Misz-masz 2 czyli producenci taboru (2015-2016)

To forum jest poświęcone wyłącznie rysunkom pojazdów fikcyjnych.
mk12

Re: Misz-masz 2 czyli producenci taboru (2013-)

Post autor: mk12 »

J31 pisze:Krzywe szyby powiększają horyzont widzenia kierowcy
To kierowca ma stanowisko pracy w oknie za drugim nadkolem?

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Misz-masz 2 czyli producenci taboru (2013-)

Post autor: J-31 »

Nie, ale te szyby też są u mnie produkowane :P

Awatar użytkownika
K4016td
Posty: 170
Rejestracja: 2011-06-01, 18:33
Lokalizacja: Kierownik Zamieszania
Kontakt:

Re: Misz-masz 2 czyli producenci taboru (2013-)

Post autor: K4016td »

W związku z częstymi zapytaniami naszych klientów o pojazd przegubowy o długości 18 metrów, firma Sonreir Buses przedstawia najnowszy produkt z podposuwalskiej fabryki a mianowicie Sonreir Amigo 18 IV FL.

Pojazd został zaprojektowany w oparciu o najnowsze technologie renomowanych producentów. Design face-liftingu poniższego autobusu został zaprojektowany przez biuro projektowe Sonreir Buses we współpracy z Politechniką Posuwalską i Uniwersytetem Janikowskim dzięki czemu nie odstaje on silnej konkurencji zachowując charakterystyczne elementy czwartej generacji pojazdów z rodziny Amigo, obecnej na rynku od kilku lat.
Obrazek
Serdecznie zapraszamy do testowania i wyrażenia swojej opinii o naszym najnowszym pojeździe.

(Obrazek razem z tyłem TUTAJ z racji ograniczenia maksymalnej szer. obrazka do 900px na forum)

kubex
Posty: 195
Rejestracja: 2014-07-10, 19:29
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Re: Misz-masz 2 czyli producenci taboru (2013-)

Post autor: kubex »

Ładne. Nawet bardzo! I właśnie coś takiego chciałem zrobić z nadkolami.

Awatar użytkownika
K4016td
Posty: 170
Rejestracja: 2011-06-01, 18:33
Lokalizacja: Kierownik Zamieszania
Kontakt:

Re: Misz-masz 2 czyli producenci taboru (2013-)

Post autor: K4016td »

Jest już i dwunastometrowa wersja naszego najnowszego pojazdu - Sonreir Amigo IV 12 FL, stoi właśnie przygotowywany w hali produkcyjnej na testy i premierę która odbędzie się w Warszawie :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Burmistrz
Posty: 105
Rejestracja: 2012-07-28, 16:31
Lokalizacja: Pcim Dolny

Re: Misz-masz 2 czyli producenci taboru (2013-)

Post autor: Burmistrz »

Elektryki znowu padły że diesle wyjadą? :D

Awatar użytkownika
K4016td
Posty: 170
Rejestracja: 2011-06-01, 18:33
Lokalizacja: Kierownik Zamieszania
Kontakt:

Re: Misz-masz 2 czyli producenci taboru (2013-)

Post autor: K4016td »

Najwidoczniej :) A jak się ogólnie podoba design Amigo IV po faceliftingu? :) Jak myślicie - ujdzie w tłoku? ;)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Misz-masz 2 czyli producenci taboru (2013-)

Post autor: J-31 »

Spoko Wodzu. W tłoku ujdzie. Bardzo ładny design ;)

Awatar użytkownika
Marcin N
Posty: 493
Rejestracja: 2010-05-03, 11:23
Lokalizacja: Łaziska Górne

Re: Misz-masz 2 czyli producenci taboru (2013-)

Post autor: Marcin N »

A no bardzo fajny chociaż przez nadkola trochę Citaro zalatuje ;)

kubex
Posty: 195
Rejestracja: 2014-07-10, 19:29
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Re: Misz-masz 2 czyli producenci taboru (2013-)

Post autor: kubex »

Nadkola Citaro akurat są piękne. I dlatego...:
Obrazek
To wbrew pozorom nie facelifting RoadRunnera tylko pojazd zbudowany od podstaw. Zwie się to STV Motion. Planuję dużo wersji długościowych. Co o tym myślicie? Mam nadzieję że skala wreszcie jest dobra...

Mrozard
Administrator
Administrator
Posty: 136
Rejestracja: 2009-06-18, 10:17
Lokalizacja: co

Re: Misz-masz 2 czyli producenci taboru (2013-)

Post autor: Mrozard »

Coraz to gorsze rzeczy się tu pojawiają. Po sesji chyba siądę do czegoś nowego.

