Zdjęcia modeli w trakcie i po sklejeniu

u2w

Post autor: u2w »

:wow: Rzeczywiście imponująca kolekcja. Może czas pomyśleć o sprzedaży części do GOP-u :D

Grzesiek

Post autor: Grzesiek »

Fajny. Nawet bardzo fajny. Ale fajniejsza świnka morska :lol: (sam mam jedną, ale gładkowłosą).

Dziwny, twoja kolekcja jest super!

Inspektor

Post autor: Inspektor »

Dziwny - że też chciało Ci się takie mikra robić ;) Masz widać anielską cierpliwość do tych modeli. Ja mam model V7700...w kufrze w piwnicy :diabeł: A co do modeli to naprawdę ładne , nawet widac że już niektóre po przejściach ;)

Dziwny

Post autor: Dziwny »

Panewniczanin pisze:Może zdradzisz nam system ich numeracji (patrz dach modeli)? :)
Mniej więcej tak to wygląda: Pojazdy z pierwszych trzech fotek są numerowane wg starego 5-cyfrowego systemu MPK Kraków. Jelcze i Ikarusy z kolejnych zdjęć mają numerację zgodną z warszawskim MZA. Malutkie Ikarusy 260 posiadają numery z zakresu 1201-1300 (planowo było do 1362) a przegubowiec nie ma numeru. Zielono-żółte i biało-czerwone autobusy z kolejnych zdjęć są numerowane następująco: pierwsza litera L, druga A - Melon, B - MB O405GN2, E- OmniCity Artic, F - 120M, H - Ik260, I - Volvo B10MA i 7000A, J - M121MB, M - NG313, N - N4020, S - OmniCity, T - NL2x3, V - MB O405N2 i O530, Z - SU18. Wozy z ostatnich fotek były numerowane według kolejności dostaw od 1 do 28.

Milenium

Post autor: Milenium »

No fajnie,jeśli chodzi o moje zbiory to są mikroskopijne gdzieś z 25 modeli! Musze nadrobić to i porobić swoje fikcyjne KM! :)

Damhan

Post autor: Damhan »

No Dziwny. Bardzo fajna kolekcja. JA kiedyś złożyłem jednego warszawkiego SU15. Po jakimś czasie się rozwalił... :D :diabeł: xD :lol: Potem wydrukowałem też jakiegoś Mana czy Solarisa, ale nigdy go nie złożyłem.

Marecki

Post autor: Marecki »

Ja mam Ikara 280, i Ng 313 ... 313 wygląda jak po zderzeniu z Tirem, i po przegranym meczu Legii, a 280 nigdy nie złożyłem...

lukluk

Post autor: lukluk »

fotki sklejonej (nienajlepiej) 102N

Podi

Post autor: Podi »

lukluk pisze:fotki sklejonej(nienalepiej)
E. Ja wcale nie mam lepiej (nawet mi sie pantografu nie chciało skleić :P )

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Nie jest źle, tylko szkoda, że jest taka... kwadratowa... :(

Mimo wszystko super. Gratulacje... ;)

rupak9

Post autor: rupak9 »

Mnie się ten model bardzo podoba :). Gratulacje ;).

Damhan

Post autor: Damhan »

J-31 pisze:Nie jest źle, tylko szkoda, że jest taka... kwadratowa... :frown:
No co w końcu to kanciak to musi być kanciasty. Ale i tak powidziwiam z uwagi na to, że sam nie mam sklejonego żadnego.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 1786
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Ja tez oczywiście podziwiam. Jego sklejenie kosztowało kol Lukluk sporo pracy... ;)

Milenium

Post autor: Milenium »

To jest właśnie idea...Po co płacić jak możesz modele sciągnąć sobie z KMF? :P

Damhan

Post autor: Damhan »

Tramwaj pisze:To jest właśnie idea...Po co płacić jak możesz modele sciągnąć sobie z KMF? :P
Wiesz, to co innego taki profesjonalny plastikowy model z wnętrzem, a co innego taki fajny rysunek do zabawy.

ODPOWIEDZ