[Relacja] EN57 - Kibel - By Adrys

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Ok. Zate, czekamy na poprawioną wersję ;)

Adrys1005

Post autor: Adrys1005 »

Wrzuciłbym to już dawno, ale robię rysunki montażowe. Uprzedzam jednak, że będą to tylko rzuty z przodu boków, góry i dołu jako, że nie bawię się programami graficznymi jak i innymi do projektowania w 3d

Ogryzek

Post autor: Ogryzek »

a jak tam kibelek?? jest czym się pochwalić?? może jakieś fotki :)

scaniownik

Post autor: scaniownik »

No nie no :shocked: model po prostu genialny
¯yczę powodzenia w dalszej budowie :mruga:

pozdrawiam Scaniownik

Ogryzek

Post autor: Ogryzek »

scaniownik pisze:No nie no :shocked: model po prostu genialny
¯yczę powodzenia w dalszej budowie :mruga:

pozdrawiam Scaniownik
Czy tylko Ty widzisz go ukończonego?? bo ja widzę gdzieś na początku tematu kilka fot.... Które wyglądają obiecująco

irisbus

Post autor: irisbus »

Ogryzek pisze:Czy tylko Ty widzisz go ukończonego?? bo ja widzę gdzieś na początku tematu kilka fot.... Które wyglądają obiecująco
Zdjęcia są w profilu autora na Fotosiku:
http://adrys.fotosik.pl/albumy/785936.html

scaniownik

Post autor: scaniownik »

Fakt :cry: sory panowie za pomyłkę :D

Ogryzek

Post autor: Ogryzek »

no wybaczcie ale foty robione z 2m :shocked: niech pokaże autor dokładnie co jak wygląda, jak zrobił... czekamy na fotki :)

=======================

Korzystając z okazji. Ilu bylo by tu chętnych na model EN57 do samodzielnego montażu?? pytanie zadaje z czystej ciekawości :)

Adrys1005

Post autor: Adrys1005 »

Dodaję wersje finalną. Dziś ją skończyłem
Jest seria rysunków montażowych, które moim zdaniem pokazują co, gdzie i jak. Poprawiłem widoczne błędy, które były w poprzednim wydaniu.
Są również wzory z drutu narysowane na arkuszu 10, nie ma tam wszystkich, jednakże są one zaznaczone na rysunku montażowym

Jako bonus dodałem inne malowanie lokomotywy, łącznie z innymi ścianami wewnętrznymi. Powiedzmy, że to taka mała rekompensata za moje długie zwlekanie ze skończeniem modelu

Dodatkowych zdjęć lokomotywy nie dodam, bo z odległości mniejszej niż (jak to ktoś wspomniał) 2m nie złapie całości. Przykro mi strasznie.

A o to model:
http://www.sendspace.com/file/xr17cf

Przyjemnej zabawy.

Ogryzek

Post autor: Ogryzek »

Na początek dziękuje Administracji za "urlop" na przyszłość poproszę sam :retard:

Do rzeczy. Gratuluje pracy :D ciekawie to wszystko wygląda, mógł byś podrzucić jakąś fotkę jak to wygląda po sklejeniu?? Był bym wdzięczny :)

brommbba

Post autor: brommbba »

Zmniejszyłem te słonie.
Przerobione pliki bmp z "EN 57 By Adrys.rar" (1 - 17,5MB, od 2 do 11 26MB) na png (bez kompresji)
http://www.mediafire.com/file/75erz4ogr ... ys_png.rar

Ogryzek

Post autor: Ogryzek »

Podziękował Panie :mruga: Za jakiś czas pokaże kibelka z polistyrenu :retard: póki co nie bardzo jest co pokazać :D

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Ogryzek pisze:Za jakiś czas pokaże kibelka z polistyrenu :retard: póki co nie bardzo jest co pokazać :D
Spoko. Cierpliwie poczekamy :cool:

Adrys1005

Post autor: Adrys1005 »

Trochę odgrzeje bo na swoim blogu robię małą relacje z etapów budowy super kibla, czy jak kto woli serii 20xx. Jestem zbyt leniwy żeby wrzucać te same zdjęcia dwa razy dlatego ciekawych odsyłam do linka, który znajduje się w stopce mojego posta.

irisbus

Post autor: irisbus »

Bardzo elegancki kibelek i samo wykonanie niesamowite :)

ODPOWIEDZ