Awatar użytkownika
K4016td
Posty: 170
Rejestracja: 2011-06-01, 18:33
Lokalizacja: Kierownik Zamieszania
Kontakt:

Re: Misz-masz 2 czyli producenci taboru (2013-)

Post autor: K4016td »

Dziękuję za pochlebne komentarze :) A co do nadkoli - no takie trendy są wyznaczane obecnie, więc poniekąd trzeba je stosować żeby znaleźć klientów :) Citaro jednak toto bardzo nie jest, te od Citara są bardziej takie 'agresywne' :)

@kubex: No skala jest niestety niedobra, w Sonreirze jest zastosowany dokładnie taki sam rozmiar kół a jest on sporo szerszy i wyższy. No i brakuje kilku detali jak wycieraczki, szyberdachy które od przodu i tyłu widać a z boku nic nie ma. Wnętrze tez można by bardziej dopracować, szczególnie okolice wieży i kabiny kierowcy.

@Mrozard, nie wiem czy o mnie mowa, ale aż taki zły ten mój Sonreir? :D

Awatar użytkownika
Auper
Moderator
Moderator
Posty: 394
Rejestracja: 2010-05-20, 20:21
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Misz-masz 2 czyli producenci taboru (2013-)

Post autor: Auper »

A ja powiem że nie design się liczy a wyrobiona marka i jakość prezentowanych produktów, nad tym polecałbym wszystkim popracować...

A myślisz Mrozard dlaczego ja sobie darowałem...?;)

kubex
Posty: 195
Rejestracja: 2014-07-10, 19:29
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Re: Misz-masz 2 czyli producenci taboru (2013-)

Post autor: kubex »

Mrozard, nie każdy jest od razu mistrzem... Ja w każdym moim rysunku staram się coś poprawić, zmienić, ulepszyć (tym razem zmieniłem wymiary, które i tak nie są idealne i będę musiał nad nimi posiedzieć). Proszę o konstruktywną krytykę.

K1016td, cóż, nie wiem jeszcze jak mogę dopicować wnętrze, dlatego się za to teraz nie zabiorę. Faktycznie postaram się o mniejsze koła, i dodam parę szczegółów o których zapomniałem, takich jak migacze po bokach, wycieraczki oraz szyberdachy.

Domiz09

Re: Misz-masz 2 czyli producenci taboru (2013-)

Post autor: Domiz09 »

DTEAM Bus ma zaszczyt przedstawić państwu nasze najnowsze dziecko - model City Cruiser 12 II po głębokim face-liftingu. Pojazd zostal wyposażony we wszystkie najnowsze technologie z zakresu bezpieczeństwa i komfortu jazdy, włącznie z przednimi, adaptacyjnymi reflektorami full-LED opracowanymi wraz z Politechniką Posuwalską.

Największe zmiany zaszły niewątpliwie na tyle pojazdu, który został gruntownie przeprojektowany zgodnie z oczekiwaniami klientów. Design nawiązuje do modelu Interporto, wirtualnego autobusu roku 2013. Jednak zmiany nie skończyły się na tym. Pod klapą pracuje silnik Iveco Euro VI o mocy 310KM, sprzężony ze skrzynią automatyczną ZF. Autobus posiada przeprojektowane zawieszenie zbudowane we współpracy z rzeczoną firmą ZF, gwarantujące płynną i wygodną podróż.

Również wnętrze przeszło metamorfozę. Stanowisko pracy prowadzącego jest zupełnie nowe, plastiki zastosowane w środku są jeszcze lepszej jakości, na nowo przemyślano też układ wnętrza i zabudowę tyłu pojazdu. W trosce o komfort, jest ono odgrodzone od otoczenia przyciemnianymi szybami. O doskonały klimat dbają dyskretne, LEDowe oświetlenie oraz system klimatyzacji śródziemnomorskiej.

Panie i panowie... przed państwem City Cruiser 12 II FL, nasze najnowsze dziecko, z którego jesteśmy dumni!
Obrazek

Dane techniczne dostępne pod odnośnikiem:
http://s5.ifotos.pl/img/danepng_wrwqarx.png

Serdecznie zapraszamy do testów i zakupów. Lifting obejmuje również wszystkie inne wersji modeli City Cruiser II: 10, 10 LE, 12, 12 LE, 15, 15 LE oraz 18 i 18LE.

ODPOWIEDZ