wąskie tory w H0m

Kolejka

Post autor: Kolejka »

GKW to też Górnośląskie Koleje Wąskotorowe. A przy okazji, też byłbym chętny na schematy A208P.

Ogryzek

Post autor: Ogryzek »

Kolejka pisze:GKW to też Górnośląskie Koleje Wąskotorowe
wiem dla tego sprostowałem :)

ironscull

Post autor: ironscull »

Witam. Można powiedzieć, że wersja beta jest skonczona :D . Zamieszczam model w celu sprawdzenia jak jest z jego klejeniem. Ewentualne uwagi proszę zgłaszać do mnie. Więcej w pliku "readme" umieszconym w paczce z modelem ;)
http://www.speedyshare.com/files/21998326/lxd2.rar

PX48-28

Post autor: PX48-28 »

Jak chcesz mam plany 1Mw

Kolejka

Post autor: Kolejka »

Dosyć dobry (moim zdaniem) plan wagonu motorowego 1Mw jest też w dziale Download forum 750mm.pl (w poddziale "Dokumentacje techniczno - ruchowe").

Ogryzek

Post autor: Ogryzek »

ironscull zapomniałeś chyba o drzwiach do budy ;) heheheh

ironscull

Post autor: ironscull »

Ogryzek pisze:ironscull zapomniałeś chyba o drzwiach do budy heheheh
Ups :D Miały być ale po prostu zapomniałem ich zrobić. Ale spokojnie powstaje już wersja ostateczna modelu, a w nim będzie już wszystko, łącznie z drzwiami ;) . A czy ktos próbował już to coś kleić? Ja mam mały problem bo mam nieczynną drukarkę :confused:
PX48-28 pisze:Jak chcesz mam plany 1Mw
Będe wdzięczny za udostępnienie, jednak na stronir którą podał Kolejka znalazłem odpowiednie mi plany, więc jeśli masz coś innego jeszcze to możesz się podzielić :D
Właściwie to zaraz po Lxd2 chciałbym zacząć Bxhpi, ale do tego jeszcze nie mam odpowiednich materiałów.

Tp4

Post autor: Tp4 »

ironscull pisze:Właściwie to zaraz po Lxd2 chciałbym zacząć Bxhpi, ale do tego jeszcze nie mam odpowiednich materiałów.
Mam coś co może by Cię zainteresowało ;) Zgłoś się do mnie na gg.

ironscull

Post autor: ironscull »

Witam. Z powodu chronicznego braku czasu dokończenie tego modelu zajęło mi trochę czasu. Jednak po wielu trudach w końcu udalo się ;)
A więc model został poprawiony. Dodałem brakujące elementy. Na próbe wydrukowałem i muszę powiedzieć, że skleja się dobrze. Model będe w dalszym ciągu dopracowywał i wkrótce pojawią się nowe elementy tj. sprzęgi i elementy drobne.
http://www.speedyshare.com/files/22422836/lxd2.rar
W międzyczasie przeskalowałem model do skali 0. Chodzilo mi o możliwość wykożystania wózków i torów od skali H0 w normalnym rozstawie osi, co w 0 po przeskalowaniu będzie odpowiadać realnym 750 mm. Zarówno model w skali H0e jak i 0 bedą ciągle dopracowywane.
Pozdrawiam ;)

PX48-28

Post autor: PX48-28 »

ironscull plany wagony motorowego to raczej nie wypali, ale jeśli je chcesz je na prawdę to zalogój się na www.750mm.pl
ironscull a czy bym mógł zrobić swoje repiranty (zmiana malowania) LXD2 i dalszej serii wąskotorowej?

ironscull

Post autor: ironscull »

PX48-28 pisze:ironscull a czy bym mógł zrobić swoje repiranty (zmiana malowania) LXD2 i dalszej serii wąskotorowej?
Model w całości nie jest mojego autorstwa, robiłem go na podstawie negatywów do fototrawienia. Jako, że autor zezwolił na przeróbkę tego modelu, więc i ja nie mam nic przeciwko ;)
Sam miałem zrobić inne malowania, ale wiadomo lenistwo :D

PX48-28

Post autor: PX48-28 »

Ja zrobiłem malowanie Biało-niebieskie, żółto-niebieskie oraz wblakłą z teksturami rdzy.

ironscull

Post autor: ironscull »

Ja zrobiłem malowanie Biało-niebieskie, żółto-niebieskie oraz wblakłą z teksturami rdzy
Jeżeli masz je juz zrobione, to zamieść tutaj, chętnie zobaczę jak to wyszło(no i pewnie nie tylko ja) ;)
Tylko jedna uwaga. Przy przemalowywaniu musisz zmienić też układ żaluzji, ponieważ ja wzorowałem się na konkretnym modelu. Więc żeby nie było jakiś niedoróbek zwróć uwagę ile one ich mają ;)

[ Dodano: 2010-11-11, 19:11 ]
Widzę, że link już wygasł więc nie będę już dodawał nowego zainteresowanych modelem proszę o wiadomość na Pw. ;)

Gorcia

Post autor: Gorcia »

ironscull mógłbyś ponownie wrzucić model lxd2? Byłbym bardzo wdzięczny;)

ironscull

Post autor: ironscull »

Wrzucam jeszcze raz link do modelu.
http://przeklej.net/file_details/95246.html
Ten akurat nie powinien wygasnąć.
Pozdrawiam. ;)

ODPOWIEDZ