Pojazdy wirtualnych przewoźników (2013-2014)

To forum jest poświęcone wyłącznie rysunkom pojazdów fikcyjnych.
Awatar użytkownika
Marcin N
Posty: 493
Rejestracja: 2010-05-03, 11:23
Lokalizacja: Łaziska Górne

Re: Pojazdy wirtualnych przewoźników (2013-)

Post autor: Marcin N »

`ZgoN! pisze:Ogółem wymiary i proporcje są nie takie jak trzeba. Za to szczegóły tym razem dopieszczone na fest
No właśnie te odkurzacze z nową mordką i tyłem mi sprawiają wiele problemów bo bazę do starych mam zrobioną na bazie tego co mi kiedyś podesłałeś ;) Jakbyś był uprzejmy i miał chwilkę czasu to możesz go przerobić na swoją wersję jeśli chodzi o proporcje ale tylko na użytek KMF ;)

MrStronek

Re: Pojazdy wirtualnych przewoźników (2013-)

Post autor: MrStronek »

Dziś do zajezdni przy ulicy zagajnikowej w Pabianicach dotarły 15 szt (30 szt solówek zmodernizowanych, połączonych ze sobą niskopodłogowym członem) składów Tatry T6A2D. Tramwaj został wyremontowany wraz z współpracą MPK Łódź.

Obrazek

Wkrótce zaczną się dostawy 350 szt tramwajów gdzie wygrały fikcyjne firmy: Jacbulla oraz Amway.

Awatar użytkownika
NEO
Posty: 188
Rejestracja: 2004-12-09, 13:58
Lokalizacja: Szczecin

Re: Pojazdy wirtualnych przewoźników (2013-)

Post autor: NEO »

Niezbyt doparacowany ten tramwaj. Jedynie co to podobają mi się w nim światła.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Pojazdy wirtualnych przewoźników (2013-)

Post autor: J-31 »

W sumie ciekawa modernizacja i ciekawy pomysł na modernizację, ale mam wrażenie, że wyszedł z tego taki "czołg". A przynajmniej tramwaj wygląda na ciężki ;)

Wagony Amway-a są o wiele fajniejsze. Ja do swojej symulacji wykonałem wiele różnych typów tramwajów firmy Amway. A wszystko zaczęło się od wagonu wysokopodłogowego konstrukcyjnie zbliżonego do Konstala 105N2k - czyli Amway typ N9. I dopiero na jego podstawie wykonałem wagon trójczłonowy, który ideą przypomina powyższą modernizację, a więc z środkowym członem niskopodłogowym - u mnie ten wagon otrzymał typ N10. Mam jeszcze wersję 40-to metrową z dwoma członami niskopodłogowymi, to już jest wersja rozwojowa. ;)

kubex
Posty: 195
Rejestracja: 2014-07-10, 19:29
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Re: Pojazdy wirtualnych przewoźników (2013-)

Post autor: kubex »

ZTM kupiło sobie 10 Ikarusów na gorsze drogi:
Obrazek
A te MANy kupiliśmy w zeszłym roku, gdy pozbywaliśmy się ostatnich IK260:
Obrazek

Anoneedes
Posty: 74
Rejestracja: 2010-11-02, 16:42
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Pojazdy wirtualnych przewoźników (2013-)

Post autor: Anoneedes »

Ponieważ przetarg na 20 przegubowców nie wypalił... Dalvo Trans zakupiło 40 Solarisów Urbino 18. Szaleństwo :o:
Mimo to, taki ruch umożliwi wycofanie Manów SL202.

Obrazek


(rysunek oryginalny by J-31, repaint mój)

Awatar użytkownika
Burmistrz
Posty: 105
Rejestracja: 2012-07-28, 16:31
Lokalizacja: Pcim Dolny

Re: Pojazdy wirtualnych przewoźników (2013-)

Post autor: Burmistrz »

Te czerwone felgi pasują w tym wozie jak łysy w kolejce do fryzjera.

kubex
Posty: 195
Rejestracja: 2014-07-10, 19:29
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Re: Pojazdy wirtualnych przewoźników (2013-)

Post autor: kubex »

Hostmat wrócił więc wracam i ja z kolejnymi rysunkami.
Tym razem tylko jeden. Pokazywałem już autobusy MZK (nie wszystkie) to teraz pokażę pojazdy PKSu, który wbrew nazwie nie będzie zajmował się liniami międzymiastowymi, tylko liniami miejskimi poza Zdrojcem.
Obrazek
Świeżutkie 20 Ma3ów już czeka na przetargi :mruga:

//edit: Kolejny rysunek z serii PKS:
Obrazek
Kapenka. Też będzie jeździła na liniach przetargowych.

