Pojazdy wirtualnych przewoźników (2013-2014)

To forum jest poświęcone wyłącznie rysunkom pojazdów fikcyjnych.
Awatar użytkownika
Auper
Moderator
Moderator
Posty: 394
Rejestracja: 2010-05-20, 20:21
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Auper »

No to ja naprzeciw modzie na małe busiki przedstawię coś, co ostatnimi czasy śmiga z Karowa w rejony powiatu Łapskiego (?)

Obrazek

Awatar użytkownika
K4016td
Posty: 170
Rejestracja: 2011-06-01, 18:33
Lokalizacja: Kierownik Zamieszania
Kontakt:

Post autor: K4016td »

Auper pisze:Tak nieco poza tematem ale myślę że znacząca kwestia, pisanie "by ekipa KMF" czy "by KMF" jest wg. mnie wysoce bez sensu, nie lepiej by było, by każdy z nas stworzył jakiś 2-3 literowy skrót swojego nicku...? Przy aktualnym stanie rzeczy nie wiadomo komu gratulować rysunku ani do kogo walić w kwestii użyczenia bazy..
W kwestii tego Daily to jest tak. Ten oryginał co ja zamieściłem to jest by Ja i Rumpel bo jego felgi tam są. Jak ktoś usunie felgi i wstawi swoje lub nakryje kołpaczkami to autorem będę tylko ja. Ale jeżeli ktoś doda Iveco w w wersji poprawionej, to również powinien zamieścić Marcina który jest autorem cieniowania i kilku innych pierdółek.

W kwestii użytku moich prac nie mam nic przeciwko aby używać tych których jestem autorem lub współautorem. bez potrzeby wcześniejszego kontaktu ze mną. Licencja RCC (Róbta co chceta) tak zwana ;)

Awatar użytkownika
Marcin N
Posty: 493
Rejestracja: 2010-05-03, 11:23
Lokalizacja: Łaziska Górne

Post autor: Marcin N »

Nówka która przyjechała nad ranem z Piaseczna.
Obrazek
Wersja na wypasie... ;) Pulpit VDO, inny kolor laminatów i zabudowy kabiny, klimatyzacja dla kierowcy, czarne malowanie drzwi i słupków okiennych, SIP Pixela Bydgoszcz z zainstalowanym głosowym systemem zapowiedzi, ciepły guzik.

Malowaniem trochę różni się od swojego brata który przyjechał w grudniu, ten malowany był fabrycznie a #16 malowaliśmy we własnym zakresie.

mk12

Post autor: mk12 »

Takie o. :-P
Obrazek

Formuła1

Post autor: Formuła1 »

Najnowszy nabytek PKS Łapy właśnie powrócił z dziewiczego kursu. Przewoźnik zapowiada, że zakupi więcej tego typu pojazdów:
Obrazek

mk12

Post autor: mk12 »

Fotek zza płotu ciąg dalszy. :D
Obrazek
Jak widać coraz lepiej dzieje się w PKSie któremu blisko było upadkowi. Być może nowy zarządca poradzi sobie i wyprowadzi ten PKS z długów, stawiając go na nogi. :mruga:

Awatar użytkownika
Marcin N
Posty: 493
Rejestracja: 2010-05-03, 11:23
Lokalizacja: Łaziska Górne

Post autor: Marcin N »

Dziś rano przyjechały trzy sztuki:
Obrazek
Wozy są na wypasie:
*klimatyzacja dla kierowcy
*zapowiadanie przystanków
*podgrzewane i sterowane elektrycznie lusterka
*dwa wyświetlacze boczne
*dwie elektrycznie sterowane rampy
*podgrzewany fotel kierowcy
*antena oraz radiotelefon umożliwiający kontakt z dyspozytornią

Planowany wyjazd na linię w okolicach 1 lutego kiedy Pol-Trans zacznie obsługę wszystkich linii miejskich w powiecie.

Awatar użytkownika
NEO
Posty: 188
Rejestracja: 2004-12-09, 13:58
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: NEO »

Dziś do Młynowa przyjechalo 5 Septeli LN 18 II Hybrid:
Obrazek

Formuła1

Post autor: Formuła1 »

2 Van Hoole AG300, które przeszły z wałbrzyskiego oddziału PKSiS Wrocław zostały wyremontowane i zadebiutowały na linii do Miasteczka:
Obrazek

mk12

Post autor: mk12 »

Malowanie ciekawe, ale sam wóz jakoś specjalnie nie zrobił na mnie wrażenia. :roll:

Rumpel

Post autor: Rumpel »

Bo to rysowałem jakieś 1,5-2 lata temu.

Mrozard
Administrator
Administrator
Posty: 136
Rejestracja: 2009-06-18, 10:17
Lokalizacja: co

Post autor: Mrozard »

A sama podstawa (krótki VH) mojego autorstwa ma 3 lata bez kilku dni... ;)

Domino

Post autor: Domino »

Niedawno wspominałem o nowych nabytkach PPKS Bukowice. W dniu dzisiejszym na trasy wyjechały następujące autobusy: Autosan A1010T, Autosan H7-10.06 oraz Setra S315GT- HD.
Obrazek
#140601- P.T. Cisowa Wola;
Obrazek
#140602- baza Bukowice (zastąpił #959507, który trafił do P.T. Sarenki);
Obrazek
#149903- baza Bukowice (zastapił #969601, który po NG będzie jeździł na linii Bukowice- Bielice);

P.S. Nie wiem jak u was, ale po wrzuceniu na imageshack.us obrazki znacząco straciły na jakości. Nie znacie jakiegoś dobrego hostingu do plików PNG?
Ostatnio zmieniony 2014-01-13, 19:07 przez Domino, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 660
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

Rozwiązanie tego problemu jest tutaj:
:strzałka: http://www.km-forum.com.pl/viewtopic.php?t=7898#255453

EOT.

mati555

Post autor: mati555 »

Witajcie! :)
Chciałbym pokazać wam jeden z pojazdów firmy Mati Transport Warszawa, Mana NL263

Obrazek
Obrazek

Mam pytanie, czy jak skopiuje od kogoś światła to będziecie mnie ścigać? :D

ODPOWIEDZ