, sam próbowałem i same straty mi to przyniosło...;)

Mrozard
Administrator
Administrator
Posty: 136
Rejestracja: 2009-06-18, 10:17
Lokalizacja: co

Post autor: Mrozard »

Wyczuwam natłok amerykanowozów w najbliższym czasie.

Awatar użytkownika
Auper
Moderator
Moderator
Posty: 394
Rejestracja: 2010-05-20, 20:21
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Auper »

Zapewne, ja już się na tym sparzyłem wystarczy mi...;) A tak jeszcze co do tych powyżej, to czemuż to na rzucie od tyłu klimatyzatorów nie widać...?

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 660
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

Wałkowane to było już chyba z 10 razy ;) Nie jest to istotną częścią rysunku.


[ Dodano: 03 Wrz 2013 21:10 ]
Pojawiła się też długo oczekiwana nowa wersja modelu Goplan Citiliner 12 po zmianach stylistycznych. Zmiany objęły głównie pas przedni i dolną linię okien. Zmieniono wszystkie lampy na LED-owe odpowiedniki. Po bokach pojawiły się stylizowane przetłoczenia.
Obrazek
Zmieniona została jednostka napędowa - zastosowano silnik Goplan G1422DE o mocy 290KM spełniający normy spalania Euro 6, niewymagający stosowania mocznika AdBlue. Trwają też ciągłe prace nad wdrożeniem nowego typu jednostki napędowej z serii G15, która odcinać się będzie od swojego dziedzictwa, czyli jednostki kiedyś produkowanej przez Kesii TurkBus.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Nowy Citiliner wygląda bardzo ciekawie, zastanawiam się tylko jak ja go reedytuję w NFZ-cie. Zoom2, to żaden problem, problem to raczej będzie z zoom1. No, ale może się coś wykombinuje :cool:

O amerykańskim AGC się nie wypowiadam, bo... nadal szukam szczękyyy :retard:

rietze

Post autor: rietze »

Niezła stylizacja nowego Goplana;) Czekam na testy tournée po Polsce, mam nadzieję, że zawita do Neufeld ;)

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 660
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

J-31 pisze:O amerykańskim AGC się nie wypowiadam, bo... nadal szukam szczękyyy :retard:
Jeden jest "amerykański", drugi "kanadyjski" ;)

Odświeżone zostały także kolejne dwa modele z oferty firmy Goplan - model Citiliner Low Entry 8, oraz Suburban 12.
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 2013-09-09, 00:38 przez Przemek, łącznie zmieniany 2 razy.

kiEL

Post autor: kiEL »

Obrazek

MrStronek

Post autor: MrStronek »

Firma Amway po roku przerwy powraca na rynek autobusowy z nowym modelem Amway oubus 12

Obrazek

mk12

Post autor: mk12 »

W rzucie bocznym front volviaka przypomina, natomiast dupa solarisa. :chytry:

Awatar użytkownika
NEO
Posty: 188
Rejestracja: 2004-12-09, 13:58
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: NEO »

Mi to śmierdzi za to mieszanką Solarisa, Volvo i Autosana

MrStronek

Post autor: MrStronek »

Szkielet wzięty od Vovla 7000, silnik wstawiony od solarisa... a fronty no nic nie poradzę że wyszedł jak autosan :lol: ...

ODPOWIEDZ