Awatar użytkownika
Marcin N
Posty: 493
Rejestracja: 2010-05-03, 11:23
Lokalizacja: Łaziska Górne

Re: Pojazdy wirtualnych przewoźników (2013-)

Post autor: Marcin N »

A czemu MAZ bez wnętrza ? Przecież powstało tutaj kilka dość przyjemnych baz tych autobusów razem z wnętrzem.

kubex
Posty: 195
Rejestracja: 2014-07-10, 19:29
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Re: Pojazdy wirtualnych przewoźników (2013-)

Post autor: kubex »

Bo mam tylko zgodę J-31, a potrzebuję możliwości wykorzystania ich poza KM-F.

Awatar użytkownika
Auper
Moderator
Moderator
Posty: 394
Rejestracja: 2010-05-20, 20:21
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Pojazdy wirtualnych przewoźników (2013-)

Post autor: Auper »

W czym problem zrobić wnętrze?

kubex
Posty: 195
Rejestracja: 2014-07-10, 19:29
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Re: Pojazdy wirtualnych przewoźników (2013-)

Post autor: kubex »

Słaby w tym jestem.

michalsolaris
Posty: 126
Rejestracja: 2012-03-17, 18:31
Lokalizacja: Wrocław-Śródmieście
Kontakt:

Re: Pojazdy wirtualnych przewoźników (2013-)

Post autor: michalsolaris »

A tymczasem od jutra będzie testowany w KM Barków pewien Cerber... Cerber hybrydowy... To nie taka zwykła hybryda, ponieważ posiada m.in. pulpit dotykowy i inne takie bajery. Testy potrwają tydzień, do 28.11.2014 r. KM Barków zastanawia się nad odkupem tego pojazdu.

Obrazek

A za parę dni kolejna ''niespodzianka''...

Awatar użytkownika
K4016td
Posty: 170
Rejestracja: 2011-06-01, 18:33
Lokalizacja: Kierownik Zamieszania
Kontakt:

Re: Pojazdy wirtualnych przewoźników (2013-)

Post autor: K4016td »

Obrazek

Miałem natchnienie na poprawioną wersję S319NF więc jest :) Wóz wypożyczony od importera przez Interlines do obsługi linii 1 w Olszowej na dwa tygodnie. Dostał już stosowne oznakowanie. Jak coś mam do sprzedania 10 podobnych autobusów, odświeżonych w naszej firmie :) Opcjonalnie doposażamy o światła do jazdy dziennej i komplet polskich wyświetlaczy R&G. Kontakt na GG poproszę.

Domiz09

Re: Pojazdy wirtualnych przewoźników (2013-)

Post autor: Domiz09 »

W PKS Janikowo tymczasem na linii objawiła się prawdziwa niespodzianka - całkowicie zielona Setra S415 GT-HD z roku 2005. Pojazd został sprowadzony z Austrii "na szybko", jako zastępstwo za rozbitego niedawno Mercedesa Tourismo z rocznika 2007.
Obrazek

Na zajezdni od kilku dni stoi tymczasem, szykowana do wyjazdu, niskopodłogowa S415NF - autobus od 1.12 obsłuży linię z Janikowa do Trójpola przez Podleśno, którą PKS obsłuży jako zwycięzca przetargu. Na dniach dotrzeć powinny jeszcze dwie sztuki modeli S315NF z roku 2005, które dołączą do swojej młodszej siostry na tym właśnie połączeniu. Na rezerwę kupiony został MAN NL202 wyprodukowany 16 lat temu. Ten ostatni czeka aktualnie na końcowe poprawki w malowaniu.
Obrazek

Wieści od innych przewoźników w powiecie? LAT czeka na dostawę lekko używanej S417HDH z Niemiec, która miałaby zastąpić od sezonu zimowego S315HDH na wyjazdach w Alpy, krążą też plotki o rzekomym zamówieniu pojazdów HDH najnowszej generacji, zarząd jednak je dementuje. PKS Międzygórze czeka na dostawę pierwszego w swojej historii fabrycznie nowego autobusu, którym będzie Kapena Thesi Intercity. ZKP z zakupami czeka na przyszły rok, a u prywaciarzy nie zaobserwowano nic nowego., wyjątkiem jest tu jednak EuropaBUS, który kupił Bovę Magiq z 2010.

ODPOWIEDZ