Misz-masz 2 czyli producenci taboru (2013-2014)

To forum jest poświęcone wyłącznie rysunkom pojazdów fikcyjnych.
Awatar użytkownika
Auper
Moderator
Moderator
Posty: 394
Rejestracja: 2010-05-20, 20:21
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Auper »

Ciągnij to, fajnie to wygląda, a co do zwisu, to jest przecież dobrze, przyrównać wystarczy do innych 15-metrowców, a co do malowania, to przecież nie ma w tym nic złego, dobrze się to prezentuje...;)

Domiz09

Post autor: Domiz09 »

¯eś mi teraz podmaślił :D W takim razie postaram się zmodyfikować wnętrze.

Mrozard
Administrator
Administrator
Posty: 136
Rejestracja: 2009-06-18, 10:17
Lokalizacja: co

Post autor: Mrozard »

A jednak nie. Tylko jak jest wyższy niż 70cm i dłuższy niż 60cm to trzeba zderzak specjalny robić. Co nie zmienia faktu, że ten zwis jest za długi i krata będzie się łamać.

Awatar użytkownika
Auper
Moderator
Moderator
Posty: 394
Rejestracja: 2010-05-20, 20:21
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Auper »

A to to już inna kwestia, choć aż taki długi nie jest, wg. mnie porównywalny do długości zwisu w Twoim wozie, nieco dłuższy niż u mnie, wstaw sobie tam drzwi, to sporo obrazuje...;) Tak czy siak, design ciągle młody i piękny...

Mrozard
Administrator
Administrator
Posty: 136
Rejestracja: 2009-06-18, 10:17
Lokalizacja: co

Post autor: Mrozard »

Czas skończyć mój konkurs, bo nikt już się nie zgłasza. ¯adna z nazw nie spodobała mi się na tyle, żeby jej użyć. Wóz został nazwany RoadKnife, w nawiązaniu do drugiego, droższego modelu. Poniżej rysunek egzemplarza już wam znanego i 2 nowe, gazowiec i trolejbus.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Lionsek

Galant Prezentuje.

Post autor: Lionsek »

Witam.

Otóż od niedawna tworzyłem autobus, bez większych skutków, gdyż wychodziło byle co. Ale po dłuższej pracy stworzyłem coś (moim zdaniem) ciekawego, prosze państwa, oto dwa modele marki Galant :

- City Gracia 12S (Silnik Galant Beta Power One o mocy 269KM + skrzynia biegów ZF 6 S 160)

Obrazek

CENA - 595.000

- City Evo 12 (Silnik Galant Power Max o mocy 320KM + skrzynia biegów ZF 6 S 160)

Obrazek

CENA - 623.000

Istnieje możliwość wypożyczenia obu pojazdów na testy.

Rumpel

Post autor: Rumpel »

Tak wiec nie wiem gdzie chcesz wcisnąć silnik, i w gruncie rzeczy to jak już edytowałeś tego Solarisa to przednią szybe tez mogłeś poprawić.

Mrozard
Administrator
Administrator
Posty: 136
Rejestracja: 2009-06-18, 10:17
Lokalizacja: co

Post autor: Mrozard »

Ale nisko te poziome rurki.

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 660
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

Abstrahując od tego, że za 590 tys. to można zakupić niskopodłogowy autobus, ale używany, bo nowych to ze świecą szukać za takie pieniądze i od tego, że niektórzy zważają się nie zauważać czegoś takiego jak realizm i inflacja - mało tego, postępują jakby na rynku wciąż była deflacja (każdy kolejny prezentowany model jest oferowany za mniejsze pieniądze), balansując na progu opłacalności; to użytkownik Lionsek vel lionsek5 chyba nie doczytał Regulaminu Forum.

Awatar użytkownika
Cieplik0
Posty: 32
Rejestracja: 2012-01-29, 18:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Cieplik0 »

Firma Sonreir ma zaszczyt zaprezentować rodzinę nowoczesnych autobusów elektrycznych: Electrico Pojazdy powstały w wyniku doswiadczeń firmy w produkcji autobusów i pojazdów szynowych. Nowoczesny design oparty na najnowszych europejskich trendach. Przejdźmy więc do głównej części prezentacji:

Obrazek
Cena podstawowa: 1 400 000 KMF

Obrazek
Cena podstawowa: 2 000 000 KMF

Obrazek
Cena podstawowa: 2 400 000 KMF

W ofercie znajduje się także szeroki wybór dodatkowego wyposażenia, min. innowacyjny system ładowania indukcyjnego (dodatek do podstawowego systemu) wraz z montażem odpowiednich urządzeń na pętlach i przystankach pośrednich.

Obecnie do testów dostępne są autobusy o długościach: 11m, 14m i 17m (z każdego po jednym egzemplarzu) wyposażone w 2 systemy ładowania, biletomat oraz SIP własnej produkcji.

Rumpel

Post autor: Rumpel »

Ja byłbym zainteresowany testami wozu 3. o długości 17 metra. Ino pytanie mam :
-czy te wasze specjalistyczne wyświetlacze mają możliwość zaprogramowania znaków z makronami ?
-czy możesz mnie szerzej olśnić nt. ładowania tego cuda, gdyż iż ponieważ nie jestem pewny jak to ładować - podpiąć do gniazdka 220V ?

Awatar użytkownika
Cieplik0
Posty: 32
Rejestracja: 2012-01-29, 18:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Cieplik0 »

Ok, to pasuje termin: 28.01 - 3.02 ?
Co do wyświetlaczy, oczywiście są one w pełni programowalne, także nie będzie problemu z wyświetlaniem znaków.
Co do systemu ładowania, autobus wystarczy podpiąć do gniazdka i w 3-5h (w zależności od baterii) autobus będzie w pełni naładowany. Cały osprzęt związany z ładowaniem jest fabrycznie zamontowany w pojazdach i w pełni bezobsługowy więc nie ma się czym martwić ;)

Rumpel

Post autor: Rumpel »

Wobec tego jestem jak najbardziej zainteresowany, przejdźmy na PW ;)

TranslatorPS

Post autor: TranslatorPS »

Czy ja dobrze widzę siedzenia uchylne we wnęce ostatnich drzwi we wszystkich modelach? W żadnym kraju to by nie przeszło, spokojnie możesz je wywalić... W czternastce widzę dość ciasno będzie na tych dwóch miejscach zaraz za rzeźnią, to druga rzecz, jaką widzę w temacie komofrtu pasażerskiego ;) Generalnie niezłe wozy, poza tymi kruczkami :)

Awatar użytkownika
Auper
Moderator
Moderator
Posty: 394
Rejestracja: 2010-05-20, 20:21
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Auper »

Nie wiem skąd pomysł że są uchylne, a tym bardziej, czemu by to nie przeszło...?

ODPOWIEDZ